Sayfa 6 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu
Toplam 218 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc Markaları

Alıntı sizdenbiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Ben Time health marka AHCC kullanıyorum günlük 6 şase alıyorum sabah ya da öğlen 6 tane arka arkaya içiyorum. Bu forum sayesinde çok şey öğrendim Arya'ya teşekkür ederim. Arya'ya katılıyorum tek bir ilacı kullanmak daha mantıklı, günlük 3000 mg'dan fazla alınmaması belirtiliyor. Yeşil çay - Zeytin yaprağı çayı gibi bitkilerinde faydasını gördüm. Bilginize.

İyi Çalışmalar.
    Evet 3 mg kullanılıyor. Bu arada öğlen kullanırken aç olmaya dikkat et. Kullandıktan 1 saat sonra yemek yiyecek şekilde ayarla ve kullanırken aç olman önemli. Genelde sabahları öneriyoruz bu yüzden aslında, alabiliyorsan sabah alman daha iyi olur

Durum
    Kumru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba
    Bana dr ilk olarak Proshıeld Markali takviye edici bir gida onerdi dr onerdi diye aldim ama urum hakkinda hic bir yorum yok yeni bir marka icerigi Reişi mantari,Yeşil cay ve vitamin ,Mineral iceren takviye edici gida diyor. Ayriyetten brokoli vitamin c cin geveni vitamin 12 .... gibi vitaminleride barindiriyor .Kutu tam bitmedi bitiricem . Ahcc ile devam edicem yoluma Time health siparisi verdim. Sevgiler

Durum
    Admin

Alıntı Kumru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Bana dr ilk olarak Proshıeld Markali takviye edici bir gida onerdi dr onerdi diye aldim ama urum hakkinda hic bir yorum yok yeni bir marka icerigi Reişi mantari,Yeşil cay ve vitamin ,Mineral iceren takviye edici gida diyor. Ayriyetten brokoli vitamin c cin geveni vitamin 12 .... gibi vitaminleride barindiriyor .Kutu tam bitmedi bitiricem . Ahcc ile devam edicem yoluma Time health siparisi verdim. Sevgiler
    Size ne iyi geliyorsa, onu kullanın tabi ama ben de olsam yorumları olan, bu anlamda öne çıkmış bir şey kullanırdım kendim öneriyorum diye söylemiyorum, ucuz bir şey değil bu takviyeler genel olarak

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Türkiye'de en kolay bulunabilen AHCC Timehealth
    Amerika'da ise genelde Kinoko kullanıyorlar.
    TimeHealth kaliteli bir ürün.

Durum
    Admin

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de en kolay bulunabilen AHCC Timehealth
    Amerika'da ise genelde Kinoko kullanıyorlar.
    TimeHealth kaliteli bir ürün.
    Bence de Amerika'da da kinoko'nun namı çok iyi hahaha eskiden yabancı forum sitelerinde okurdum, sonra türkçeye çevirip hpvliyiz blog sitemizde paylaşırdım bakın onlarda ahcc çözümünü bulmuşlar diye :P

Durum
    vee
    vee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar Merhaba, sorumu nereye yazayım başlık mı açayım bilemedim umarım birileri görür ve bilgilendirebilir beni.
    Ben 2020'nin ekim ayında genital bölgede siğilleri keşfedip hemen doktor doktor gezdim en sonunda tıp fakültesinden randevu alıp cildiyede o siğillere 3 seans kriyoterapi yapıldı. Bu süreçte devamlı kadın hastalıkları ve doğum polikliniğiyle de iç içeydim. Smear alındı, kolposkopi yapıldı. Sonra Cin3 çıktı kolposkopide ve leep işlemi yapıldı. 03 mart 2022'de yapıldı bu işlem git gel git gel martı buldu net tanı konulması. Şimdi de patoloji sonucunda cerrahi sınırda CIN2 devam ediyor maalesefki cerrahi sınır negatif değil ilk leep işlemi öncesi ilk doz hpv aşımı oldum ve ikinci kere konizasyon işlemini yaptırmaya karar verdim. Vücudumda bu kanser öncülü hücreyi taşımak istemiyorum. Ancak 28 yaşımdayım ve henüz çocuğum yok. Baya kafamı kurcaşıyor. Bu sürede ahcc kullanıp propolis, ve benzeri bağışıklık güçlendiricilerle bi 6 ay gözlem yapmam daha mı mantıklı bilemiyorum kafam karmakarışık. Şu an tam iyileşme olmadığı için leep işleminden sonra ahccyi kullanabilir miyim ya da 2. işlemden sonra ve sırasında kullanımı uygun mudur. 2 kere leep yaptırıp çocuk sahibi olabilmek mümkün müdür ? Mümkün olduğu ancak düşük riskinin arttığı söyleniyor. Ben de bu riski almaya karar verdim ama en azından 6 ay beklemek ahcc kullanıp daha mı mantıklı.

