Sayfa 11 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu
Toplam 222 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor
Like Tree2Likes

Konu: Ahcc Markaları

Durum
    laporan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc Markaları

silver shell 8 ay kullandım. günde 20 kapsüle varan diğer takviyeler beta glukan ekinezya yeşilçay ekstresi ginko blinko ısırgan otu ekstresi papivir kefir vs. de kullandım.2 defa yaktırdım. aryanın yazdıklarını yıllardır okurum. Sonuç hiç birşey değişmedi. Kronik olarak kalıcı olması kaçınılmaz artık benim için. uzmanlar 2 yıl içinde kendiliğinden geçerse geçer yoksa kronik hale gelir diyor zaten. Alışmak kabullenmek benim için daha kolay oldu.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı laporan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    silver shell 8 ay kullandım. günde 20 kapsüle varan diğer takviyeler beta glukan ekinezya yeşilçay ekstresi ginko blinko ısırgan otu ekstresi papivir kefir vs. de kullandım.2 defa yaktırdım. aryanın yazdıklarını yıllardır okurum. Sonuç hiç birşey değişmedi. Kronik olarak kalıcı olması kaçınılmaz artık benim için. uzmanlar 2 yıl içinde kendiliğinden geçerse geçer yoksa kronik hale gelir diyor zaten. Alışmak kabullenmek benim için daha kolay oldu.
    Her zaman bir yol vardır. Örneğin ahcc kullanırken beta glukan kullanmanıza gerek yok, hatta bazen ahcc'nin etkisini azaltabilirmiş. İçtiğiniz çaylar vs. iyi ama önemli olan beslenme düzenini değiştirmek. Bence kullandığınız ahcc'yi değiştirmekle işe başlayın, bunu samimi olarak söylüyorum. Negatif yapan bir marka kullanmalısınız ki, negatif olma şansınız artsın. Birde böyle deneyin. Beslenmeniz kuvvetli değilse, beslenmenize çeki düzen verin. Epilasyonda yapmanız gerekenleri biliyorsunuzdur eğer yıllardır yazdıklarımı okuyorsanız. Kısaca bu yolun sonunda ışık var ve 2 yıldır hala hpv vücudunuzda diye üzülmek için çok erken, bence 3-4 yıla kadar gideri var. Ayrıca sigiller çıktığında çok beklemeden dondurmanız ve yaktırmanız gerekir.

Durum
    laporan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her zaman bir yol vardır. Örneğin ahcc kullanırken beta glukan kullanmanıza gerek yok, hatta bazen ahcc'nin etkisini azaltabilirmiş. İçtiğiniz çaylar vs. iyi ama önemli olan beslenme düzenini değiştirmek. Bence kullandığınız ahcc'yi değiştirmekle işe başlayın, bunu samimi olarak söylüyorum. Negatif yapan bir marka kullanmalısınız ki, negatif olma şansınız artsın. Birde böyle deneyin. Beslenmeniz kuvvetli değilse, beslenmenize çeki düzen verin. Epilasyonda yapmanız gerekenleri biliyorsunuzdur eğer yıllardır yazdıklarımı okuyorsanız. Kısaca bu yolun sonunda ışık var ve 2 yıldır hala hpv vücudunuzda diye üzülmek için çok erken, bence 3-4 yıla kadar gideri var. Ayrıca sigiller çıktığında çok beklemeden dondurmanız ve yaktırmanız gerekir.
    Okumadığım ingilizce makale kalmadı hpv üzerine. Bu tedavilerin dışında topikal yöntemler olan çay ağacı yağı yeşilçay yağı akgünlük yağı gibi onlarcasını da denedim. bende 6 yıldır var. zaten düzelmesini beklerken yaşım geçti. Artık huzurluyum. Bu yaştan sonra evlenip çoluk çocuğa karışmaya niyetim yok. 30 bin liraya yakın para harcadım vitamin ahcc yaktırma özel yağlar vs derken kredi kartlarım doldu zor kapattım borcumu. Bundan sonra tekrar bir ahcc macerasına başlamak mantıksız arya hanım. Umut sadece acıyı artırır. Kabullenmek en mantıklısı.
    Yıllardır çabalarınızı takdir ettim foruma her yazana cevap yollamak kolay iş değil size ve yaptıklarınıza saygı duyuyorum. herkese acil şifalar diliyorum.

