Sayfa 9 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu
Toplam 220 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    Damlakocc02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc Markaları

Merhaba foruma yeni ulaştım iki hafta önce tip 16 olduğumu öğrendim kolposkopi sonucu bekliyorum henüz çıkmadı ama açıkçası çok korkuyorum doktorum cin2 gibi göründüğünü ama net bir şeyi biyopsi sonucunda söyleyebileceğini belirtti. Araştırırken bu foruma ve ahccye denk geldim. Bazı doktorların youtube videolarını izledim ahcc hakkında bilimsel çalışmaların yeterli olmadığı yazıyordu. Biyopsi sonucum çıktığında görev yerime dönmüş olacağımdan telefonla doktorumla görüşeceğiz ona sormaktan çekiniyorum. Burada bunu kullanıp sonuç alan sizlerin yorumlarını okudum. Aranızda bu ahccnin tam içeriğini bilen var mı diye sormak istedim. Eğer hiçbir zararı yoksa ben yine de denemek istiyorum ancak endişeliyim hpvyi negatife çevirmeye çalışırken farklı şekilde kendime zarar vermekten korkuyorum. Psikolojik olarak tamamen çökmüş durumdayım, cevaplarınızı bekliyorum, umarım hepimiz negatife döneriz. Ayrıca bu süreçte cinsel yaşamınızda neler değişti nelere dikkat etmeliyiz merak ediyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Damlakocc02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba foruma yeni ulaştım iki hafta önce tip 16 olduğumu öğrendim kolposkopi sonucu bekliyorum henüz çıkmadı ama açıkçası çok korkuyorum doktorum cin2 gibi göründüğünü ama net bir şeyi biyopsi sonucunda söyleyebileceğini belirtti. Araştırırken bu foruma ve ahccye denk geldim. Bazı doktorların youtube videolarını izledim ahcc hakkında bilimsel çalışmaların yeterli olmadığı yazıyordu. Biyopsi sonucum çıktığında görev yerime dönmüş olacağımdan telefonla doktorumla görüşeceğiz ona sormaktan çekiniyorum. Burada bunu kullanıp sonuç alan sizlerin yorumlarını okudum. Aranızda bu ahccnin tam içeriğini bilen var mı diye sormak istedim. Eğer hiçbir zararı yoksa ben yine de denemek istiyorum ancak endişeliyim hpvyi negatife çevirmeye çalışırken farklı şekilde kendime zarar vermekten korkuyorum. Psikolojik olarak tamamen çökmüş durumdayım, cevaplarınızı bekliyorum, umarım hepimiz negatife döneriz. Ayrıca bu süreçte cinsel yaşamınızda neler değişti nelere dikkat etmeliyiz merak ediyorum
    Merhabalar geçmiş olsun öncelikle. Hpv'nin tıbbi bir çözümü yok şu an. Ahcc ve hpv konusunda bazı çalışmalar ve deneyler yapıldı, ancak faz3 çalışmasına geçilmedi diye biliyorum. Ama ilk deney yapıldığında ve 6 ay sonra hpv negatif olanlar olduğunda, keşfettim. Forumda ilk ahcc kullanan kişiyim, türkiye'de yoktu tabi yurtdışından getirttik o zaman. 8 ay kullanarak negatif oldum. Forumda denemek isteyen insanlar oldu, onların da büyük çoğunluğu negatif oldular ve herkesi olmasa da çoğunluğu negatif yaptığı için buraya negatif yazıları yazdık. Kendi aramızda böyle bir platform oldu kısaca, öykümüz bu şekilde. Bilinen bir yan etkisi yoktur çünkü bu bir ''ilaç'' değil, gıda takviyesidir, sadece bağırsakları daha hızlı çalıştırıyor galiba bu da forumdaki arkadaşların gözlemi. Bunun dışında ahcc içeriği bilgisini ahcc üreticilerinden isteyebilirsiniz. Bunun dışında korkularınızı anlıyorum, zarar verir diye korkmanınızı da ancak burada ikna edici olmak veya bir şeyleri kanıtlamak gibi bir görevimiz yoktur. Yani ''korkmayın, bir zararı yok'' demek isterdim ama demek istemiyorum çünkü töhmet altında kalmamak için. Ama dediğim gibi yani ilaç kategorisine girmiyor. Ancak emziren kişiler ve hashimato hastaları kullanamıyor. Karar sizin, ancak kullanacak olursanız lütfen insanları negatif yaptıgını bildiğiniz bir marka kullanın, her marka negatif yapmıyor. Tavsiyem; time health veya yurtdışında satılan kinoko ahcc.

