Sayfa 15 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu
Toplam 225 adet sonuctan sayfa basi 141 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc Markaları

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Bugün doktorum papmax Ahcc markasını söyledi bana daha uygun bir bak dedi. Duydunuz mu hiç ?
    Hiç duymadım. Her zaman söylediğim bir şey var; Uygun olmasındansa, ''sizi hpv negatif yapması'' gerekir. Hem emek, hem zaman, hem de para harcıyorsunuz çünkü ahcc'ye.

Durum
    hpv56cin2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar,

Ben 5 aydır AHCC kullanıyorum (Time Health marka). HPV olduğumu öğreneli ise 6 ay oldu. Smearim Ascus çıkmıştı. Sonrasında HPV DNA Testinde Tip 56 olduğumu öğrendim Kolposkopi sonucum ise ne yazık ki CİN 2 gelmişti. Bu süreçte Deflagyn de kullandım aşı da oldum. Her gün 2 bardak yeşil çay içtim. Sabahları Activia yoğurda zerdeçal katıp yedim. Geçtiğimiz hafta ilk defa smear verdim. Sonucu bugün temiz geldi. Ancak ilk smearim CİN 2 vermediği için de ne kadar güvenebilirim bilemedim. Yine de bir umut oldu bana. AHCC kullananlara sormak istiyorum; ne kadar süreyle kullandınız? 6 ayı tamamlayacağım ama sizce devam etmeme gerek var mı? İyileşenler ne kadar süre devam ettiler? Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

Durum
    Admin

Merhabalar smearlerde yanılma payı %25'tir, aslında yüksek bir oran, düşük bir oran diyemeyiz. Benim smear de yanılmıştı bu arada, ve ben de senin gibi tip 56 taşıyordum, cin3 olduğumu biyopsi ile öğrenmiştim (rahimde yara görmüştü, onu alıp biyopsiye göndermişlerdi)

Hpv tip 56 dirençliydi, ben 8 ay ahcc kullanarak atabildim. Hpv olduktan 1 ay sonra ahcc kullanmaya başlamışsın, bu baya iyi, fakat hpv hemen bugün yarın vücuttan gitmeyebilir, bağışıklık yükselmesi ve bunu korumak, istikrar sağlamak zaman alır. O sebeple bence 8 aya tamamlayın derim, sonrasında da kendinize iyi bakıp yapılması gerekenleri yapop 9-10.aylarda test vermenizi öneririm. Bu tamamen kişisel fikrim ve tecrübelerim üzerine, yoksa ne yapabileceğiniz size kalmış tabi.

Durum
    Yeni Üye

Merhaba Arya,

Çok teşekkür ederim geri dönüşün için Gerçekten doktorumdan daha fazla yol gösteriyorsun bana. Şu an siparişimi oluşturuyorum tekrardan. Umarım biz de senin gibi kurtulucaz ve buraya deneyimlerimizi yazıcaz

Durum
    Admin

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim ne demek, ben kendime ne yapmayı düşünürsem size de onu tavsiye ediyorum. Ben olsam öyle yapardım yani, böylece 2 kere test parası vermezdim hemen negatif olmamışsam. tip 56yı da kendimden bildiğim için dirençli olduğunu biliyorum jilet falan kullanma aman ha.
    Rica ederim ne demek, ben kendime ne yapmayı düşünürsem size de onu tavsiye ediyorum. Ben olsam öyle yapardım yani, böylece 2 kere test parası vermezdim hemen negatif olmamışsam. tip 56yı da kendimden bildiğim için dirençli olduğunu biliyorum jilet falan kullanma aman ha.

Durum
    Yeni Üye

Ben de hiç siğil çıkmadı ama uçuk var uçuğun aktif olduğu dönemlerde jilet kullanmıyorum. olmadığında da mı kullanmamam gerekir? Lazer bu durumda sağlıklı mı/bulaşmayı etkiler mi bir fikriniz var mı? uçuk olduğumu öğrenidiğimde doktor yaptırma sakın demişti ama başka bir doktor da yaptır bir sey olmaz aktif degilken dedi. tecrübesi olan var mı bu konuda? Sizler nasıl yol izlediniz?

Durum
    Admin

Alıntı hpv56cin2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de hiç siğil çıkmadı ama uçuk var uçuğun aktif olduğu dönemlerde jilet kullanmıyorum. olmadığında da mı kullanmamam gerekir? Lazer bu durumda sağlıklı mı/bulaşmayı etkiler mi bir fikriniz var mı? uçuk olduğumu öğrenidiğimde doktor yaptırma sakın demişti ama başka bir doktor da yaptır bir sey olmaz aktif degilken dedi. tecrübesi olan var mı bu konuda? Sizler nasıl yol izlediniz?
    Uçukla ilgili bir bilgim yok ama yaptırılmaması kanısındayım ben de, yani bana mantıklı gelen o.

Durum
    Yeniogrendim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende 1 tane et beni iğne ucuyla fark ettim sonra bitanede kan damlası gibi dış dudakta fark ettim artma ve çoğalma olmadi . tiplemesini nasıl ve nerde yaptiracagim devlet hastanesi. yeni öğrendim hiç bir bilgim yok. papill off kullaniyorum @arya

Durum
    Yeniogrendim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

8inde kolposkopim var alsam kullansam mi olmadan önce.. yoksa ben sonrasına dusunuyordum

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı hpv56cin2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Ben 5 aydır AHCC kullanıyorum (Time Health marka). HPV olduğumu öğreneli ise 6 ay oldu. Smearim Ascus çıkmıştı. Sonrasında HPV DNA Testinde Tip 56 olduğumu öğrendim Kolposkopi sonucum ise ne yazık ki CİN 2 gelmişti. Bu süreçte Deflagyn de kullandım aşı da oldum. Her gün 2 bardak yeşil çay içtim. Sabahları Activia yoğurda zerdeçal katıp yedim. Geçtiğimiz hafta ilk defa smear verdim. Sonucu bugün temiz geldi. Ancak ilk smearim CİN 2 vermediği için de ne kadar güvenebilirim bilemedim. Yine de bir umut oldu bana. AHCC kullananlara sormak istiyorum; ne kadar süreyle kullandınız? 6 ayı tamamlayacağım ama sizce devam etmeme gerek var mı? İyileşenler ne kadar süre devam ettiler? Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.
    Smear temiz gelip Hpv pozitif gelende oluyor. Şahsen ben rahat etmek adına smear değilde Hpv Dna testi negatif sonucunu almaya çalışacağım.

Bu Konu için Etiketler