Sayfa 2 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 218 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc Markaları

Çok geçmiş olsun @Findikezmesi, ailenle paylaşma şansın varsa daha iyi olur tabi senin için. Forumda kullanılan ahcc markası genelde belli, negatif yaptığı için de kimse macera aramıyor açıkçası bu sebepten dolayı herkes time health kullandığından, amino up hakkında biraz bilgimiz olsa da senin dediğin markayla alakalı bir bilgim yok ama iyi araştır öncelik ve önemli olan şey ''negatif yaptığı yüksek ihtimal'' olan bir marka olsun. Çünkü ahcc ucuz bir takviye değil.

Durum
    Findikezmesi1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun @Findikezmesi, ailenle paylaşma şansın varsa daha iyi olur tabi senin için. Forumda kullanılan ahcc markası genelde belli, negatif yaptığı için de kimse macera aramıyor açıkçası bu sebepten dolayı herkes time health kullandığından, amino up hakkında biraz bilgimiz olsa da senin dediğin markayla alakalı bir bilgim yok ama iyi araştır öncelik ve önemli olan şey ''negatif yaptığı yüksek ihtimal'' olan bir marka olsun. Çünkü ahcc ucuz bir takviye değil.
    Evli olmadiğim için aileme söyleyemiyorum. 28 yasindayim.Bu beni çok üzüyor. Hep kötü şeyler düşünüyorum. Kanser olacakmişim ölecekmişim gibi. Kolposkopi yaptirdim doktor kolposkopide hic kotu birsey olmadigini söyledi patalojiden cin1 sonucu geldi. Doktor hala sakin kalmami söylüyor. Çoğu kiside var bu virus diyor. Ama bendeki onkolojik tip diye cok cok cok korkuyorum. Alti ay gibi bi surede cin1 yaptigini dusunuyorum. Buradaki negatif olanlarin yazisini okuyup moral bulmaya calisiyorum. Silvershell türk markasiymis. Tarım bakanlığı onayida var. Amino up markasi ile ayni icerige sahip. Ama sanirim hic kullanan yok. Tekrar bir arastirayim ben en iyisi. Genelde 9 ayda negatif yapar demissiniz forumda. Moralimi yuksek tutmaya calisiyorum. Propolis te aliyorum takviye olarak.bu virusu gerçekten atacak miyiz vucudumuzdan

Durum
    Admin

Alıntı Findikezmesi1234 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evli olmadiğim için aileme söyleyemiyorum. 28 yasindayim.Bu beni çok üzüyor. Hep kötü şeyler düşünüyorum. Kanser olacakmişim ölecekmişim gibi. Kolposkopi yaptirdim doktor kolposkopide hic kotu birsey olmadigini söyledi patalojiden cin1 sonucu geldi. Doktor hala sakin kalmami söylüyor. Çoğu kiside var bu virus diyor. Ama bendeki onkolojik tip diye cok cok cok korkuyorum. Alti ay gibi bi surede cin1 yaptigini dusunuyorum. Buradaki negatif olanlarin yazisini okuyup moral bulmaya calisiyorum. Silvershell türk markasiymis. Tarım bakanlığı onayida var. Amino up markasi ile ayni icerige sahip. Ama sanirim hic kullanan yok. Tekrar bir arastirayim ben en iyisi. Genelde 9 ayda negatif yapar demissiniz forumda. Moralimi yuksek tutmaya calisiyorum. Propolis te aliyorum takviye olarak.bu virusu gerçekten atacak miyiz vucudumuzdan
    Haklısın sen de, aynı korkuları ben de yaşamıştım burdaki birçok kadın üye arkadaşım da yaşadı. Ama hani aile bireylerinden anne olur belki abla vs varsa olur, o manevi destek bile öyle iyi gelir ki, sadece eğer çok yargılamayacaklarsa seni diye düşündüm. Veya normalde hpv tuvaletten falan bulaşmaz (bu ihtimal yok denecek kadar düşük) ama sırf cinsellikten oldugunu bilmesinler diye wc den bulaşmış olabilir diyebilirsin çünkü internette de bu konuda epey bilgi kirliliği var çarşaftan wc'den havuzdan bulaşabilir diye. Halbuki böyle bir şey yok ama dediğim gibi maksat nereden nasıl bulaştığı değil bu durumu paylaşmak istersen bu alternatifler de var diye söylemek istedim.

