Sayfa 3 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 218 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    ozg1992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc Markaları

Arkadaslar merhaba ,

Bu sıte ıle bugun tanıstım. Sıze bırkac sorum olacak ve cevaplarsanız cok sevınırım, çünkü cevremde kımseyle paylasamıyorum ve malesef soramıyorum.

3 ay önce hastalıgımı ogrendım, kryoterapi yapıldı fakat 3 hafta sonra tekrardan cıktı , ve yıne yapıldı. Doktor Osendre 2M - Omepa Q10 - Magnimore Plus- D-colefor adlı vıtamınlerı ve balık yagını verdı 1 aydır duzenlı kullanıyorum . Ayrıca Inside adında bir fitil verdi bunuda regl bıttıkten sonra 14 gun boyunca kullanıyorum ( 2 kutu bıttı ) 3. ye baslayacagım doktor 3 ay kullanmamı soyledı.

2 gun once kontrole gıttıgımde yıne cıktıgı ıcın tekrardan kryoterapi yapıldı ve doktora AHCC ılacını sordum ve almak ıstedıgımı soyledım, oda alabılecegımı soyledı.
    Hastaneden cıktıktan sonra karsıdakı eczanede Amino Up satılıyordu bende bunu aldım. kutuda gunde 3 tane ıcınız ve 3 kapsül (1.23g) yazıyor. toplam 45 kapsul var ve 1020 mg yazıyor sısede. Ilk sorum bu durumda arkasında boyle yazdıgı ıcın 3 tane mı ıcmelıyım ? Fakat 1.23 g cok az degılmı ?
    Ikıncı sorumda tıme health markasını sımdı sıteden gordum ve cogu kısı bunu kullanarak negatıfe ulasmıs , sizde amıno up ( bugun baslamıstım ) bırakarak tıme health 'e mı baslamalıyım ?

Yardımcı olursanız cok cok sevınırım Alkol tuketmeyı bıraktım zaten sıgarada ıcmıyorum.Bunun dısında saglıklık beslenmeye calısıyorum. Lutfen tavsıye verır mısınız ne yapmalıyım ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Özge selamlar,

http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...-HPV-yi-yendim Şu yukarıda linkini verdiğim başlıkta da bu sorduğun için ben orada cevabımı verdim. Yine de cevabımı buraya kopyalayayım ama her sorumuzu birden fazla başlığa yazmıyorum, bir tane başlığa yazıp cevap bekliyoruz, forum kuralıdır.

Merhabalar, ben amino up'ın ölçü boyutunu bilmiyorum ama kapsül olarak günde 3 tane alın mı diyor? Ve bu da 1,23 grama tekabul ediyorsa evet gerçekten azmış. Ama sadece hpv hastaları için değil normal kişiler için üretildiğinden dolayı normal. Ben sizi yanlış yönlendirmeyeyim amino up markasında ne kadar alınması gerek, yanlış bir şey söylerim kötü bir sonucu olur falan korkarım, gerçi bunlar takviye yani ilaç değiller o yüzden yan etkisi falan yok gibi bir şey. Siz amino up ile devam edecekseniz o kutuyu bitirmek icin en azından, getiricisi abay pharma'ya bir mail atın ve sorun derim hpv oldugunuzu ve kaç adet almanızı, çünkü 1,23 gram az olur negatif olmak için. Time health'e geçip geçmemek size kalmış, ben çok memnun kaldım time health negatif yaptı, forumdakilerde öyle çoğunlukla, ben tabii ki bunu öneririm ama başka bir seçenek kullanana neden kullanıyorsun denilmez, yani istiyorsanız geçebilirsiniz ama en önemli aşama; günde 3 gram ve kahvaltdan 45 dk önce almak bu kapsüllerin hepsini.