Durum
    vee
    vee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Pardon 2021 ekim ayı yaklaşık 6 aydır uğraşıyorum. Bu arada bağışıklığı çok düşük ve sürekli yorgun bir kadınım. Demir ve B12 takviyesi kendimi bildim bileli kullanırım ama bir türlü istenilen seviyeye gelmiyor. Bu konuda sadece kendi bağışıklık sistemime güvenmiyorum o yüzden 2. işlemi de yaptırmaya karar verdim.

Durum
    Admin

Alıntı vee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pardon 2021 ekim ayı yaklaşık 6 aydır uğraşıyorum. Bu arada bağışıklığı çok düşük ve sürekli yorgun bir kadınım. Demir ve B12 takviyesi kendimi bildim bileli kullanırım ama bir türlü istenilen seviyeye gelmiyor. Bu konuda sadece kendi bağışıklık sistemime güvenmiyorum o yüzden 2. işlemi de yaptırmaya karar verdim.
    Merhabalar @Vee, bu başlığın yeri burası değildir O yüzden bu konuya bu başlıkta devam etmemeni rica ederim. Konu leep ile, cin2 ile ilgili, ahcc markaları konusunun bununla ilgisi yoktur. Ben sana buradan bir cevap yazacağım ancak konuyu buradan konuşacağın bir şey var ise ''hpv ve cerrahi operasyonlar'' alanında başlık açarak leep ve cin konusunda konuşabiliriz.

Şimdi ben seni anladım ben de cin3tüm zamanında çünkü. Ve aynen sana oldugu gibi olan şey bana da oldu. Önce bi operasyon geçirdim, cerrahi sınırlar negatif gelmedi, öyle olunca yeniden operasyon gereksinimi oldu ve tekrar bir leep oldum ve tamamen temizlendi. Ama sen endişe etme, çünkü son yıllarda birkaç doktordan duyduğum şey şu: 2. bir operasyona gerek olmadan cin2 kendi kendine gerileyebilir. Bu bence önemli bir nokta. Çocuk sahibi olma konusunda ise sana şunu örnek vereyim; ben cin3ten leep oldugum icin aynı endişeleri taşıyordum seninle. Ama ben neredeyse 3 yıldır evliyim ve çocuk düşünmeye başladık. Doktora gitmiştim geçenlerde ve rahim uzunluğumda herhangi bir sıkıntı olmadığını ve hamile kalmama engel olmadığını söyledi. Sadece leep olanlarda erken dogum riski oluyor, bu da bazı kişilerde düşükle sonuclanabiliyor, ama bu ihtimalin uzerinde bu kadar durma. Leep olup sorun yaşamayan cok insan var. Sen de rahat ol, ama iyi bir doktora yaptır bu operasyonu. Özelden sana isim veririm alanında iyi birkaç doktor biliyorum. Bu süreçte ahcc kullanman da da sıkıntı yok bagısıklıgı güclendirip geriletmede ve hpv yi atlatmanda etkili olabilir ama direkt olarak cin geriletme konusunda %100 etkili oldugunu sanmıyorum ana olayı hpv'yi vucuttan atmak.

Durum
    Mucadele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı minik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Ben 7 ay süre ile amino up markasını günde 2 gr olacak şekilde düzenli olarak kullandım. 3 tip Hpv ye sahiptim 42-53-83 , Geçen hafta aldığım test sonucuna göre ise 7 ay Ahcc kullanımı sonrasında 42 ve 51 ile yoluma devam ediyorum. Doktorumun tavsiyesi ile ek bir gıda takviyesine başladım ve bırakmamı söylemesine rağmen ahcc yi bırakmıyorum sadece markasını değiştirdim. Sizin yazılarınızı okuduktan sora time health ahcc ye başlamaya karar verdim. Umarım bana yardımcı olur 🙏🏼
    Arkadaş bende time healt almak istiyorum ancak birsuru ürün var hangisi ni almaliyim

Durum
    Mucadele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar time health hangi ürününü almalıyım, İngiltere'de yaşıyorum websitesinde birsuru ürün çıkıyor lütfen bir link paylasin

Bu Konu için Etiketler