Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ozon Tedavisi ve HPV

Durum
    happykid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ozon Tedavisi ve HPV

Merhaba arkadaşlar,
    Ozon terapi yaptırmak için araştırma yapıyordum. Bildiğiniz üzere Ozon tedavisinin bir çok faydası var ve bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Ve tesadüfen HPV, herpes gibi virüse bağlı enfeksiyonları tamamen vücüttan attığını ve etki ettiğini okudum.
    Özellikle antibiyotiklere ve kimyasal tedavilere dirençli bakterilerin, virüslerin mantarların neden oldukları olmak üzere akut ve kronik enfeksiyöz hastalıklar (hepatit, HIV-AIDS, herpes ve herpes zoster enfeksiyonu, papillomavirus enfeksiyonları, onikomikozis ve kandidiyazis, giardiyazis ve kriptosporidiyozis). Bartolinit ve vajinal kandidiyazis. Tedavisinde etkiliymiş. Yabancı bir çok kaynaktan da araştırdım.

Bu konuda bir fikri olan var mı?
    Haftada 2 seans oluyormuş sanırım. Aslında ben ilk başta genel sağlığım için iyi olacağını bildiğim için başlamak istemiştim ama HPV ye etkisini okuyunca bir denemeye değer diyorum. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar sormak istedim.

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ozon Tedavisi ve HPV

daha önce birisi daha başlık açmıştı bende o yüzden araştırma yapmıştım. Fiyat ve süre olarak ahcc kullanmaktan daha avantajlı ise denenebilir. ama öncelikle ozon ile negatif olanlara ulaşıp hikayelerini ve süreci öğrenmekte yarar var bence