Sayfa 1 Toplam 20 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 197 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc Markaları

Merhaba arkadaşlar, bu yazıda bana daha önce de sorulan bildiğim duyduğum ahcc markaları hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum.

Türkiyede olan adı sanı bilinen 2 ahcc markasından bahsedeceğim. Bir de yurtdışında olan bir marka var, daha önce de öneriyordum yurtdışına çıkıp alabilenler bunu da alabilirler diye.

Biricisi Time Health Ahcc

Türkiye'de resmi olarak satılmaya başlayan ilk ahcc markası, ayrıca çoğunuzun da bildiği gibi benim de kullanarak negatif olmamı sağlayan bir marka.İngiltere menşeeli. Türkiyede orjinal distribütörü bildiğiniz gibi Alva Supplement, şahsi birkaç kişisel görüşümü de paylaşayım, alvayı negatif olmaya çalıştığım dönemlerden beri tanırım o dönemler bana çook yardımları dokundu, her soruma tane tane cevap verdiler, güvenilirlik forum için çok önemli, bu zamana kadar gönül rahatlığı ile önerdim biliyorsunuz, alvayı severim kısaca hem benim negatif olmamı sağladılar hem de işlerini etik yapıyorlar diye düşünüyorum. Bildiğiniz gibi benim ve forumdaki birçok arkadaşın kullanarak negatif olduğu ahcc markası da bu zaten. Kendi web sitelerinden temin edebilirsiniz. www.alvasupplement.com

Bir diğerine gelirsek; Amino up.

Abay pharma firmasının ithal ettiği ahcc markası. Araştırmalarıma göre Japonya'dan geliyor. Marka hakkında olumsuz bir yorum pek duymadım, birkaç üyemiz de kullanmıştı. Baktım kendi sitelerinde satışları yokmuş, trendyol, hepsiburada gibi muhtelif alışveriş sitelerinden bulabilirsiniz. Benim amino up ile kişisel bir deneyimim olmadığı için çok yazacak bir şey bulamıyorum üyelerimizin varsa onlar yazabilirler.

Şimdi gelelim ülke dışında;

Yurtdışından alma imkanınız varsa, kinoko'yu her zaman öneriyorum biliyorsunuz. Özellikle ben ahcc araştırması yaparken yurtdışı kaynaklarda kinoko'nun da övüldüğünü görmüştüm. Birde bi marka daha söylendi ve ben de baktım swansonu da tercih edebilirsiniz. Negatif olma konusunda bu iki markada da olumlu yorumlar var.

Bu şekilde genel bir bilgilendirme yapmış olayım dedim.

Arya.

Durum
    minik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc Markaları

Merhaba,
    Ben 7 ay süre ile amino up markasını günde 2 gr olacak şekilde düzenli olarak kullandım. 3 tip Hpv ye sahiptim 42-53-83 , Geçen hafta aldığım test sonucuna göre ise 7 ay Ahcc kullanımı sonrasında 42 ve 51 ile yoluma devam ediyorum. Doktorumun tavsiyesi ile ek bir gıda takviyesine başladım ve bırakmamı söylemesine rağmen ahcc yi bırakmıyorum sadece markasını değiştirdim. Sizin yazılarınızı okuduktan sora time health ahcc ye başlamaya karar verdim. Umarım bana yardımcı olur 🙏🏼

Durum
    Admin

Alıntı minik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Ben 7 ay süre ile amino up markasını günde 2 gr olacak şekilde düzenli olarak kullandım. 3 tip Hpv ye sahiptim 42-53-83 , Geçen hafta aldığım test sonucuna göre ise 7 ay Ahcc kullanımı sonrasında 42 ve 51 ile yoluma devam ediyorum. Doktorumun tavsiyesi ile ek bir gıda takviyesine başladım ve bırakmamı söylemesine rağmen ahcc yi bırakmıyorum sadece markasını değiştirdim. Sizin yazılarınızı okuduktan sora time health ahcc ye başlamaya karar verdim. Umarım bana yardımcı olur ����
    Selam @minik,

Evet burdaki önemli nokta hangisi ile negatiflik daha fazlaysa ona yönelmek akıl karı olacaktır. Çünkü amacımız bir an önce bu yolculukta hpvden kurtulmak ve negatif olmaktır, pahalı da bir takviye bundan dolayı çok çok defa denemek kişiyi hem sabırla sınayabilir hem de umudunu azaltabilir.
    7 ay iyi bir süre sanırım tip 42 sabit kalmış 51 gelmiş, 1 tane tip negatif yapmış. İnşallah time health ile iki tip de gider, öyle bir şey olursa ahcc kullananlar kısmımıza siz de yazı yazıp umut ışığı olabilirsiniz diğer arkadaşlarımız ve ben gibi

Durum
    minik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Dönüşünüz için çok teşekkür ederim 🙏🏼 Umarım yenisi ikisini birden götürecek.

Durum
    Admin

Alıntı minik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dönüşünüz için çok teşekkür ederim ���� Umarım yenisi ikisini birden götürecek.
    İnşallah

Durum
    belleten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, bu yazıda bana daha önce de sorulan bildiğim duyduğum ahcc markaları hakkında birkaç bilgi vermek istiyorum.

Türkiyede olan adı sanı bilinen 2 ahcc markasından bahsedeceğim. Bir de yurtdışında olan bir marka var, daha önce de öneriyordum yurtdışına çıkıp alabilenler bunu da alabilirler diye.

