Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tekrar tekrar çıkan siğiller

Durum
    Lıly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: tekrar tekrar çıkan siğiller

Alıntı dilaaaaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla koter siğil yaktırma, kriyo ise dondurma işlemi yanlışsam düzeltin lütfen. ben kriyo yaptırıyorum
    Evet kriyo dondurma işlemi, yukarıda 13. Kez yaktırmaya gidiyorum diyince ben de cidden şaşırdım çünkü hem maddi açıdan çok fazla hem de çok zorlayıcı bir süreç olurdu iyileşme bakımından. Ben de 20 yaşındayım ve koter yaptırdım maddi açıdan çok zorladı.
    Dediğim gibi vi kriyo yaptırdığınız için siğiller düşmüyor olabilir ve seans tekrarlıyordur, isterseniz doktorunuza koter ile yaktırmayı sorabilirsiniz

Durum
    dilaaaaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Lıly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet kriyo dondurma işlemi, yukarıda 13. Kez yaktırmaya gidiyorum diyince ben de cidden şaşırdım çünkü hem maddi açıdan çok fazla hem de çok zorlayıcı bir süreç olurdu iyileşme bakımından. Ben de 20 yaşındayım ve koter yaptırdım maddi açıdan çok zorladı.
    Dediğim gibi vi kriyo yaptırdığınız için siğiller düşmüyor olabilir ve seans tekrarlıyordur, isterseniz doktorunuza koter ile yaktırmayı sorabilirsiniz
    iyi olmadığım burdan belli düşündüğümle yazdığım şeyler bile farklı maalesef ki hpv hayatımı bu şekilde çok etkiliyor artık. koter yaptırıyorum her zaman ikinci bi görüş iyidir diyerek tavsiye üzerine başka bi doktora gittim yaktırdıktan sonra 1 ay boyunca hiç siğilim çıkmadı ve şimdi yeni yeni 2-3 tane minicik siğillerim var acaba yaktırmayıp aldara krem mi kullansam? siz kullandınız mı var mı bi bilginiz acaba

Durum
    Lıly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

iyi olmadığım burdan belli düşündüğümle yazdığım şeyler bile farklı maalesef ki hpv hayatımı bu şekilde çok etkiliyor artık. koter yaptırıyorum her zaman ikinci bi görüş iyidir diyerek tavsiye üzerine başka bi doktora gittim yaktırdıktan sonra 1 ay boyunca hiç siğilim çıkmadı ve şimdi yeni yeni 2-3 tane minicik siğillerim var acaba yaktırmayıp aldara krem mi kullansam? siz kullandınız mı var mı bi bilginiz acaba
    Benim vajina içinde vardı onlara doktor önerisi ile nioli yağı sürdüm Aldara kullanmadım şu an 2 doktor gördü bir şey göremiyoruz dediler ama inan bu hastalık beni öyle bir hale getirdi ki inanmıyorum doktorlara.. Hastalık hastası oldum sürekli kendimi kontrol etmekten delirdim :/ umarım senin için her şey iyi olur

Durum
    dilaaaaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Lıly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim vajina içinde vardı onlara doktor önerisi ile nioli yağı sürdüm Aldara kullanmadım şu an 2 doktor gördü bir şey göremiyoruz dediler ama inan bu hastalık beni öyle bir hale getirdi ki inanmıyorum doktorlara.. Hastalık hastası oldum sürekli kendimi kontrol etmekten delirdim :/ umarım senin için her şey iyi olur
    inan ben de senin gibiyim her gün sayamadığım kadar kendimi kontrol ediyorum umarım her şey düzelir teşekkür ediyorum çok geçmiş olsun 🙏🏻

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

inan ben de senin gibiyim her gün sayamadığım kadar kendimi kontrol ediyorum umarım her şey düzelir teşekkür ediyorum çok geçmiş olsun 🙏🏻
    Selam. Nasıl oldun dila ?
    Bende 5.ayıma giriyorum hala sayamıyorum siğilleri ne ahcc ne lazer seansları ne leep ameliyatı hiç bir şey bende fayda etmiyor…

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam. Nasıl oldun dila ?
    Bende 5.ayıma giriyorum hala sayamıyorum siğilleri ne ahcc ne lazer seansları ne leep ameliyatı hiç bir şey bende fayda etmiyor…
    Benim de 4. Ayim bitmek üzere tek tük ana bölgede çıkıyor verrütolle yakiyorum ama ay sonu dr a gidecegim ama çok faZla vitamin aliyorum

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Berree Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de 4. Ayim bitmek üzere tek tük ana bölgede çıkıyor verrütolle yakiyorum ama ay sonu dr a gidecegim ama çok faZla vitamin aliyorum
    Bende verrutolla yakıyorum ama tek tük değil. Hala hala vajina girişimde bile cıkıyor. Doktorum onaylı onları da yakıyorum ama çok inatçılar. Yoruldum..

Durum
    Bluecat11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba siğilleriniz ne sıklıkla çıkıyor. Mesela yakıyosunuz somra diğer yeni siğil ne sıklık ile çıkıyor zaman olarak?

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

bildiğim kadarıyla koter siğil yaktırma, kriyo ise dondurma işlemi yanlışsam düzeltin lütfen. ben kriyo yaptırıyorum
    Sen kriyo yaptırıyorsun
    Bu kadar çok tekrarlaması lazım
    Kan değerlerine vitamin değerlerine baktır
    D vitamini
    B12
    Folik Asit
    Magnezyum
    Çinko
    Selenyum

Bunlara baktır

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet arkadaşlar 1 ay önce mavi labda test yaptırıp negatif aldığım halde bugün yine 3 tane sigil dondurdum.doktor eliyle omzuma dokundu bende gelirken omzum yüzüme surtundu seborajik dermatitten yara var yüzümde bulaş olur mu?Duş alamadım çünkü dün kılları keserken farkettim ve sonra yıkadım o bölgemi hala virüs çok diye girmeye korkuyorum duşa tekrar.Eve gelince elimj yıkadım sonra yüzümü ve boynumu yıkadım lavaboda su akti gogsume falan. şortumu boxerimi değiştirdim ama duşa giremedim yattım yatağa boğazımda tahriş(yara) var bagirmaktan.Ailemle sık kavga ediyoruz bagiris cagiris ailem hiç yanımda olmuyor ne yazikki kimsem yok çocukluğumdan beri kendi başıma ayaklarımın üstünde durdum bu hastalık olana kadar simdi de ihtiyacım varken yanımda değiller kendi başıma çok zorlanıyorum.Neyse konu boğazımda yara şuanda bu şekilde bogazima ağzıma bulaşmadan bulaşır mı ne yapmalıyım?