Korkma ne kanser olacaksın ne öleceksin, aynı korkuları birebir yaşadık. Artık hpv konusunda bilinçlisin bu sebeple kanser olma ihtimalin yok çünkü kanser hemen olmuyor ve yıllarca doktora gitmezsen olur, genelde de 40 yaş üstünde falan oluyor yani yıllarca doktora gitmemiş insanlarda.
    Cin1'de bir şey yok kendi kendine de gerileyebilir sadece burda önemli olan nokta ''tek tip'' taşımıyorsun. Birden fazla tip taşıdığın için gerilemesi zaman alabilir, kontrole gitmelisin 6 ayda bir falan. Ahcc konusuna gelirsek de, yine tek tip taşımadığın için bütün hpv tiplerinden negatif olman zaman alır, tek tip taşısaydın genelde 6 ayda negatif olunuyor. Bu bünyeden bünyeye göre değişiyor, ben 8 ay kullandım, başka biri 9 ay kullandı, öbürü 6 ay kullandı, başkası 3 ay falan kullandı, yani kişiye göre değişir.

Marka konusunda da neye yönlenirsen yönlen; şunu unutma ''negatif yapmalı'' başkalarını yabancı forumları aç oku, türkçe kaynak olarak bizim site var, başkalarını negatif yapmış olan bir ahcc markası kullanırsan çok daha iyi olur. Ahcc'nin de sıkıntılı olanları, negatif yapmayanları var çünkü. Ve er ya da geç ahcc kullansan da kullanmasan da negatif olacaksın, ömür boyu bu virüs vücudunda kalmayacak ama beslenmene dikkat etmen gerekiyor, cinsellikten kaçınman gerekiyor, jilet kullanmaman gerekiyor epilasyon yöntemi olarak ve durumun varsa takviye kullanman gerekiyor.

Durum
    Yeni Üye

Arya çok teşekkür ederim. Manevi olarak sağladığın desteğin etkisi inanki bende çok büyük. Suan deflagyn jel kullanıyorum. Bu jel kullanımı ile yüzde 90 na yakın gerileme sağlanabiliyormuş cin lerde. Fakat benim korkum bu virüse bir tedavi uygulanamıyor oluşu. Yani sadece virüsün yarattığı hasara bir tedavi uygulanabiliyor. Virüs benimle kaldıkça hasara devam edecek diye korkuyorum. üç ay sonra yeniden smear testi vereceğim. umarım cin1 gerilemiş olur. herkesin yazısını okumaya çalışıyorum. Faydalı olabilecek herşeyi yemeye çalışıyorum. Yürüyüş yapıyorum. İnşallah bende bir yıl içinde buraya negatif oldum müjdesini yazarım. Hepimize çok geçmiş olsun...

Durum
    Yeni Üye

Birde genelde 2 ile 5 yıl içinde cin1 yaparmış bu virüs bende altı ay içinde olması beni çok korkuttu. Bu konuda bilgi sahibi olan birileri var mıdır acaba ?

Durum
    Admin

@Fındık ezmesi, evet deflagyn jel başarılıdır, sen bilinçli birisin o yüzden cin’in ilerleyeceğini at kafandan, kendine böyle kötü senaryolar kurma çünkü cin1lerin cogu geriliyor. İlk baştaki güzel sözlerin için de teşekkür ederim moralin duzeliyorsa, fayda sağlıyorsam ne mutlu bana

2-5 yıl içinde cin1 yapmak gibi bir kesinlik yok. Bazısında 6 ay olur bazısında 2 yıl. Bu hpv tipine göre değişir. Ben de de kısa sürede olmuştu.

Durum
    chemist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc 'yi en uygun ve guvenilir nereden temin edebiliriz

Durum
    Admin

Alıntı chemist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc 'yi en uygun ve guvenilir nereden temin edebiliriz
    Bu soruyu sorduğunuz ve şu an içinde bulunduğunuz başlık var ya, işte o başlıkta, en başta ne yazdıgımı okumanızı tavsiye ederim Nereden temin edebiliriz diye sormanıza gerek kalmayacak.

Durum
    zknpkz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende yeni öğrendim bu virüse sahip olduğumu . Çok yıkıldım ilk aşamada. Ama şuan iyiyim. Tedavimi olmaya çalışıyorum , ahcc kullanıyorum. Umarım hepberaber negatif olup şarkılar,şiirler söyleyeceğiz

Durum
    Admin

Alıntı zknpkz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yeni öğrendim bu virüse sahip olduğumu . Çok yıkıldım ilk aşamada. Ama şuan iyiyim. Tedavimi olmaya çalışıyorum , ahcc kullanıyorum. Umarım hep beraber negatif olup şarkılar, şiirler söyleyeceğiz
    Geçmiş olsun çok. Evet iyi olmaya ve stresten uzak durmaya çalış, er ya da geç virüsü vücudundan atacaksın nasıl olsa. Ama burada sana düşen sağlıklı kalabilmek; alkol ve sigaradan uzak, cinsellikten uzak, sağlıklı beslenme + ahcc takviyesi ile aşılamayacak bir şey yok, sadece biraz zaman. Siğilleri her ay düzenli aldırmayı unutma (çıkma sıklığına göre 15-20 günde de aldırabilirsin)

Bu Konu için Etiketler