Sayfa 23 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 13212223
Toplam 223 adet sonuctan sayfa basi 221 ile 223 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin
    Alıntı YeterArtık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu deneyin amino up markasıyla yapıldığı söyleniyor. Bu forumda ısrarla! önerilen markanınsa içeriğinin daha farklı olduğu belirtiliyor. Ne derece doğru acaba ? Kurtulduysan niye içmeye devam ediyorsun. Kurtulduğunu nerden biliyorsun?
    @Yeter artık, kime ne yazdığınız da anlaşılmıyor ? Önce amino up markası ile ilgili deney bununla yapıldı yazıyorsunuz. Ki hangi ahcc markası ile yapıldıgı yazmıyordu deneyde hatırladıgım kadarıyla. Sonra da amino up kullanmış kişiye kızıyorsunuz niye hala kullanıyorsun ? diye. Ayrıca benim ve forumdakilerin kullanarak negatif oldugu markanın içeriğiyle ilgili de bi abukluk varmış gibi yazıyorsunuz. Tuhaf valla..

Durum
    Atem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Alıntı YeterArtık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu deneyin amino up markasıyla yapıldığı söyleniyor. Bu forumda ısrarla! önerilen markanınsa içeriğinin daha farklı olduğu belirtiliyor. Ne derece doğru acaba ? Kurtulduysan niye içmeye devam ediyorsun. Kurtulduğunu nerden biliyorsun?
    Tüm ahcclerin temel hammaddesi aynı aslında farklılığı diğer bileşenler yaratır bu da etki olarak çok fark yaratmaz diye düşünüyorum ek olarak plasebo etkisini de unutmamak gerek. İnsan neye inanmak isterse psikolojisi ve bedeni ona göre tepki veriyor. Bir de bu platforma insanlar dertlerini anlatıp destek aramak için geliyor. Nacizane tavsiyem iletişim kurarken daha ılımlı bir iletişim kurulması yönünde.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin
    Alıntı Atem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm ahcclerin temel hammaddesi aynı aslında farklılığı diğer bileşenler yaratır bu da etki olarak çok fark yaratmaz diye düşünüyorum ek olarak plasebo etkisini de unutmamak gerek. İnsan neye inanmak isterse psikolojisi ve bedeni ona göre tepki veriyor. Bir de bu platforma insanlar dertlerini anlatıp destek aramak için geliyor. Nacizane tavsiyem iletişim kurarken daha ılımlı bir iletişim kurulması yönünde.
    kesinlikle katılıyorum, birde isteyen istediğini kullanır. Bazen insanlar yine de endişeden dolayı ahcc kullanımına devam etmek iteyebilirler psikolojik olarak, anlamak lazım.

Bu Konu için Etiketler