Not: Amino up'ı aldıysan yani bir kere satın aldıysan ve kutusunu actıysan onu kullan bence, geçeceksen öyle geçersin time health'e. Amino up'ı geri veremezsin çünkü açtığında. Yani israf olmasın, sonuçta ahcc hahaha

Durum
    annabelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kurun artışıyla time health fiyatları yükseldi. Keşke bizlere indirim yapsalar

Durum
    Admin

Merhaba, evet kurların artışı her yönden hepimizi gerçekten üzüyor, time health değil tüm hayat kalitemiz, her alacağımız şeyin fiyatı arttı. Malesef pek çok ahcc markası dövize endeksli çünkü yerli ahcc diye bir şey yok, ama olsa dahi bu japon mantarını getirmek için yine ihracat ve yine döviz kuru etkili olur. Ben alva supplement'ı tanıyorum ellerinden geldikçe yardımcı olacaklardır size çok düzgün insanlar ama bir şekilde onların da kazanç sağlaması lazım bu yönden de düşünün, zaten bildiğim kadarıyla 3-4 kutu ve fazlasını alana indirim yapıyorlar. Siz yine de sorun ben detayını bilmiyorum.

Durum
    Emirhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya merhaba,
    Çıkan siğiller nedeniyle ben de hastaneye gittim. Fakat devlet hastanesi bile benim içimi öyle bir kararttıki. Yok evlenirsen hanımın kanser olur, bu virüs senden ölene kadar çıkmayacak falan filan... gün boyu ağlayarak geçirdim günümü, daha 24 yaşındayım. Sınavlarımdan, geleceğimden her şeyden vazgeçtim. Sizlerin mesajlarını okudukça toparlamaya çalışıyorum. Ahcc olarak silver shell almayı düşünüyorum bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? Günde 6 kapsül içmemi tavsiye ediyorlar, kahvaltıdan önce hepsini birden mi içmeliyim, intihar etmeyelim durduk yere şimdi tecrübelerin ve bilgilerin için şimdiden teşekkür ederim, saygılar efenim..

Durum
    Admin

Alıntı Emirhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya merhaba,
    Çıkan siğiller nedeniyle ben de hastaneye gittim. Fakat devlet hastanesi bile benim içimi öyle bir kararttıki. Yok evlenirsen hanımın kanser olur, bu virüs senden ölene kadar çıkmayacak falan filan... gün boyu ağlayarak geçirdim günümü, daha 24 yaşındayım. Sınavlarımdan, geleceğimden her şeyden vazgeçtim. Sizlerin mesajlarını okudukça toparlamaya çalışıyorum. Ahcc olarak silver shell almayı düşünüyorum bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? Günde 6 kapsül içmemi tavsiye ediyorlar, kahvaltıdan önce hepsini birden mi içmeliyim, intihar etmeyelim durduk yere şimdi tecrübelerin ve bilgilerin için şimdiden teşekkür ederim, saygılar efenim..
    Selam Ben sorduğun bu marka hakkında olumlu şeyler düşünmüyorum marka imajı konusunda maalesef..
    Şahsi fikrim olarak İngiltere gibi sağlık standartları üst düzey belirlenmiş ve forumda ben dahil pek çok kişi tarafından negatif yaptığı onaylanan bir ürünü kullanmak yerine 6 aydır Türkiyede üretildiği söylenen bir ürünü kullanmak konusunda çok kıyasta bulunmam ben.

Ondan dolayı senin canın nasıl istiyorsa, bütçene ne uyuyorsa onu kullanabilirsin, içine sinsin yeterli. Günde 6 kapsül time health markasına has bir şey, başka marka kullanırsan günde kaç tane içeceğini kendin hesaplamalısın ama günde 3 gram etmeli kullandığın gram, ancak öyle negatif olunuyor. Ama unutmaman gereken bir ayrıntı: Kullanacagın sey ne ise negatif yapacak mı seni? negatif olan kişiler olmuş mu? önce bunları araştır. Yoksa negatif oranı olmayan bir şeyi boşu boşuna kullanmış olursun, sana vereceğim tek yönlendirme budur Çünkü negatiflik için bunu kullanıyoruz, en azından bizler kullandık.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı ozg1992 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba ,

Bu sıte ıle bugun tanıstım. Sıze bırkac sorum olacak ve cevaplarsanız cok sevınırım, çünkü cevremde kımseyle paylasamıyorum ve malesef soramıyorum.

3 ay önce hastalıgımı ogrendım, kryoterapi yapıldı fakat 3 hafta sonra tekrardan cıktı , ve yıne yapıldı. Doktor Osendre 2M - Omepa Q10 - Magnimore Plus- D-colefor adlı vıtamınlerı ve balık yagını verdı 1 aydır duzenlı kullanıyorum . Ayrıca Inside adında bir fitil verdi bunuda regl bıttıkten sonra 14 gun boyunca kullanıyorum ( 2 kutu bıttı ) 3. ye baslayacagım doktor 3 ay kullanmamı soyledı.

