Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uzaktan hpv testi

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Uzaktan hpv testi

Merhaba arkadaslar bu sabah dis etimde cikmaya yakin bi nokta fark ettim zaten supheleniyorum uzun zamandir. Artik agzim icin test yaptırmak istiyorum ama bulundugum sehrin sartlari buna izin vermiyor. Ağız icin baska sehirden test gonderen var mi varsa tecrubelerini yazabilir mi? Moralim sabahtan beri bozuk o bayadir yeni sigil fark etmiyodum. 3 4 aydir endovir kullaniyorum bu cikinti moralimi alt ust etti

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Uzaktan hpv testi

Mavi lab ve gelişim lab baska sehirlere kargo gönderiyor
    Ucreti 600 tl civarıydi, oral hpv baktirabilirsiniz

Durum
    Özel Üye

Çok tesekkur ederim siz guvenirligi hakkinda ne dusunuyosunuz dogruluk payi duser mi

Durum
    Karamsarbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok tesekkur ederim siz guvenirligi hakkinda ne dusunuyosunuz dogruluk payi duser mi
    Ben oral hpv testi yaptırdım mavi lab. da tip31 çıktı fakat bunun iyileşeceğini ve ölümcül bir hastalık olmadığını bunu atlatabileceğini ve çoğu hastanın atlattığını söyledi. Güvenilirlik konusunda bilemiyorum çünkü başka laboratuvar da test yaptırmadım en iyisi orası diye oraya gittim.

Durum
    Özel Üye

Ben de surekli bu labi duyuyorum fakat kargoyla gelip gitme suresinde ornekte bi sikinti olur mu diye endiseleniyorum
    Alıntı Karamsarbiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben oral hpv testi yaptırdım mavi lab. da tip31 çıktı fakat bunun iyileşeceğini ve ölümcül bir hastalık olmadığını bunu atlatabileceğini ve çoğu hastanın atlattığını söyledi. Güvenilirlik konusunda bilemiyorum çünkü başka laboratuvar da test yaptırmadım en iyisi orası diye oraya gittim.

Durum
    Ares16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben de yakın tarihte kargo aracılığı ile test gönderdim gelişim laboratuvara. Kit içinde koruyucu soğutucu malzemeler var. Ayrıca DNA olduğu için bozulacağını zannetmiyorum. İmkan olmadığı için böyle bir şey yapıyoruz. Birçok kişi bu şekilde test veriyor içim rahat

Durum
    Özel Üye

https://www.hizliresim.com/lozcpvm

Bu dokundugumda cikinti hissi vermiyo ama goruntu olarak yeni ortaya çıktı disinde buna benzer bir sey olup doktora gidenler varmı?

Bir deiger sorum da ben polislige hazirladigim icin bu tarz seyleri. E nabizimda gorunmesini istemiyorum mavi labda test yaptirdigimda sonuc e nabiza kaydoluyor mu

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bu dokundugumda cikinti hissi vermiyo ama goruntu olarak yeni ortaya çıktı disinde buna benzer bir sey olup doktora gidenler varmı?

Bir deiger sorum da ben polislige hazirladigim icin bu tarz seyleri. E nabizimda gorunmesini istemiyorum mavi labda test yaptirdigimda sonuc e nabiza kaydoluyor mu
    e nabızda gizleme özelliği var hastane ziyaretlerinizi. kimsenin göremeyeceği gizlenme durumunun sizin başvurunuz ile kaldırılabileceği söyleniyor.deneyebilirsiniz

Durum
    Özel Üye

Evet bu ozelligi biliyorum ama yine de genel saglik incelemesinde gorunurmus gibi geliyor. Cevabiniz icin tesekkurler bir de birisi bana mesaj atabilir mi bir cok kisiye mesaj attim ama hic mesaj gelmiyor bana kac zamandir acaba bi terslik mi var
    Alıntı ercüment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e nabızda gizleme özelliği var hastane ziyaretlerinizi. kimsenin göremeyeceği gizlenme durumunun sizin başvurunuz ile kaldırılabileceği söyleniyor.deneyebilirsiniz

Durum
    Ares16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ozel klinikte yapılan işlemler e nabizda görülmez.