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Okumadığım ingilizce makale kalmadı hpv üzerine. Bu tedavilerin dışında topikal yöntemler olan çay ağacı yağı yeşilçay yağı akgünlük yağı gibi onlarcasını da denedim. bende 6 yıldır var. zaten düzelmesini beklerken yaşım geçti. Artık huzurluyum. Bu yaştan sonra evlenip çoluk çocuğa karışmaya niyetim yok. 30 bin liraya yakın para harcadım vitamin ahcc yaktırma özel yağlar vs derken kredi kartlarım doldu zor kapattım borcumu. Bundan sonra tekrar bir ahcc macerasına başlamak mantıksız arya hanım. Umut sadece acıyı artırır. Kabullenmek en mantıklısı.
    Yıllardır çabalarınızı takdir ettim foruma her yazana cevap yollamak kolay iş değil size ve yaptıklarınıza saygı duyuyorum. herkese acil şifalar diliyorum.
    Merhabalar cok gecmis olsun , kac yasindasiniz acaba ? Birde evli misiniz?
    Soyle bir durum var buradan okuduklarimdan anladigim kadariyla tedavi surecinde esinizle yada cinsellige ara vermemiz gerekiyormus, cunku pinpon etkisi ile birbirimize bulastirirmisiz , ben doktora sordugumda korunma ile birliktelik soylemisti , fakat onda bile geciyorki , birde ozel bir hastaliginiz var mi ? Bazen onun icinde negatiflesmezmis. Bu surec yipratici bir surec allahim herkese sifa versin ins

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

2 defa yaktırdım ne demek ben 20 defa yaktırmışımdır haha ve sonuç negatif. Bence çabuk pes ediyorsunuz. Bir de Silver Shell yanlış tercih o yüzden.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Teşekkür ederim ama bence 2 yıl için çok erken bir vazgeçiş yaşamanız için. Haklısınız ben de hpv olduğumda doktor muayanesidir, leepidir, biyopsisidir, yaktırma-dondurma, ahcc derken epey para harcamıştım, siz de çook fazla harcamışsınız maalesef uğraştırıyor. Size diyeceğim tek şey; neden başladığınızı hatırlamanız. Vazgeçecekseniz neden başladınız bu tedavi olma macerasına? Herkes negatif olurken siz neden olmayasınız? Şu an karamsar bir dönemde olduğunuzu düşünüyorum, belki bir süre boşvermek ve artık uğraşmamak iyi gelir ama ben bir gün yine denemelere başlayacağınızı düşünüyorum.

Durum
    nedesembilemedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

2 yıl içinde geçerse geçer yoksa kronik şekilde kalıyor dediğiniz şey hpv virüsünün vücutta kalması mı? Böyle bir şey mümkün mü yahu? Yaklaşık 3 Yılmaz yakın süredir taşıdığım kanaatinde olduğum için şuan şaşkınım açıkçası🫢

Durum
    nedesembilemedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben de onu diyecektim. Özel hastalığınız falan var mı? Bu süreçte cinselliğe ara vermediyseniz pinpon etkisi denilen şey devam edecektir zaten Umut her zaman vardır ve pes etmek doğamızda yok lütfen kendinizi de bu şekilde daha fazla üzmeden yeni bir ahcc başlayın bence -silver shell hariç-✨✨🌟🌟

Durum
    ruya111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı nedesembilemedim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de onu diyecektim. Özel hastalığınız falan var mı? Bu süreçte cinselliğe ara vermediyseniz pinpon etkisi denilen şey devam edecektir zaten Umut her zaman vardır ve pes etmek doğamızda yok lütfen kendinizi de bu şekilde daha fazla üzmeden yeni bir ahcc başlayın bence -silver shell hariç-✨✨🌟🌟
    niye silver shell haric dediniz? erkek arkadasımın doktoru onu önermis, o onu kullanıyor. etkisiz midir?

Durum
    Sureyya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ruya111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye silver shell haric dediniz? erkek arkadasımın doktoru onu önermis, o onu kullanıyor. etkisiz midir?
    Canım o hariç demesi kullanan üyenin kullanıp etkisini görmemesi @nedesembilemedim diyor ki o hariç baska bir ahcc alın

Bu Konu için Etiketler