Sayfa 4 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu
Toplam 218 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Ahcc Markaları

Merhabalar; yemekten 1 saat önce almamız tavsiye edilen bu takviyeyle ilgili. Kafamda şöyle bir? Belirdi en az 1 saat önce alınması demek 1 saat sonra mutlaka beslenip besinilmeli anlamında mı yoksa aç dursak sonrasında zararı olur mu. Yani kahvaltıdan 3 saat önce olsa ne olur? Ben bazen paikolojmi toparlayıp yataktan kalkmam saatler alabiliyor😔

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar; yemekten 1 saat önce almamız tavsiye edilen bu takviyeyle ilgili. Kafamda şöyle bir? Belirdi en az 1 saat önce alınması demek 1 saat sonra mutlaka beslenip besinilmeli anlamında mı yoksa aç dursak sonrasında zararı olur mu. Yani kahvaltıdan 3 saat önce olsa ne olur? Ben bazen paikolojmi toparlayıp yataktan kalkmam saatler alabiliyor😔
    Evet ilk söyledigin dogru. Yemekten önce en az 1 saat değil, yani böyle ''en az'' gibi standartları yok. Olay şu: Yemekten 1 saat veya 45 dakika önce alacaksın, 1 saat sonra da yemek yiyor olacaksın. En az diye bir şey yok ama. Yani en az 1 saat diyip 2-3 saat önceden alırsan geçmiş olsun yanlış kullanım.....

Durum
    Kıdemli Üye

Teşekkür ederim bundan sonra öyle yaparım sabah ilk iş aç karna deyince ben de böyle anlamışım

Durum
    Admin

Teşekkür ederim bundan sonra öyle yaparım sabah ilk iş aç karna deyince ben de böyle anlamışım
    aynen aç olman yeterli yani hemen kahvaltı yapmıyorsan uyandıktan sonra, yapacagın saatten 1 saat önce al yine yeterli. Rica ederim

Durum
    Kıdemli Üye

O zaman bir trick de ben vereyim katkısı olacagına inanıyorum şöyle ki, bu ahcc İçerisinde bulunan Polisakkaritlerin parçalanabilmesi için c vitamini güzel olabilirmiş. Suyumuza bir kaç damla limon, veya bir c vitamini hapı, bir kaşık kuşburnu marmelatı, en olmadı bir dal maydanoz yesek hapı içerken Şu emilim olayına bir katkısı olabilir diye inanıyorum

Durum
    Admin

O zaman bir trick de ben vereyim katkısı olacagına inanıyorum şöyle ki, bu ahcc İçerisinde bulunan Polisakkaritlerin parçalanabilmesi için c vitamini güzel olabilirmiş. Suyumuza bir kaç damla limon, veya bir c vitamini hapı, bir kaşık kuşburnu marmelatı, en olmadı bir dal maydanoz yesek hapı içerken Şu emilim olayına bir katkısı olabilir diye inanıyorum
    Kesinliğini ve faydasını bilmediğimiz şeyleri önermeyelim ama etkisini azaltma veya farklı bir etki yaratmaya bence gerek yok, ama siz deneyebilirsiniz yani. Sadece başkalarını etkilemeyelim nasıl etki olacagını bilmiyoruz ondan

Durum
    Kıdemli Üye

Ben böyleyim işte illa ki kurcalarım nasıl daha iyi olur diye peşine düşerim baZen de başıma iş açar😅yalnız bu c vitamini işini kafamdan uydurmuş değilim; burada bir bahsi açılmış olsun. Ben bi reishi özütü daha aldım içerisine c vitamini eklemişler bu mantıkla. İki marka ahcc yi beraber kullanıcam yani dönüşümlü denemeler yapıyorum arada test oluyorum hangisi tutarsa diyelim nasreddin hoca misali

Durum
    Admin

Ben böyleyim işte illa ki kurcalarım nasıl daha iyi olur diye peşine düşerim baZen de başıma iş açar😅yalnız bu c vitamini işini kafamdan uydurmuş değilim; burada bir bahsi açılmış olsun. Ben bi reishi özütü daha aldım içerisine c vitamini eklemişler bu mantıkla. İki marka ahcc yi beraber kullanıcam yani dönüşümlü denemeler yapıyorum arada test oluyorum hangisi tutarsa diyelim nasreddin hoca misali
    Ahahaha tamam o zaman, yenilikçi inovatif insanları severiz. Biz de bir zamanlar ahcc diye bir şey varmış deney yapmışlar hpv için diye başladık bu işe. Sen dene etkisini de bize yaz mutlaka, olumlu yönde olursa

Durum
    Kıdemli Üye

Yukarıda ender arkadaşımız reishi ve ahcc arasındaki farkı sormuştu Aynı şeyi ben de düşündüm reishi mantarının şifalı olduğu zaten uzun yıllardır biliniyor ancak ahcc denilen bu reishi mantarının bir dizi enzimatik reaksiyonla minik parçalara ayrıştırılması ile alakalı. Yani zaten emilim olsun diye bu kadar küçük parçalara bölmüşler. C vitaminli Reishi yi günün başka saatinde ayrıca almaya karar verdim

Durum
    Admin

Yukarıda ender arkadaşımız reishi ve ahcc arasındaki farkı sormuştu Aynı şeyi ben de düşündüm reishi mantarının şifalı olduğu zaten uzun yıllardır biliniyor ancak ahcc denilen bu reishi mantarının bir dizi enzimatik reaksiyonla minik parçalara ayrıştırılması ile alakalı. Yani zaten emilim olsun diye bu kadar küçük parçalara bölmüşler. C vitaminli Reishi yi günün başka saatinde ayrıca almaya karar verdim
    Teşekkürler cevabın için @iptalediyorum
    Dene bakalım ama çok da takviyeye boğma bence kendini, ahcc tek başına yeterli diyorlar, etkisini azaltma yan ürünlerle, dikkat et

Bu Konu için Etiketler