Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ahcc kullandıktan sonra test için süre

Durum
    minik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: ahcc kullandıktan sonra test için süre

Ayrıca şimdi ise dozu 3 gr a çıkarıp the time health markasını kullanmaya başlayacağım ara vermeyi düşünmüyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı aliali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sizi çok iyi anladım fakat kafama takılan şu: 6 ay kullanıp henüz negatif olmamışsanız biraz daha kullanılabilir demişsiniz ya, test için ahcc ye bir ay ara verip de test yapmak gerekiyor ve bir aydan sonra tekrar başlamak ne kadar işe yarar o soru işareti
    işte biz test için ara verme gibi bir şey pek yapmıyoruz sanırım çünkü düzenli kullanım çok önemli. o zaman toptan 7 veya 8.ayda bırakılıp test olunabilir hpvnin vücuttan atılmadıgı düşünülüyorsa.

Durum
    Admin

Alıntı aliali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kullanılacak süreyi nasıl belirliyorsunuz o zaman, mesela siz 8 ay kullanmıştınız sanırım belki de 9 ay kullanmanız gerekecekti.. neye göre 8.aydan sonra bıraktınız
    Aylardır siğilim çıkmıyordu buna göre bıraktım? Yani illa bir gösterge olması gerekmiyor bunu siz anlarsınız zaten.
    Siğil çıkaran biriyseniz en az 4-5 aydır sigiliniz cıkmıyorsa kadınlarda smear testleri iyi çıkıyorsa bu iyiye işaret. Neye göre denilecekse, ''buna göre'' örneğin.

Durum
    Admin

Alıntı pismankiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz konuyla alakasız ama ahcc konuşulduğu için burda yazıyorum. Iki gün bi akrabamin evinde kalmak zorunda kaldım ve ahccyi yanıma almayı unutmuşum. Iki gün ara vermiş olmam çok bir sıkıntı yaratır mı? Birkaç hafta önce de uyuyakalmıştım İşe giderken hızlıca çıktım unuttum içmeyi. Böyle ayda yılda bir unutmak çok sorun mudur?
    2 gün ise sorun yok @pismankız merak etme bir şey olmaz 1 haftayı geçmesin de.

Durum
    Admin

Alıntı minik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Ben 7 ay AHCC günde 2 gr (doktroun bana önerdiği doz) olmak üzere aldım (amino up marka) 3 tip hpv vardı, ve doktor kontrolünde ahcc kullanımım devam ederken numune alındı ve mavi lab. gönderildi ve sonucu aldım. maalesef sadece bir tipi negatife dönmüş. Sanrıım bu vucutlarımızdaki virüs yüklerine ve bünyeye bağlı olarak iyileşme süreçlerimiz değişebiliyor.
    @Minik Deneylerde yapılan gibi 3 gram kullanmadığın ve 2 gram kullandığın için yavaş negatiflik süreci oluşabilir. Ama şunu belirtmek isterim ki, 3 tane tipin 7 ayda hepsinin negatif olması durumu her zaman olmayabilir. Çünkü her 1 adet tip için savaşıyor aslında ahcc, bu konuda 3 tip olduğunu bilerek 6 aydan daha uzun süre kullanmaya devam etmek mantıklı olabilir. Örneğin her ekstra tip için 3 ay ekleyebilirsin. 6 ay kullandın + 3 ay toplam 9 ayda 2 tip negatif olabilir mesela... Benimki tamamen burdaki tecrübeme bağlı konuştuğum şeyler, yani direkt bir bilimsel dayanağım yok yanlış anlaşılmasın sadece olayı kavramanıza yardımcı olmaya çalışıyorum. 6 ayda genelde tek tip negatif olur, birde tip/tipler dirençliyse biraz daha sabırlı olup azmetmeye gerek oluyor.

Durum
    minik34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kesinlike katılıyorum size; kişilerin tavsiye ettiği ünlü bir doktora gidiyoeum onum tavsiyesi bırakmam yönünde ama ahcc yi asla bırakmayacağım. Marka değiştirdim saddce ve yeni tavsiye edilen gıda takviyesi ile birlikre almaya devam edeceğim. Ayrıca gardasil aşısı sürecimi de tamamladım ve sitede sayenizde arkadaşlardan öğrenmiş olduğum tüm tavsiyeleri 7 aydır istisnasız uyguladım. mücadeleye devam umarım 3 ay sonra tavsiye edilen yeni takviye edici gıda ve ahcc ile çözüp bu işi size negatif oldum diye mesaj atacağım ��������

Durum
    Admin

Alıntı minik34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlike katılıyorum size; kişilerin tavsiye ettiği ünlü bir doktora gidiyoeum onum tavsiyesi bırakmam yönünde ama ahcc yi asla bırakmayacağım. Marka değiştirdim saddce ve yeni tavsiye edilen gıda takviyesi ile birlikre almaya devam edeceğim. Ayrıca gardasil aşısı sürecimi de tamamladım ve sitede sayenizde arkadaşlardan öğrenmiş olduğum tüm tavsiyeleri 7 aydır istisnasız uyguladım. mücadeleye devam umarım 3 ay sonra tavsiye edilen yeni takviye edici gıda ve ahcc ile çözüp bu işi size negatif oldum diye mesaj atacağım ��������
    2 tane siğil tipi için 3 ay yeterli olmayabilir @minik. Toplam 3 tipten bir tanesinden negatif olmuşsun, 2 tanesi duruyor. Bence 3 ay az, sen bilirsin de. Yani ikisinin de negatif olmasını beklemek için az bir süre.

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benimde temmuzda 6 ay olacak ahhcc kullanali.ama benim 1 haftayi gectigi oldu ara verdigim zamanlar ( bir veya iki kez)maddi imkansizliklardan dolayi.bu sebeble bir miktar korkuyorum negatiflik surecimi etkiledi mi diye.cunku tip 16 var ben de.Genelde aksatmadim.Ve bu zamana kadar sigilim tekrarlamadi hic sukur. Bu surecte de hic cinsel iliski yasamadim.Maddi durumum da el vermiyor pek bu takviyeye.temmuzda tamamlayip test yaptirmayi dusunuyorum. Ayni zamanda cin1 im ne durumda oldugunu suan bilmiyorum.Umarim en azindan cin1 birim gerilemistir.Tip 16 nin 6 ay da negatif olacagina dair pek umudum yok.Ahcc ye de artik durumum kalmadi.Bu surecin bu kadar pahali olmasi beni yordu artik

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben ahcc dediginiz gibi sabah ac karnina iciyorum ama ictigim saatler degisiyor uyanma saatime gore.Sizce bu da negatiflik surecini kotu etkiler mi.ayni saat mi olmali?

Durum
    Admin

Alıntı Nora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ahcc dediginiz gibi sabah ac karnina iciyorum ama ictigim saatler degisiyor uyanma saatime gore.Sizce bu da negatiflik surecini kotu etkiler mi.ayni saat mi olmali?
    Ne kadar değişiyor o önemli. Yani ben direkt bilgi sahibi değilim saatin düzenli olması konusunda ama bence yarım sa-bi saat çok ciddi fark yaratmaz. Ama 3-4 saat ise bilemiyorum bence alva supplement'a sor eğer time health ahcc kullanıyorsan