Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

ahcc kullandktan sonra test iin sre

Arkadalar selamlar. Bir sredir ahcc kullanyorum ve test yaptrmak istiyorum. Fakat mavi lab alan ahcc kullanyorsanz testten 1,5 ay nce ahcc kullanmn brakmanz gerekiyor diye bir bilgi verdi. Aksi halde testin doruluk pay dktr dedi. Bu bana ok mantksz geldi nk 1,5 ay uzun bir sre ve bence bu kadar uzun sre brakrsak ahcc ye tekrar sfrdan balamak zorunda kalrz. Negatif sonu alan arkadalar byle 1,5 falan bekleme yapt m testten nce yoksa ahcc biter bitmez mi test oldular..

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: ahcc kullandktan sonra test iin sre

arkadalar duruma gre ehir dna teste gideceim bilgisi olan yardm edebilir mi

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt aliali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar selamlar. Bir sredir ahcc kullanyorum ve test yaptrmak istiyorum. Fakat mavi lab alan ahcc kullanyorsanz testten 1,5 ay nce ahcc kullanmn brakmanz gerekiyor diye bir bilgi verdi. Aksi halde testin doruluk pay dktr dedi. Bu bana ok mantksz geldi nk 1,5 ay uzun bir sre ve bence bu kadar uzun sre brakrsak ahcc ye tekrar sfrdan balamak zorunda kalrz. Negatif sonu alan arkadalar byle 1,5 falan bekleme yapt m testten nce yoksa ahcc biter bitmez mi test oldular..
    Ben tesadfen yani tamamen ya negatif kmazsam korkusundan buradaki arkadalara eyllde yaptracagm diyip ekimde yaptrmtm
    zellikle byle bir bekleme yapmadm. Byle bir bilgiye eriemezsin @aliali, yani herkes ayn eyi yapm olamaz o sebeple ahcc biter bitmez mi, yoksa 1 ay beklediniz mi gibi 2 ayr seenek olamaz. Muhtemelen baz biter bitmez yaptrmtr, bazs benim gibi ekinip biraz daha bekleyip yaptrmtm, bazs yaptrmyor bile 1 yldr sigil karmyor mesela, zaten negatif olmu gibi, yaptrmyor. Ama ben, test yaplsn konu netlesin taraftarym.

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

hocam kullanlacak sreyi nasl belirliyorsunuz o zaman, mesela siz 8 ay kullanmtnz sanrm belki de 9 ay kullanmanz gerekecekti.. neye gre 8.aydan sonra braktnz

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt aliali Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    hocam kullanlacak sreyi nasl belirliyorsunuz o zaman, mesela siz 8 ay kullanmtnz sanrm belki de 9 ay kullanmanz gerekecekti.. neye gre 8.aydan sonra braktnz
    Normalde 6 ay kullanlmas gerekiyor. Bunu biz belirlemedik aslnda dr.judith smith diye amerikal bir doktor deney yapmt yllar nce, ahcc'nin hpv negatif olma etkileri zerine. ve deneyde 6 ay kullanldktan sonra birok denek negatif oluyor, bazlar 3.ayda bile negatif oluyor. Tabi her ahcc negatif yapmayabiliyor bunu ltfen unutmayalm belli bal 2 ahcc var bildiim, baka negatif yapan da vardr yabanc forumlardan arastrabilirsiniz o ksm.
    Neyse 6 ayda cogu negatife dnyor ve deneyde 3 gram ahcc kullanlyor gnlk. Biz de 3 gram kullandk, bu time health ahcc gramajnda 6 adet hapa tekabul ediyor, baka bir ahcc'de ka tane hapa tekabul ettii hesaplanmaldr. Ama baz hpv tipleri tip 16-18 veya yksek risklilerle en ok sigil yapan tipler direnli olabiliyor, akas benim 6.ayda da siilim kmyordu ama ben negatif olacagmdan emin olmak istediim iin sreyi uzattm 8 aya, yani tamamen korkumdan dolay, belki de 6.ayda da negatiftim. Ama baz kiilerde 4.- 5.aylarda sigil grnyor. Bilinen ciddi bir yan etkisi olmad iin (baz kiilerde barsaklar hzlandryor dzenli dklama salyormu) sreyi uzatabiliriz diye dndm. Uzatp da negatif olanlar da oldu. Yani tamamen size kalm 6 ay kullanp henz negatif olunmam ise o sreye kadar 6 ay kullanlm yzp kuyruguna gelinmi biraz daha denenebilir gzyle bakyoruz.

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    0

hocam sizi ok iyi anladm fakat kafama taklan u: 6 ay kullanp henz negatif olmamsanz biraz daha kullanlabilir demisiniz ya, test iin ahcc ye bir ay ara verip de test yapmak gerekiyor ve bir aydan sonra tekrar balamak ne kadar ie yarar o soru iareti

Yeni ye
    yelik tarihi
    21.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

Mavi labda hpv testi creti nedir arkadalar bilgilendirirseniz sevinirim

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    23.Nisan.2021
    Tecrbe Puan
    1

Alnt cumlemuhendisi59 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Mavi labda hpv testi creti nedir arkadalar bilgilendirirseniz sevinirim
    700 tl

Kdemli ye
    yelik tarihi
    18.Eyll.2020
    Tecrbe Puan
    1

Biraz konuyla alakasz ama ahcc konuulduu iin burda yazyorum. Iki gn bi akrabamin evinde kalmak zorunda kaldm ve ahccyi yanma almay unutmuum. Iki gn ara vermi olmam ok bir sknt yaratr m? Birka hafta nce de uyuyakalmtm e giderken hzlca ktm unuttum imeyi. Byle ayda ylda bir unutmak ok sorun mudur?

Yeni ye
    yelik tarihi
    28.Mays.2021
    Tecrbe Puan
    0

Merhaba, Ben 7 ay AHCC gnde 2 gr (doktroun bana nerdii doz) olmak zere aldm (amino up marka) 3 tip hpv vard, ve doktor kontrolnde ahcc kullanmm devam ederken numune alnd ve mavi lab. gnderildi ve sonucu aldm. maalesef sadece bir tipi negatife dnm. Sanrm bu vucutlarmzdaki virs yklerine ve bnyeye bal olarak iyileme srelerimiz deiebiliyor.