Sayfa 16 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu
Toplam 225 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 160 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc Markaları

Alıntı Yeniogrendim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 1 tane et beni iğne ucuyla fark ettim sonra bitanede kan damlası gibi dış dudakta fark ettim artma ve çoğalma olmadi . tiplemesini nasıl ve nerde yaptiracagim devlet hastanesi. yeni öğrendim hiç bir bilgim yok. papill off kullaniyorum @arya
    Bu konunun yeri burası değil, lütfen konularınızı doğru başlıklara yazınız.
    Hpv tipleri adlı kategorimiz var, oraya başlık açmanızı öneririm. Devlet hastanelerini bilmiyorum maalesef tiplendirme yapmak için.

Durum
    Yeniogrendim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konunun yeri burası değil, lütfen konularınızı doğru başlıklara yazınız.
    Hpv tipleri adlı kategorimiz var, oraya başlık açmanızı öneririm. Devlet hastanelerini bilmiyorum maalesef tiplendirme yapmak için.
    özür dilerim tamam teşekkür ederim

Durum
    kararsızz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

estafurullah özürlük bir şey yok, teşekkür ederim hassasiyetiniz için.
    Arya neden sürekli ahcc başlıklarını üste taşıyorsun ? Dikkatimi çektide .

Durum
    Admin

Alıntı kararsızz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya neden sürekli ahcc başlıklarını üste taşıyorsun ? Dikkatimi çektide .
    Merhabalar, sadece bu başlığı üste taşıyorum çünkü herkese ulaşsın ve görebilsinler, hpv konusunda ahcc bilinci oluşsun ve keşfedebilsinler diye. Başka ahcc başlıklarını üste taşımıyorum bu arada. Sadece bunu.

Durum
    Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu baslikta yoğun olarak tek marka önerilmis ondan olabilir Dr.Gökhan Boyraz da ahcc oneriyor marka fark etmez diyor özellikle onerdigi bisey yok

Durum
    Admin

Alıntı Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu baslikta yoğun olarak tek marka önerilmis ondan olabilir Dr.Gökhan Boyraz da ahcc oneriyor marka fark etmez diyor özellikle onerdigi bisey yok
    Ahcc kullanırken marka fark ediyor çünkü maalesef her marka, vücuttaki hpv'yi negatif yapmıyor. Örneğin solgar'ın ahcc'si negatif yapmıyor ama ahcc ürünleri var, misal.

Ben kendi negatif olduğum ve forumdakilerin çoğunun negatif olduğu bir marka ile, yine güvenilir başka bir marka ve yurtdışından alacaklar için de yine negatif yapan iyi bir marka önerdim. Yoğun olarak tek marka önerilmiş olabilir, doğrudur çünkü ben bununla negatif oldum ve macera aramaya gerek görmüyorum öneri verirken, siz kullanmayabilirsiniz, farklı markalar deneyebilirsiniz, beni ilgilendirmiyor, bu pahalı takviye kullanılacaksa (zamanında benim de kullandığım gibi) birçok kişi negatif yapan bir şey kullanılması daha faydalı olur görüşündeyim sadece

Durum
    threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ahcc kullanırken marka fark ediyor çünkü maalesef her marka, vücuttaki hpv'yi negatif yapmıyor. Örneğin solgar'ın ahcc'si negatif yapmıyor ama ahcc ürünleri var, misal.

Ben kendi negatif olduğum ve forumdakilerin çoğunun negatif olduğu bir marka ile, yine güvenilir başka bir marka ve yurtdışından alacaklar için de yine negatif yapan iyi bir marka önerdim. Yoğun olarak tek marka önerilmiş olabilir, doğrudur çünkü ben bununla negatif oldum ve macera aramaya gerek görmüyorum öneri verirken, siz kullanmayabilirsiniz, farklı markalar deneyebilirsiniz, beni ilgilendirmiyor, bu pahalı takviye kullanılacaksa (zamanında benim de kullandığım gibi) birçok kişi negatif yapan bir şey kullanılması daha faydalı olur görüşündeyim sadece

lütfen bir tane bilimsel kanıt gösterin, maalesef burnuma kötü kokular geliyor.
    Ahcc kullanırken orijinal olduğu sürece marka fark etmiyor.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı threat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

lütfen bir tane bilimsel kanıt gösterin, maalesef burnuma kötü kokular geliyor.
    Ahcc kullanırken orijinal olduğu sürece marka fark etmiyor.
    Benim doktorumda mail yoluyla ulastigim doktorlarda markanin fark etmedigini söyledi. Bazen belli bir markayla anlasip onu önerdiklerini ama kisinin istedigini secebilecegini ahcc kuillanan kullanmayan ya da farkli marka kullanan kisiler hastalari oldugunu icin emin olduklarini da ekledi. Çunku bende israrla emin misiniz yurt disindan bile olsa getiririm diye direttim. Tabi kisiler nasıl istiyorsa öyle yapsınlar. Psikolojik olarak güvende önemli.

Durum
    threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim doktorumda mail yoluyla ulastigim doktorlarda markanin fark etmedigini söyledi. Bazen belli bir markayla anlasip onu önerdiklerini ama kisinin istedigini secebilecegini ahcc kuillanan kullanmayan ya da farkli marka kullanan kisiler hastalari oldugunu icin emin olduklarini da ekledi. Çunku bende israrla emin misiniz yurt disindan bile olsa getiririm diye direttim. Tabi kisiler nasıl istiyorsa öyle yapsınlar. Psikolojik olarak güvende önemli.

Arya’nın dediği şey mümkin değil. Bu virüsle mubattap olduğumdan beri taramadığım makale, forum kalmadı. Ahcc’nin etken maddesi belli, mekanizması belli. Orijinal olduğu sürece hepsi negatif olmaya yardımcı olabilir

Bende güzel çalıştı ama arya’nın negatif yapmadığını iddia ettiği solgar marka reishi shiitake’yi bile kullanmıştım (silvershell, alva da kullandım)

Talihsiz bir açıklama olmuş, insanları bu kadar güzel yönlendiren birine yakıştıramadım.

Durum
    Admin

Tam olarak anlayamadım ''burnuma kötü kokular geliyor'' ne demek? Ya da talihsiz bir açıklama olmuş ne demek?
    Ben bu söylenen iki şeye de, bu tepkinize de anlam veremedim. Tamamen kendi deneyimlerime yönelik bir açıklama yaptım, forumda solgar kullanan da oldu, hpv negatif olmadılar marka değiştirdiler. Ben sadece buna yönelik konuştum.

Şahsi olarak görüş ayrılıklarımız olabilir. Siz her markanın sizi hpv negatif yaptığını düşünebilirsiniz, ben düşünmem. Veya siz başka bir konuda farklı düşünürsünüz benden, bu da doğaldır. Ben düşüncemi ilettim diye talihsiz açıklama veya burnunuza kötü kokular getirecek şeyler düşündürttüysem bu konuda sizler için yapacak bir şeyim yok maalesef, iyi niyetli bir şekilde sadece düşüncemi söylemiştim forumdaki tecrübelerime dayanarak.

Siz hangisini isterseniz onu kullanabilirsiniz veya tüm ahcclerin negatif yaptığını düşünebilirsiniz, sorun değil benim için.

Bu Konu için Etiketler