2 gun once kontrole gıttıgımde yıne cıktıgı ıcın tekrardan kryoterapi yapıldı ve doktora AHCC ılacını sordum ve almak ıstedıgımı soyledım, oda alabılecegımı soyledı.
    Hastaneden cıktıktan sonra karsıdakı eczanede Amino Up satılıyordu bende bunu aldım. kutuda gunde 3 tane ıcınız ve 3 kapsül (1.23g) yazıyor. toplam 45 kapsul var ve 1020 mg yazıyor sısede. Ilk sorum bu durumda arkasında boyle yazdıgı ıcın 3 tane mı ıcmelıyım ? Fakat 1.23 g cok az degılmı ?
    Ikıncı sorumda tıme health markasını sımdı sıteden gordum ve cogu kısı bunu kullanarak negatıfe ulasmıs , sizde amıno up ( bugun baslamıstım ) bırakarak tıme health 'e mı baslamalıyım ?

Yardımcı olursanız cok cok sevınırım Alkol tuketmeyı bıraktım zaten sıgarada ıcmıyorum.Bunun dısında saglıklık beslenmeye calısıyorum. Lutfen tavsıye verır mısınız ne yapmalıyım ?
    Time Healthe başlamanı öneririm. Kinoko ve Time Health hpv negatif yapan iki ahcc . Kolay emilim sağlayabilen alfa ve beta glukanlar mevcut reishi mantarından elde edilen bir beta glukan. Her beta glukan mantardan değil mayadan da üretilebiliyor. AHCC olarak Time Healthten şaşmamak gerek. Zaman ve para kaybı yaşamayın. Gözle görülür net etki yaşadık.

Durum
    Admin

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Time Healthe başlamanı öneririm. Kinoko ve Time Health hpv negatif yapan iki ahcc . Kolay emilim sağlayabilen alfa ve beta glukanlar mevcut reishi mantarından elde edilen bir beta glukan. Her beta glukan mantardan değil mayadan da üretilebiliyor. AHCC olarak Time Healthten şaşmamak gerek. Zaman ve para kaybı yaşamayın. Gözle görülür net etki yaşadık.
    Ahmet'e katılıyorum ama yönlendirmemeyi tercih ediyorum haha

Durum
    Ender345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu ahcc ürünlerinin ana maddesi reishi mantarı ve turuf mantarı aynı ürünleri ganoda satıyor Herbalife de satıyor ne gerek var bu parayı vermeye düşünmüyor değil insan siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkinda

Durum
    Admin

Alıntı Ender345 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ahcc ürünlerinin ana maddesi reishi mantarı ve turuf mantarı aynı ürünleri ganoda satıyor Herbalife de satıyor ne gerek var bu parayı vermeye düşünmüyor değil insan siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkinda
    Buradaki arkadaşların ana konusu hpv negatif olmak olduğu için bunu kullanıyoruz. Yapılan çalışmalarda yeterli mantar seviyesi ve içerik konusunda ''ahcc'' diye bir ürünün çalışmaları ve deneyleri yapıldı yurtdışında dr judith smith tarafından, biz de bu deney yolunu izleyerek ahcc kullandık ve negatif olduk.

Ama buradaki önemli bir ayrıntı: her ahcc negatif yapmıyor içerik yeterliliği vs konusu önemli, kinoko ve time health ahcc bu konuda iyiler gerçekten. Gano ve herbalife dediginiz markalar negatif yapmak için yeterli etkiyi oluşturmuyor olabilir ama bu bir sorun değil, siz deneyin gano veya herballife tarzı markalar kullanabilirsiniz buna hiçbir engel yok.

Para konusunda da bence eskiden de çok ucuz değildi ama alınabilir seviyedeydi, ülkemizin ekonomisi size ipucu verebilir neden pahalandıklarını anlamanız zor olmayacaktır. Son olarak ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum; fiyat belirtmeniz yasak, bu ürünler döviz kuruna endeksli olduğu için değişkenlik gösterebiliyor, bu yüzden forumda ücret belirtilmesi yasak. Bu yüzden fiyat yazdığınız kısmı silmek durumundayım.

Bu Konu için Etiketler