Sayfa 5 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu
Toplam 218 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    Lilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc Markaları

Ahcc kullanırken veya hpv tanısı aldığınızda kilo kaybı yaşadınız mı, son 2 ayda beslenmeme dikkat etmeme rağmen kilo veriyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Lilia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc kullanırken veya hpv tanısı aldığınızda kilo kaybı yaşadınız mı, son 2 ayda beslenmeme dikkat etmeme rağmen kilo veriyorum
    Ben, hayır. Ama şundan dolayı kilo kaybı yasıyor olabilirsin: stres.
    çoık fazla mı? cok mu kaygılanıyorsun mesela? çok mu canını sıkıyorsun hpv ile ilgili veya baska konular? stres kilo verdirebilir.

Durum
    Lilia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Öğrendiğim hafta kullandığım ilaçların yan etkisi, iştahsızlık vs ile 2 kilo verdim. Son 1 aydır da toparlamaya çalışıyorum. Önce biraz aldım ama sonra tekrar verdim. Şimdilik sabit 54'te duruyor. Asıl hedefim kilo alabilmek ama sabit de kalırsa yine kabulüm. Güçsüz kalmak istemiyorum.. Smear sonucumu bekliyorum bir yandan da onun stresi 🤦🏻*♀️

Durum
    Admin

Alıntı Lilia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrendiğim hafta kullandığım ilaçların yan etkisi, iştahsızlık vs ile 2 kilo verdim. Son 1 aydır da toparlamaya çalışıyorum. Önce biraz aldım ama sonra tekrar verdim. Şimdilik sabit 54'te duruyor. Asıl hedefim kilo alabilmek ama sabit de kalırsa yine kabulüm. Güçsüz kalmak istemiyorum.. Smear sonucumu bekliyorum bir yandan da onun stresi 🤦🏻*♀
    Kolay gelsin. Bu başlık sürekli up yapılıp uste cıkarılan bir başlık üyelerin rahatca görebilmesi için. O yüzden konuşmanın devamını buradan yapmasak iyi olur ahcc ile ilgili/konuyla ilgili bir şey yok ise. Sevgiler. Umarım sabit kalırsınız bu arada Ama kilo alırsanız da çok takmayın verirsiniz ne olacak

Durum
    Deniz12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar ben tip56 taşıyorum.aktif cinsel hayatim yoktu sevgilim bulaştırdı. Bu beni çok yıprattı psikolojikmen. Smear tektim temiz çıktı. Bugün ahcc sipariş vereceğim. Sigilim suanlik yok ama çıkar diye çok korkuyorum. Sizin kaçıncı ayinizda çıktı. Çıkmama ihtimali var mi tecrübesi olan paylaşabilir mi. İnşallah güzel haberleri bu süreçte neler yaptığımı size tek tek anlatacağım . Allah yardımcımız olsun

Durum
    Admin

Alıntı Deniz12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben tip56 taşıyorum.aktif cinsel hayatim yoktu sevgilim bulaştırdı. Bu beni çok yıprattı psikolojikmen. Smear tektim temiz çıktı. Bugün ahcc sipariş vereceğim. Sigilim suanlik yok ama çıkar diye çok korkuyorum. Sizin kaçıncı ayinizda çıktı. Çıkmama ihtimali var mi tecrübesi olan paylaşabilir mi. İnşallah güzel haberleri bu süreçte neler yaptığımı size tek tek anlatacağım . Allah yardımcımız olsun
    Merhabalar, ben de tip 56 taşıyordum. 1 yıl aktif sigillerle ugraştım, sonrasında 8 ay ahcc kullandım. Ve o şekilde negatif oldum. Benim sanırım 1,5 - 2 ay sonra falan çıktı siğilim. Siğil çıkmama ihtimali var eğer siğil yapmayan bir tip taşıyorsanız ama bu yine de hpv olmuş olduğunuzu değiştirmez, tabi kafaca sigilin olmaması bi miktar kafa rahatlıgı saglayabilir. Kolay gelsin ahcc'ye güvenin %80 olumlu oluyor, ama kendinize de iyi bakın saglıklı beslenin, cinsellik, sigara, alkoldan kaçının, jiletle epilasyon da yapmayın sadece tüy dökücü ya da makasla tüyleri kısaltın. Bunlar önemli.

Durum
    Gunes15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Deniz12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de 56 var siğil yapmadı rutin smear taramasında fark ettik. Smearın temiz gelmiş hemde tek tip taşıyorsun ahcc de alırsan senin iş basit

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Amino up ı bu sabah denedim; şase olan formunu, paketi ağıza dökerek üzerine su içiliyormuş yazıyor ben de öyle yaptım çekine çekine tadı nasıldır acaba diyerek; daha önce reishi mantarını kapsülünden çıkarıp içmişliğim vardı ve acı tadıyla dünyam kararmıştı. Amino up ın tadı güzeldi begendim; böyle içtiğim şeyin tadıyla bağlantı kurmak da iyi geldi şifa olur inşallah iki marka yı da kullanacagım.

Durum
    Admin

merhaba @iptal, sevindim senin adına. Ama 2 ahcc'yi aynı anda kullanmanı önermem. Tek bir şeyden devam etsen iyi olur karar senin.

Durum
    sizdenbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amino up ı bu sabah denedim; şase olan formunu, paketi ağıza dökerek üzerine su içiliyormuş yazıyor ben de öyle yaptım çekine çekine tadı nasıldır acaba diyerek; daha önce reishi mantarını kapsülünden çıkarıp içmişliğim vardı ve acı tadıyla dünyam kararmıştı. Amino up ın tadı güzeldi begendim; böyle içtiğim şeyin tadıyla bağlantı kurmak da iyi geldi şifa olur inşallah iki marka yı da kullanacagım.
    Merhabalar,

Ben Time health marka AHCC kullanıyorum günlük 6 şase alıyorum sabah ya da öğlen 6 tane arka arkaya içiyorum. Bu forum sayesinde çok şey öğrendim Arya'ya teşekkür ederim. Arya'ya katılıyorum tek bir ilacı kullanmak daha mantıklı, günlük 3000 mg'dan fazla alınmaması belirtiliyor. Yeşil çay - Zeytin yaprağı çayı gibi bitkilerinde faydasını gördüm. Bilginize.

İyi Çalışmalar.

Bu Konu için Etiketler