Bunun dışında cinsellik konuşmak için doğru başlık ''ahcc markaları'' başlığı değildir.
    Cinsel yaşamımızda dikkat ettiğimiz tek şey; bu süreçte cinsellik yaşamamaktır. Cinsellik konusunun devamlılığı için arama butonuna bu kelimeleri yazarak aratıp, ilgili başlıklara tıklayıp okuyabilirsiniz

Durum
    Damlakocc02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çooook teşekkür ederim ve özür dilerim bu başlıkta yazdığım için cinselliği. Yoğunluktan şimdi bakabildim sizin de başlığa ilk yazdığınız alvanın kendi sitesinden ahccyi temin etmeyi düşünüyorum okuduğum kadarıyla çoğunluk ve siz kullanıp yararını görmüşsünüz güvenilir olduğunu da yazdıklarınızdan sonra anladım verdiğiniz linkten sipariş edeceğim çok teşekkür ediyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Durum
    Admin

Alıntı Damlakocc02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çooook teşekkür ederim ve özür dilerim bu başlıkta yazdığım için cinselliği. Yoğunluktan şimdi bakabildim sizin de başlığa ilk yazdığınız alvanın kendi sitesinden ahccyi temin etmeyi düşünüyorum okuduğum kadarıyla çoğunluk ve siz kullanıp yararını görmüşsünüz güvenilir olduğunu da yazdıklarınızdan sonra anladım verdiğiniz linkten sipariş edeceğim çok teşekkür ediyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    Rica ederim, hiç önemli değil özür dilemenize gerek yok uyarı sadece, bilgilendirme için. Sadece ben değil pek çok üye time health kullanarak negatif oldu, ondan dolayı seviyoruz ve bu markayı öneriyoruz birbirimize de, negatif yapıyor çünkü. En kısa zamanda negatif olmanız dileğiyle. Ahcc kullanırken cinsellik yaşamamayı, jilet kullanmamayı, alkol ve sigara almamayı, iyi beslenmeyi unutmayın.

Durum
    34dd88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Herkese merhaba. 2.5 aydır silver shell kullanıyorum, umarım kısa zamanda etki eder. Silver shell ahcc kullanan var mı aranızda?

Durum
    Admin

Alıntı 34dd88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. 2.5 aydır silver shell kullanıyorum, umarım kısa zamanda etki eder. Silver shell ahcc kullanan var mı aranızda?
    Merhabalar forumda ağırlıklı olarak time health ahcc kullanılıyor. Forumca en çok negatif yapan ahcc'nin bu olduğunu keşfettik. (türkiye'de olan 2-3 ahcc markası arasından) Bizde durum bu. Varsa senin kullandığın markayı kullanan üye, cevap yazar.

Durum
    leonardo901 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Forumda çok tartışılmış hangi AHCC. Açıkçası bitkisel bir destek olarak düşünerek aldım. Çok araştırdım ithal mi yerli üretim mi diye. Ithalde iki tane vardı amino up ve time health. Silver shell diye de yerli bir ürün var. Amino up bunun mucidiymiş, orijinal ürün o yani. time health ve silver shell de aslında benzeri veya ilaççıların dediği gibi jeneriği oluyor anladığım kadarıyla. Amino up çok pahalı geldi doğal olarak tabi orijinali o, ilaçta bile tansiyon ilacında orijinalini isteyince fark ödüyorsun. Açıkçası o kadar para vermek istemedim. Eczacıma sordum, o da orijinal ile jenerik arasında fark olmaz dedi. Sonra Silver Shell de karar kıldım, hem daha uygun, hem okuduğum kadarıyla FDA onayları varmış time health ise fda onayı falan yok, ingiltere diyor ama time healthin orijinal sitesine baktım, türkiye de satılan ürün yok yabancı sitesinde. Türkiye de satılanın time health olmadığından şüphelenmedim değil. Neyse işin özü fda onayı var ve fiyatı uygun o nedenle silver shell aldım, fazla para vermeye gerek yok.

