Sayfa 8 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu
Toplam 218 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc Markaları

Alıntı minik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Ben 7 o up markasını günde 2 gr olacak şekilde düzenli olarak kullandım. 3 tip Hpv ye sahiptim 42-53-83 , Geçen hafta aldığım test sonucuna göre ise 7 ay Ahcc kullanımı sonrasında 42 ve 51 ile yoluma devam ediyorum. Doktorumun tavsiyesi ile ek bir gıda takviyesine başladım ve bırakmamı söylemesine rağmen ahcc yi bırakmıyorum sadece markasını değiştirdim. Sizin yazılarınızı okuduktan sora time health ahcc ye başlamaya karar verdim. Umarım bana yardımcı olur 🙏🏼
    Doktor tavsiyeniz var mi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Msue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktor tavsiyeniz var mi
    Bu sorunun sorulacağı başlık burası değil. doktor tavsiyesi ile ahcc markaları başlığının alakası yok. Forumu uygun şekilde kullanmanızı tavsiye ediyorum. Hpv ve doktorlarımız bölümüne girip forumu biraz kurcalayın size zahmet olmazsa.

Durum
    Admin

Alıntı kirlibardak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim
    rica ederim

Durum
    bir.iki.minik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hanımlar merhabalar, ben 1 yıldır tip16 virüsüyle mücadele ediyorum. Fakat ben bu durumu atlatamıyorum. Bu süreç içerisinde sağlığıma dikkat etmeye çalıştım ama sonuç olarak tekrar test verdiğim halde pozitif çıktı. Bu forma yeni kaydoldum, ahcc kullanımları hakkında bilgi almak istiyorum. Ve hangi markayı almam gerekir daha sağlıklı sonuç almam için lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

Durum
    Admin

Alıntı bir.iki.minik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hanımlar merhabalar, ben 1 yıldır tip16 virüsüyle mücadele ediyorum. Fakat ben bu durumu atlatamıyorum. Bu süreç içerisinde sağlığıma dikkat etmeye çalıştım ama sonuç olarak tekrar test verdiğim halde pozitif çıktı. Bu forma yeni kaydoldum, ahcc kullanımları hakkında bilgi almak istiyorum. Ve hangi markayı almam gerekir daha sağlıklı sonuç almam için lütfen bana yardımcı olur musunuz ?
    Merhabalar, burası hanımlara hitap eden bir platform değil. Forumda her iki cinsiyetten de insanlar bulunmakta.
    Ahcc kullananlar kategorisinde pek çok başlık var ahcc hakkında bilgi alabileceğiniz, biraz onları kurcalamanızı öneririm. Bunun yanı sıra günde kaç adet ahcc kullanımı olacağı aldıgınız markaya göre değişir, ancak değişmeyen şey; günde 3 gram ahcc kullanmanız gerektiğidir.
    Şu an içinde bulunduğunuz bu başlık zaten size ahcc markaları hakkında bilgi veriyor, biz forumca time health markasını kullandık ve bununla negatif olduk, ama neyi seçeceğiniz size kalmış tabi. Ek olarak forumda sağ üstte arama butonu vardır, oradan da bir şeyler aratabilirsiniz ve ahcc kategorisi içerisinde gezinip başka başlıklara bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, burası hanımlara hitap eden bir platform değil. Forumda her iki cinsiyetten de insanlar bulunmakta.
    Ahcc kullananlar kategorisinde pek çok başlık var ahcc hakkında bilgi alabileceğiniz, biraz onları kurcalamanızı öneririm. Bunun yanı sıra günde kaç adet ahcc kullanımı olacağı aldıgınız markaya göre değişir, ancak değişmeyen şey; günde 3 gram ahcc kullanmanız gerektiğidir.
    Şu an içinde bulunduğunuz bu başlık zaten size ahcc markaları hakkında bilgi veriyor, biz forumca time health markasını kullandık ve bununla negatif olduk, ama neyi seçeceğiniz size kalmış tabi. Ek olarak forumda sağ üstte arama butonu vardır, oradan da bir şeyler aratabilirsiniz ve ahcc kategorisi içerisinde gezinip başka başlıklara bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
    Teşekkür ederim cevabınız için, bu siteyi daha yeni keşfettim. içerik olarak kimlerin dahil olduğunu bilmiyorum. Kendimce bu psikolojik problemi atlatmak için Google’den çok araştırdım fakat hep aynı şeyler çıktı, hitap şeklim bu yüzden bu şekilde oldu. Yazıyı yazdıktan sonra siteye baktım, biraz araştırdım dediğiniz ürünü çok kişi kullanmış. Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Ama benim bir kaç sorum daha var onu nasıl sorabilirim. Yani sitede kime soru sormam daha doğru olur. Çünkü bu formun altını işgal edip konu dışına çıkıp insanları rahatsız etmek istemiyorum. Bu konuda da yardımcı olur musunuz lütfen ?

Durum
    Admin

Teşekkür ederim cevabınız için, bu siteyi daha yeni keşfettim. içerik olarak kimlerin dahil olduğunu bilmiyorum. Kendimce bu psikolojik problemi atlatmak için Google’den çok araştırdım fakat hep aynı şeyler çıktı, hitap şeklim bu yüzden bu şekilde oldu. Yazıyı yazdıktan sonra siteye baktım, biraz araştırdım dediğiniz ürünü çok kişi kullanmış. Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum. Ama benim bir kaç sorum daha var onu nasıl sorabilirim. Yani sitede kime soru sormam daha doğru olur. Çünkü bu formun altını işgal edip konu dışına çıkıp insanları rahatsız etmek istemiyorum. Bu konuda da yardımcı olur musunuz lütfen ?
    Ben sitenin kurucusuyum ve eski hpvliyim (5 yıldır hpv negatifim o ayrı)
    Sorularınız varsa isterseniz özel mesaj gönderebilirsiniz bana, kullanıcı adımın üstüne tıklayıp profilime girip özel mesaj gönder butonuna tıklayabilirsiniz. Ahcc ve özellikle bizim kullandıgımız time health ahcc ile ilgili detaylı sorularınız var ise hem forumda okumalar yapmanız işinize yarayacaktır hem de time health'in türkiye distribütörü alva suplement'a sorabilirsiniz ürün hakkındaki detayları, google'da aratabilirsiniz alva supplement diye, zaten bu başlıkta yazının başında da sitelerinin ismini veriyorum, whatsapptan iletişim kurabilirsiniz telefon numaraları var.

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim 🙏

Durum
    HPVGUNLUK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Findikezmesi1234 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar aranıza yeni katıldım. Tip 16,18,66 ve 42 taşıyorum. Bir ay oldu öğreneli. Psikolojik olarak çok zor günler yaşıyorum. Bu yazıyı bile ağlayarak yazıyorum. Ailemden gizliyorum, kendi kendime tedavi olmaya çalışıyorum, gittiğim doktor yeterli mi değil mi kaygisi tasiyorum. Surekli aklimda soru isaretleri dolasiyor. Ben silver shell ahcc kullanacağim fakat bu forumda hiç adını goremedim. Kullanan varsa bilgi verebilir mi ?
    merhaba

tedaviniz nasıl geçti ?
    SİLVER SHELL Ahcc kullanmışsınız
    işe yaradı mı ?
    bende onu kullanmayı düşünüyorum ne öneririsiniz ?

Durum
    Admin

Çok teşekkür ederim 🙏
    rica ederim

Bu Konu için Etiketler