Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün Başladım

Durum
    boomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bugün Başladım

Merhaba arkadaşlar, ben boomer.

Daha önce de bi entrymde hikayemden bahsetmiştim. Tahminim tam 2 yıl oluyor HPV ile tanışalı. Ancak bugün Time health marka AHCC'ye başladım.

Şimdiye kadar son 6 ayda gittiğim dermatologum ne büyüteçle bakmıştı, ne de bir güven vermişti. Bugün sabah İstanbul Üropark'ta işinde çok iyi olduğunu düşündüğüm ve bana inanılmaz güven veren Oğuzhan bey'e tedavi olmaya gittim. Uyguladığı profesyonel yöntem ve benimle konuşma şekli gerçekten insanı yatıştırıcıydı.

Eğer maddi olarak durumunuz yerindeyse, ( ben bugün tedaviden sonra öğrendim ücreti ve biraz da tanıdığımız olduğu için 2000TL'ye oldum ancak bana 3950 demişti. ) kesinlikle tavsiye ederim. Aynı ofiste çalışan Öner bey de aynı şekilde kesinlikle ve kesinlikle önereceğim doktorlar.

Bugün AHCC'ye de başlamamla birlikte bir cinsel perhiz dönemine başlıyorum. Maaşlar yatsın aşımı da olucam.
    Şimdiye kadar HPV'yi yenmek için 8/10 stres yaptım ama 4/10 çaba harcadım. Bundan sonraki süreç 2/10 stres, 9/10 çaba olucak. Bittin sen hipivi

ps: Sizinle bir not da paylaşmak isterim. Amerika'da yapılan bir HPV deneyinde görev alan 2 akademisyen ile iletişime geçtim.

Hal hatır sorup deneyle ilgili bilgi almak istediğimi söyledim. Bana dedikleri şey özetle HPV çok yaygın ve aslında çok ihmal edilmediği sürece (ÇOK) sorun çıkarmayan bir hastalık. Vücut bunu kolaylıkla baskılayıp yenebilir ancak tabii ki belli şeylere dikkat etmek gerekiyor bu süreçte.

Neyse benim günüm böyle başladı, her gün 6 kapsül time health AHCC, Ağustos sonuna kadar devam. Duruma göre devam. Umarım olmaz devam. Sağlıcakla kalın

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Bugün Başladım

Tekrardan merhaba herkese,

Bugün 15 gün oldu sonra tedaviden sonra. Oğuzhan bey'in söylediğine göre uyguladıkları yöntem, siğili yok etmekle birlikte aynı zamanda deri altını da dondurarak çoğalmayı engelliyormuş.
    Ben flaşla bi survey'e çıktım ama şu an temizim gibi. 1 saat sonra kontrole gideceğim, bu süreçte her gün 6'şar tane AHCC kullanmaya devam ettim. Her gün sabah/akşam 1er bardak yeşil çay içiyorum. Bi de arada kefir gördüm mü alıyorum .

Kararlı bir şekilde devam devam devam

Durum
    Yeni Üye

selamlar herkese, hızlı bir güncelleme.

bugün tam 1. ayım. ahcc'nin ilk kutusunu bitirdim ancak 4 gün tedarik edemediğim için ara verdim, dün tekrar elime geçti başladım.
    dikkatimden mi kaçmıştı yoksa alakalı mı bilmiyorum ama bu 4 gün içinde 3 adet siğil farkettim. doktor bey belki önceden yakarken çooook küçüktü ondan farketmemiştik dedi. olabilir olabilir.

ahcc ile devam 2. kutuya başladım. normalde 1 ayda 15-20 tane siğil çıkaran ben bu ay 3 tane çıkarttım. çıkarmama gibi bir beklentim yok ama iilerleme görüyor olmak hoşuma gidiyor. cinsel perhize devam ama bu açlık mastürbasyona vuruyor. bu konuda bir uyarınız veya öneriniz olacaksa lütfen paylasın.

onun dışında 2.5 yıldır anksiyeteler yaşıyorum ve bu son 1 ay inanılmaz zor geçti benim için. hem HPV hem de psikolojik diğer sorunlar beni mental açıdan yoketti diyebilirim ama bu strese rağmen siğil çıkartmıyor olmak stresimi azaltıyor .

Tekrar görüşmek üzere

Durum
    Yeni Üye

Arkadaşlar selam, geçmiş 2 ay. 2 aydır temizim. Herhangi bir siğil oluşumu göremedim. Onun dışında AHCC ile 4. kutuya geçtim.
    Yeşil çay ara ara içiyorum ancak anksiyetemi arada tetikliyor o yüzden biraz düşürdüm sıklığını. Kefir içmeye çalışıyorum.
    Uzun zaman sonra 2 aydır hastaneye gitmiyor olmak bile psikolojimi ve özgüvenimi topladı diyebilirim.
    Bu hastalığa gerekli önemi vermeliyiz ama gereksiz prim vermemeliyiz arkadaşlar, iyi günler diliyorum. Sağlıcakla.

Durum
    hofpuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sürecinin olumlu ilerlemesine sevindim. Umarım kısa bir sürede negatif olursun. AHCC Nin abartilmadigini görüyorum kullandıkça. Benim de ilk siğil ile karşılaşmam nisan ayında oldu kisa sure içerisinde AHCC ye başladım bir ayi tamamladim. Koter yaptıralı neredeyse 1 ay oldu ama henüz yeni bir siğil oluşumu yok bunu time AHCC ye bağlıyorum psikolojik olarak da rahatlatıyor.

Durum
    Yeni Üye
    Arkadaşlar selam, son yazımdan beri 10 ay geçmiş. Bu süreçte herhangi bir siğil oluşumu gözlemlemedim. Cinsel ilişkilerime dikkat ediyorum ve kondom kullanmaya çok özen gösteriyorum. Doktorumun dediğine göre bu kadar uzun süredir siğil olmaması vücudun baskıladığına, belki de attığına işaretmiş. Erkekler için test olmaması tatsız ama yine de bu durum beni cesaretlendirdi diyebilirim. HPV erkek için çok kafaya takılacak bir durum değil ( doktoruma 6 aydır sevişmiyorum dediğimde gülmüştü, atla deve değil abartma demişti). Siğilsiz yaşayın, vücudunuz bir şekilde yenecek.
    Tekrar görüşene kadar hoşçakalın.

Durum
    Özgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Öncelikle geçmiş olsun.hpv den kurtulmak için ilk once genel olarak sağlıklı yasam .sigara alkol beslenmeye cok dikkat edilmelimi.oz3llikle vidaminler

Durum
    Özgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Özellikle d vitamini .Detaycı arkadaşımız var bu sitede Arya ile kendisi çok kişiye cogu konuda yardımcı oluyor.Ayrica erkeklerde test yapılıyor suruntu yoluyla İstanbul mavi ve 1.2 tane daha labarotuvar var.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin
    Evet d vitamininin iyi seviyede olması yani düşük olmaması hpv'yi yenme konusunda olumlu etki yapıyor, destekleyici oluyor.