Biricisi Time Health Ahcc

Türkiye'de resmi olarak satılmaya başlayan ilk ahcc markası, ayrıca çoğunuzun da bildiği gibi benim de kullanarak negatif olmamı sağlayan bir marka.İngiltere menşeeli. Türkiyede orjinal distribütörü bildiğiniz gibi Alva Supplement, şahsi birkaç kişisel görüşümü de paylaşayım, alvayı negatif olmaya çalıştığım dönemlerden beri tanırım o dönemler bana çook yardımları dokundu, her soruma tane tane cevap verdiler, güvenilirlik forum için çok önemli, bu zamana kadar gönül rahatlığı ile önerdim biliyorsunuz, alvayı severim kısaca hem benim negatif olmamı sağladılar hem de işlerini etik yapıyorlar diye düşünüyorum. Bildiğiniz gibi benim ve forumdaki birçok arkadaşın kullanarak negatif olduğu ahcc markası da bu zaten. Kendi web sitelerinden temin edebilirsiniz. www.alvasupplement.com

Bir diğerine gelirsek; Amino up.

Abay pharma firmasının ithal ettiği ahcc markası. Araştırmalarıma göre Japonya'dan geliyor. Marka hakkında olumsuz bir yorum pek duymadım, birkaç üyemiz de kullanmıştı. Baktım kendi sitelerinde satışları yokmuş, trendyol, hepsiburada gibi muhtelif alışveriş sitelerinden bulabilirsiniz. Benim amino up ile kişisel bir deneyimim olmadığı için çok yazacak bir şey bulamıyorum üyelerimizin varsa onlar yazabilirler.

Şimdi gelelim ülke dışında;

Yurtdışından alma imkanınız varsa, kinoko'yu her zaman öneriyorum biliyorsunuz. Özellikle ben ahcc araştırması yaparken yurtdışı kaynaklarda kinoko'nun da övüldüğünü görmüştüm. Birde bi marka daha söylendi ve ben de baktım swansonu da tercih edebilirsiniz. Negatif olma konusunda bu iki markada da olumlu yorumlar var.

Bu şekilde genel bir bilgilendirme yapmış olayım dedim.

Arya.
    merhaba . sunu sormak istiyorum . ben ahcc japon amino up kullanıyorum bu şase seklınde doktor şase kullan dedı. sizin timehealth kapsul seklınde ve gunde kac adet aldınız ? benım nette gordugum 500 luk kapsuller var benım gunluk 3 gr almam gerekıyor ama sız gunde kac kapsul kullandınız cok merak ettım tesekkur ederım umarım kımsenın basına gelmez

Durum
    Admin

Alıntı belleten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba . sunu sormak istiyorum . ben ahcc japon amino up kullanıyorum bu şase seklınde doktor şase kullan dedı. sizin timehealth kapsul seklınde ve gunde kac adet aldınız ? benım nette gordugum 500 luk kapsuller var benım gunluk 3 gr almam gerekıyor ama sız gunde kac kapsul kullandınız cok merak ettım tesekkur ederım umarım kımsenın basına gelmez

Biz de 3 gram kullandık. Beni soruyorsan ben zaten 3 gram kullandım bu da time health için 6 taneye tekabül ediyor, burdaki arkadaşlara da 3 gram kullanmasını söyleyen benim. Çünkü yapılan deneylerde '' 3gram ahcc alınarak'' negatif olunuyor. Yani ahcc kullanayım ama 1 gram kullanayım şeklinde değil. Deneylerde 3 gram kullanılmıştı, ben de 3gram kullandım, üye olan veya olmayan diğer arkadaşlarımızda her zaman 3 gram kullanır ve negatiflik bu şekilde gerçekleşir. 1 veya 2 gram kullananlarda hpv negatif olma süreci uzuyor.

Ha bu arada önemli bir ayrıntı: Başka bir ahcc markasında 3 gram farklı bir sayıya denk gelebilir. Örneğin time health 500lük olanda 6 adet oluyor, ama örneğin x ahcc'sinde 3 grama belki 4 adet belki de 8 adet denk gelir. Bu önemli bir bilgi, bazı arkadaşlar her ahcc için 6 adet sanabilirler, aman dikkat fazla veya az değil, tam gerektiği şekilde kullanılsın.

Durum
    =35= - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba ahcc nereden temin edebilirim saygılar

Durum
    Admin

Alıntı =35= Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ahcc nereden temin edebilirim saygılar
    Ben ve forumda negatif olan çoğu kişi time health ahcc kullandığımız için “alva supplement” adlı yerden temin ettik. Çünkü kendileri time health ahcc'nin resmi ve orjinal türkiye şubesi-distribütörü. Sizde bu ahcc markasını düşünürseniz orjinal time health için onlara ulaşabilirsiniz.

Durum
    Findikezmesi1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar aranıza yeni katıldım. Tip 16,18,66 ve 42 taşıyorum. Bir ay oldu öğreneli. Psikolojik olarak çok zor günler yaşıyorum. Bu yazıyı bile ağlayarak yazıyorum. Ailemden gizliyorum, kendi kendime tedavi olmaya çalışıyorum, gittiğim doktor yeterli mi değil mi kaygisi tasiyorum. Surekli aklimda soru isaretleri dolasiyor. Ben silver shell ahcc kullanacağim fakat bu forumda hiç adını goremedim. Kullanan varsa bilgi verebilir mi ?

Bu Konu için Etiketler