Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 6 Geçirmiş veya Bulunduranlar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Tip 6 Geçirmiş veya Bulunduranlar

Alıntı pineapple123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok önemli ve uyulması gereken bilgiler bunlar ya cok sağol...önümdeki bir sene jilet bile sürmicem..bazıları sadece ahcc ile yetinmiş ama ben sigarayı alkolü bıraktım güzel de besleniyorum.. sonra biz de burda baslık açarız negatif olduk diye djdjdj senin deyiminle güzel atlarımıza bineriz ama ben unutmam burayı girerim djdj dönüm noktası oldu çünkü benim icin. bu siteyi bulmam da çok zor oldu keşke ilk kaptığımda bulsaydım, okusaydım erken alsaydım ahccyi hpvliyiz linkini her yere koymak lazım. doktorlar bilip önermeyınce kimse kullanamıyor ahccyi.
    Her yere koyunca her şeyi reklam zanneden insanlar var. Onlardan da çok sıkıldım artık. Ben fayda görmek isteyene, amacı hastalıktan kurtulmak olana yardım etmek istiyorum, bundan dolayı da araştıran biliyor, buluyor, anlıyor zaten. Derdi hastalığı yenmek olmayan kişiler de reklam, abartma, pazarlama falan diyor. Böyle şeyler söylemelerine eskiden çok üzülüyordum ama şimdi ''bana ne ya! yaşasın uzun süre hpvli olarak....'' diyorum. Amacı kurtulmak olan insana zaten uzuun uzuun anlatıyorum her şeyi, fayda görünce mutlu oluyorum.

Durum
    pineapple123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

sen yeterince yardım ediyosun, el uzatıyosun tutan tutuyor tutmayan da kendisi bilir. en azından yapmadım demezsin bu çok güzel. insanlar heepp konuşur zatennn

Durum
    Admin

Alıntı pineapple123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen yeterince yardım ediyosun, el uzatıyosun tutan tutuyor tutmayan da kendisi bilir. en azından yapmadım demezsin bu çok güzel. insanlar heepp konuşur zatennn
    Canımsın <3

Durum
    HeliosHyperion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tip 6 tasıyıcısıyım bi ara hıc cıkmıyordu. Son 2 3 aydır her hafta cıkmaya basladı tekrardan.

Durum
    Murat90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Düzenli ahcc kullanıyor musunuz? İlişkiye devam ediyor musunuz? Bir siğillerden nasıl kurtuluyorsunuz?

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende de tip 6 var. Aralık ayında 3 adet çıkmıştı Ocakta koter yaptırdım bir daha çıkmadı. Umarım ömür boyu daha çıkmaz

Durum
    Mrtatak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benim birçok arkadaşım yıllar önce bu sorunu yaşamışlar, sordum bir kere yaktırdım bir daha çıkmadı diyor neredeyse hepsi. Bence burda önemli olan şu, bu siğillerin hpv olduğunu bilmediğimi dönemde jilet yapıp bunu yaydığımız için başka yerlerde de çıkıyor. Aslında inatçılık yaptığı yok. Yaydıklarımız çıkınca bitiyor. Başka da tekrardan almayınca bu virüsü çıkmıyor. Ben mayıs ayında öğrendim hpv taşıdğımı. Ondan önce nisan ayında marifetmiş gibi temizlik olsun diye penisimi her yerini jiletle kazıya kazıya resmen epilasyon yaptım. Hatta o zaman o siğili ben sanıyordum. Bu yüzden şimdi yaktırsam da bazen çıkıyor. 3 ay oldu farkına varalı bence o jiletin yaydıkları bitince daha da çıkmaz. Beslenmeme çok dikkat ediyorum çünkü. Sigaram ve alkolüm de yok

Durum
    cghleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende de tip 6 mevcut eylül ayında koter işlemi ile makat ve içerisindeki siğilleri yaktırdım fakat şimdi 4-5 adet yeni lezyon mevcut dr. dışarıdakileri yakarken içeriyede tekrar bakalım dedi. Bu ay sonu (ekim) tekrar yaktırıcam. Bu süre içerisinde ahcc propolis immuneksplus ve her gün çörekotu kullanıyorum arada hpvgent kreminide sürdüm fakat aşırı tahriş ettiği için şuan onu kullanamıyorum. Daha kaç kere koter işlemi yaptırırım bilmiyorum ama negatife döneceğim en kısa sürede. Bu arada alkol kullanmıyorum epilasyon yapmıyorum ama sigarayı bırakamdım.

Durum
    Admin

Alıntı cghleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de tip 6 mevcut eylül ayında koter işlemi ile makat ve içerisindeki siğilleri yaktırdım fakat şimdi 4-5 adet yeni lezyon mevcut dr. dışarıdakileri yakarken içeriyede tekrar bakalım dedi. Bu ay sonu (ekim) tekrar yaktırıcam. Bu süre içerisinde ahcc propolis immuneksplus ve her gün çörekotu kullanıyorum arada hpvgent kreminide sürdüm fakat aşırı tahriş ettiği için şuan onu kullanamıyorum. Daha kaç kere koter işlemi yaptırırım bilmiyorum ama negatife döneceğim en kısa sürede. Bu arada alkol kullanmıyorum epilasyon yapmıyorum ama sigarayı bırakamdım.
    koter değil de kriyoterapi yaptırmayı düşünebilirsiniz o da basit, iyileşmesi kolay ve anestezi gerektirmeyen bir işlem, dermatologlar yapıyor.

Durum
    cghleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

evet fakat kriyo içeriye yapılmıyor. Doktorum içeriden dışarıya attığını söyledi o yüzden mecbur yine koter yaptırıcam. fakat sonrasında kriyo düşünebilirim istanbulda önerebileceğiniz dermatolog var mı acaba ?