Durum
    34dd88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ne zaman kullanmaya başladınız? @leonardo901

Durum
    Admin

Alıntı leonardo901 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda çok tartışılmış hangi AHCC. Açıkçası bitkisel bir destek olarak düşünerek aldım. Çok araştırdım ithal mi yerli üretim mi diye. Ithalde iki tane vardı amino up ve time health. Silver shell diye de yerli bir ürün var. Amino up bunun mucidiymiş, orijinal ürün o yani. time health ve silver shell de aslında benzeri veya ilaççıların dediği gibi jeneriği oluyor anladığım kadarıyla. Amino up çok pahalı geldi doğal olarak tabi orijinali o, ilaçta bile tansiyon ilacında orijinalini isteyince fark ödüyorsun. Açıkçası o kadar para vermek istemedim. Eczacıma sordum, o da orijinal ile jenerik arasında fark olmaz dedi. Sonra Silver Shell de karar kıldım, hem daha uygun, hem okuduğum kadarıyla FDA onayları varmış time health ise fda onayı falan yok, ingiltere diyor ama time healthin orijinal sitesine baktım, türkiye de satılan ürün yok yabancı sitesinde. Türkiye de satılanın time health olmadığından şüphelenmedim değil. Neyse işin özü fda onayı var ve fiyatı uygun o nedenle silver shell aldım, fazla para vermeye gerek yok.
    Selam @leonardo, yaptığın araştırmada bazı eksiklikler var.
    Son söylediğin şeyler daha önce konuşuldu forumda, Time Health'in Türkiyedeki ürünü konusunda şüpheni giderecek kanıtı buraya koyuyorum. Direkt Time Health Ingiltere'nin resmi distribütörü; ''Alva Supplement'' Linke tıklayarak da görebilirsin:

https://timehealth.co.uk/distributors/

Bunu da neden gösteriyorum; çünkü Time health ahcc kullanarak negatif olduğum için, zaten kendim araştırdığım ve bildiğim şeyler. Forumdaki üyelerin sağlığı da önemli, sağlık konusunda bir öneri verirken dikkat ediyorum.

FDA onayı konusuna gelirsek ben bildiğim kadarını söyleyeyim; gıda takviyelerine (ahcc bir gıda takviyesidir - her markası öyledir) fda onayı verilmiyor ki? Yani silver shell sana fda onayım var dediyse, fda onayı sadece ilaçlara ve hatta biyolojiklere onay veren bir şey.
    Sen onu bir araştır, dikkat et sağlık bu oyuncak değil, ne kullanıyorsun da fda onayı var mesela, ilaç mı veriliyor sana diye bi düşünmedim değil ben şimdi. Çünkü tüm ahcc'ler besin takviyesi olduğundan ötürü böyle bir onayı olmaz.
    Amerikaya bir şeyler gönderiliyorsa FDA'ya herkes kayıt olmak zorunda, ben bugün bir şirket açsam ve amerikaya göndersem gıda, takviye, ilaç vs fda'ya üye olmak zorundayım ama fda'nın onay vermesi ile amerikaya ürünün geçmesi için fda'ya kayıt olmak farklı şeyler.
    Valla sen bi araştır benim de içime kurt düştü, fda onayı varsa ilaç kullanıyorsun demektir. Firma fda onayı belgesini göndersin, varsa ilaçtır. Eğer fda onayım yok derse, sana neden böyle bir şey demiş, göz mü boyuyor iyi bir şey varmış gibi? Endişelendim şimdi sağlığın konusunda.. Bunlar önemli şeyler @leonardo Mazallah...

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

@leonardo sen Silver Shell kullan kanka

Bu Konu için Etiketler