Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Minik Siğiller için Tedavi

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Minik Siğiller için Tedavi

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahaha alemsin, iyi dikkat et bari kendine
    teşekkür ederimm

Durum
    Murat90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AntiHpv adlı kremi sonunda denedim Tecrübelerimi aktarıyorum:

Öncelikle içeriğini bilmeden kullanarak, yalnızca yorumlara güvenerek risk aldım. İyi ki almışım diyebilirim ama seçim size kalmış. Benim siğillerimi düşürdü.

- Krem gerçekten çok yakıcı. Derinize sürdüğünüzde yanmayı hissediyorsunuz.

- Berbat ve ağır bir kokusu var. Doğrudan sakın koklamayın😄

- Kürdan ile sadece siğile sürün, deriye sürmekten kaçının. Deriye sürerseniz orası 1-2 gün sonra tahriş olup kabuk bağlıyor. Benim kabuk düştükten sonra iz kalmadı. Ancak kişiden kişiye ve kullanıma bağlı değişebilir.

- siğiller 2 gün sonra griye döndü. 4 gün sonra da düştü. Düştü ancak sevinemeden ardından yenileri çıktı. Sanırım bir süre bu savaş sürecek

@ercüment senin tecrübene güverenek almıştım, teşekkür ederim

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Murat90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Öncelikle içeriğini bilmeden kullanarak, yalnızca yorumlara güvenerek risk aldım. İyi ki almışım diyebilirim ama seçim size kalmış. Benim siğillerimi düşürdü.

- Berbat ve ağır bir kokusu var. Doğrudan sakın koklamayın��

- Kürdan ile sadece siğile sürün, deriye sürmekten kaçının. Deriye sürerseniz orası 1-2 gün sonra tahriş olup kabuk bağlıyor. Benim kabuk düştükten sonra iz kalmadı. Ancak kişiden kişiye ve kullanıma bağlı değişebilir.

- siğiller 2 gün sonra griye döndü. 4 gün sonra da düştü. Düştü ancak sevinemeden ardından yenileri çıktı. Sanırım bir süre bu savaş sürecek

işe yaraması sevindirici bir durum dostum. tekrar çıkması evet kötü bir durum ancak yara iyileşince tekrar uygularsın krem miktarı uzun süre yeterli ama kremi kurutmamaya dikkat et... siğilin küçükse az bir miktar ve biraz kürdanda bekleterek sür.kremin suyu fena yakıyor.... ben halen devam ediyorum şüpheli gördüğüm birşey olursa gözlemleyip siğil olduğunu anlarsam. aynı yerden çıkıyorsa siğiller büyümelerine fırsat verme...ben genel bir kontrol için cildiyeye gidicem çünkü küçük göremediğim siğiller olabilir. Belki aynı yerden çıkan siğiller için aldara işe yarayabilir diye umut ediyorum.

Durum
    Murat90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Dediğin gibi kurutmamaya çok dikkat ediyorum. O bölgeye büyüteçle bakıyorum artık. Minik minik baş veriyor hergeleler Kremi sürdüğümde kendilerini belli ediyorlar. Birkaç hafta daha sürer bu savaş ancak devam ederse üroloğuma gideceğim.

Sana da çok geçmiş olsun, umarım siğilin yoktur ve cildiyeden mutlu dönersin

Bu arada aşıyı da arıyorum ancak bir türlü bulamıyorum. Siz vuruldunuz mu?

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Murat90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

- Berbat ve ağır bir kokusu var. Doğrudan sakın koklamayın😄

Kremin kapağını sıkı kapatın yoksa kuruyor bidaha kullanılmıyor. Kullanım süresi 6 ay zaten. İşe yaradığını cok sevindim. Görünmeyen küçük siğilleri kriyoterapi ile dondurma yöntemini deneyin cok memnun kalırsınız cok basit bi işlemle siğilleri yok ediyor. Çok geçmiş olsun. Sağlıklı günler diliyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

@Murat90 teşekkür ederim dostum sana da çok geçmiş olsun umarım tekrarlama azalır ve kesilir.

@Deryaa kapak biraz dandikti benimkinde,hafif kurudu ama halen işe yarıyor Peki araştırma hastanesinde asetik asit testi yaparlar mı ve test sonucu görünür olan siğillerde kriyo işe yarar mı?

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arya çok haklısın bende çok kararsız kaldım ama şunu biliyorum bi arkadaşım internetten bu tarz birşey sipariş etti siğilleri döküldü biraz iz kalmış ama tekrarla dı mı bilgim yok fakat düştüğünü biliyorum gördüm hatta düşen siğilleri çekip atmıştı siğiller kararmıştı ama ben yinede düşünüp taşındım hatta bizzat burda da sordum verrutol daha ılımlı geldi bakalım bu gün bir siğil üzerinde başladım durumları paylaşacağım
    *bu arada sadece ufak bir not *verrutol kullunacaksaniz eğer siğilin çevresine vazelin sürmeniz gerekmiş sağlam dokuya zarar gelmesin diye*

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı patirik3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya çok haklısın bende çok kararsız kaldım ama şunu biliyorum bi arkadaşım internetten bu tarz birşey sipariş etti siğilleri döküldü biraz iz kalmış ama tekrarla dı mı bilgim yok fakat düştüğünü biliyorum gördüm hatta düşen siğilleri çekip atmıştı siğiller kararmıştı ama ben yinede düşünüp taşındım hatta bizzat burda da sordum verrutol daha ılımlı geldi bakalım bu gün bir siğil üzerinde başladım durumları paylaşacağım
    *bu arada sadece ufak bir not *verrutol kullunacaksaniz eğer siğilin çevresine vazelin sürmeniz gerekmiş sağlam dokuya zarar gelmesin diye*
    Selam @patrik, yanlış başlığa mı yazdın? Arya yazmışsın ama bu başklıkta verrutol hakkında konuşulmuyor, ercüment, hakan ve derya konuşuyor Ben de yokum bu başlıkta hahahaha.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam @patrik, yanlış başlığa mı yazdın? Arya yazmışsın ama bu başklıkta verrutol hakkında konuşulmuyor, ercüment, hakan ve derya konuşuyor Ben de yokum bu başlıkta hahahaha.
    ilk sayfadaki yorumlarına cevap olarak yazdı galiba

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı ercüment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk sayfadaki yorumlarına cevap olarak yazdı galiba
    Hımmm olabilir sağol ercüment