Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv negatif

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv negatif

Selam forum aylar sonra giriyorum 25 yaşında bir erkeğim ilk tedaviden 7 ay sonra negatif (3 haftada bir doktora giderek) oldum 8 aydır hiç bir siğil yok. Tedavi olarak elektrokoter+kriyoterapi bir de her sabah 15 damla propolis içtim. Moralinizi yüksek tutun. Ben siğilleri unuttum bile siz de unutacaksınız. Herkese bol şans

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv negatif

geçmiş olsun dostum. yazılarını takip ediyordum bayadır aktif olmayınca merak ettim. negatif olmana sevindim. darısı bana ve tüm arkadaşlarımıza

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv negatif

Alıntı Eichmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam forum aylar sonra giriyorum 25 yaşında bir erkeğim ilk tedaviden 7 ay sonra negatif (3 haftada bir doktora giderek) oldum 8 aydır hiç bir siğil yok. Tedavi olarak elektrokoter+kriyoterapi bir de her sabah 15 damla propolis içtim. Moralinizi yüksek tutun. Ben siğilleri unuttum bile siz de unutacaksınız. Herkese bol şans
    Merhabalar Eichmann, ben de neredesin diye düşünüyordum sen ve ahmet çok çabuk kayboldunuz Senin adına çok sevindim ama sen yine de test yaptır bence, 8 ay sigil cıkmaması epey iyi, muhtemelen negatif olma yolundasındır zaten.