Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siðil mi deðil mi?

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Siðil mi deðil mi?

Merhaba arkadaþlar anüs giriþ kýsmýnda þiþik pürüzlü olmayan birþey var bayadýr vardý yani ben önemsememiþtim doktor baktýðýnda bu siðil deðil demiþti. Ama benim içim rahat etmiyor. Tam olarak koyu renkli bölgede deriyi gerdiðimde dümdüz oluyor hiçbir fark yok normal deriden. Sorum þu ki siðil deriyi gerdiðimizde dümdüz olur mu?

Durum
    Deryaa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Cevap: Siðil mi deðil mi?

Alýntý cumlemuhendisi59 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhaba arkadaþlar anüs giriþ kýsmýnda þiþik pürüzlü olmayan birþey var bayadýr vardý yani ben önemsememiþtim doktor baktýðýnda bu siðil deðil demiþti. Ama benim içim rahat etmiyor. Tam olarak koyu renkli bölgede deriyi gerdiðimde dümdüz oluyor hiçbir fark yok normal deriden. Sorum þu ki siðil deriyi gerdiðimizde dümdüz olur mu?
    Anüs giriþ kýsmýnda zaten deri payý var ýkýndýgýn zaman yýrtýlma olmasýn diye. Dirsegindeki pay gibi düþün dirsegini acýp kapatýrken de orda deri kalýntýsý var. Anüs giriþindeki deri buruþuk durur sen gerdirip bakýnca tabi dümdüz durur. Kaþýntý vs ya da etrafýnda siðil yoksa endiþe etmene gerek yok. Düz siðillerde var ama illa ki belli eder kendini incelediginde herseyi siðil sanar olduk. Algýlarý bozuyor bu hastalýk 😂

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Siðil mi deðil mi?

Ýnsanýn beyni resmen oyun oynuyor bazen kendisine bu hastalýk buna o kadar uygun ki obsesifleri delirtir, saðlamý obsesif yapar 😬 cevabýnýz için teþekkür ederim umarým öyledir