Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Minik Siğiller için Tedavi

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Minik Siğiller için Tedavi

*Arya* Ben siteyi tam anlamıyla çözemedim ki yaaa kusura bakma ne olursun 🙈😔😔😔

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam @patrik, yanlış başlığa mı yazdın? Arya yazmışsın ama bu başklıkta verrutol hakkında konuşulmuyor, ercüment, hakan ve derya konuşuyor Ben de yokum bu başlıkta hahahaha.
    Ha ha bak yine yanlış yaptım ama dur öğreneceğim bu aralar çok geziniyorum sitede 🙈 bu arada verrutol işi yaradı tam sonucu bı kaç gün sonra paylaşacağım insaAllah🙏

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı patirik3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha ha bak yine yanlış yaptım ama dur öğreneceğim bu aralar çok geziniyorum sitede �� bu arada verrutol işi yaradı tam sonucu bı kaç gün sonra paylaşacağım insaAllah��
    Alıntı ile cevapla'ya tıkladığın zaman özel olarak cevap vermek istediğin yazıyı alıntılıyor

Durum
    Murat90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Herkese tekrar merhaba,

Anti-hpv kremini 2 defa çok hassas yerde (sünnet derisi) kullanmamın sonucunda her seferinde çok minik siğillerim çıktı. Yani yer tamamen kabuk bağlıyor, siğiller ile beraber düşüyor ancak tahminim deri tahriş olduğu için kabuğun olduğu yerden daha minik siğiller çıkıyor. O kadar minikler ki telefon flaşı ve büyüteçle zor yakalıyorum. 2 aydır bu siğillere dokunmuyorum zaten yara ancak iyileşti. Ancak bir daha krem, verrutol vs kullanmak istemiyorum. Kriyo yaptırayım gitsin bitsin gözüyle bakıyorum ancak o kadar hassas bir yerde kriyo ne kadar iz bırakır, sonra tekrar çıkar mı bilemedim.

2 aydır da başka siğil çıkarmıyorum

Tecrübeli tecrübesiz herkesin yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Verrutol arkadasim. Test edildi onaylandi ve 20tl.. Elma sirkesinden sonuc alan da var da ben de denemistim ama cok uzun geldi ben sabirsiz oldugum icin bekleyemedim. Bir tanesinde verrutol dene zaten anlayacaksin. Yalniz mukozal bolge de kullanmiyoruz hatirlatalim. Gunde 3 kere uygulayacaksin sigile. Uygulamadan once beyaz kabugu kaldiracak bir onceki uygulamadan kalan 4-5 gune atar zaten. Bir daha da cikmiyor ayni yerde. Yalniz uygulamadan sonra fucidin kullandim ben kullanmadigimda biraz iltihap olmustu. Isin bitince acik yara olacak sigilin dustugu yer minik orayi da fucidin gobo amtiseptik bir krem surersin bir iki gun gecene kadar tamamsin.

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sen verrutol istemiyorsun biraz da onceden ugrasmissin o zaman en iyisi kriyoyla kurtul bir dahakine bastan verrutol dene.

Durum
    Yeni Üye

Verrutol’e bir şans verip sonuçlarını buraya aktaracağım. Olmaz ise yolumuz Kriyo. Her konuda cesaretlendiren arkadaşlara teşekkür ederim

Durum
    Admin

Alıntı Murat90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verrutol’e bir şans verip sonuçlarını buraya aktaracağım. Olmaz ise yolumuz Kriyo. Her konuda cesaretlendiren arkadaşlara teşekkür ederim
    Bence de bu yolu bi dene, kriyo zaten basit ama verrutolü forumda çok övüyorlar dikkatli kullan

Durum
    Yeni Üye

Tekrardan merhaba Geniş bir sivilce büyüklüğünde olan siğilim için 10 gün boyunca verrutolü günde 3 kere sürdüm. Siğilin çevresini biraz tahriş etti ancak siğil grileşince düşecek diye sevinmiştim. Maalesef siğil yara haline geldi ve düşmedi Şuan siğil kıpkırmızı(sıkılmış bir sivilce gibi), etrafı da kızarıklığı ile kaldı. Aynı boyutlarda olan önceki siğilimi 1 haftada antihpv kremi ile düşürmüştüm. Hiç iz kalmamıştı ve çevresi asla tahriş olmamıştı. Maalesef tekrar o kremden tekrar almak zorundayım. Verrutolden çok ümitliydim ancak hem tahriş edip hem de siğili düşürmedi. Öteki krem sıvı olmadığı için siğil etrafına yayılmıyor ve direkt üzerine sürebiliyorsunuz. Okuduğum yorumlara göre eminim miniklerde işe yarıyordur ancak hassas bölge olduğu için tahriş etmesinden çekiniyorum.

Bu iki tedavi yöntemi ile ilgili olumlu olumsuz yorumları olan varsa, inatçı siğilleri olanlara daha iyi ışık tutabiliriz

Durum
    Admin

Alıntı Murat90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrardan merhaba Geniş bir sivilce büyüklüğünde olan siğilim için 10 gün boyunca verrutolü günde 3 kere sürdüm. Siğilin çevresini biraz tahriş etti ancak siğil grileşince düşecek diye sevinmiştim. Maalesef siğil yara haline geldi ve düşmedi Şuan siğil kıpkırmızı(sıkılmış bir sivilce gibi), etrafı da kızarıklığı ile kaldı. Aynı boyutlarda olan önceki siğilimi 1 haftada antihpv kremi ile düşürmüştüm. Hiç iz kalmamıştı ve çevresi asla tahriş olmamıştı. Maalesef tekrar o kremden tekrar almak zorundayım. Verrutolden çok ümitliydim ancak hem tahriş edip hem de siğili düşürmedi. Öteki krem sıvı olmadığı için siğil etrafına yayılmıyor ve direkt üzerine sürebiliyorsunuz. Okuduğum yorumlara göre eminim miniklerde işe yarıyordur ancak hassas bölge olduğu için tahriş etmesinden çekiniyorum.

Bu iki tedavi yöntemi ile ilgili olumlu olumsuz yorumları olan varsa, inatçı siğilleri olanlara daha iyi ışık tutabiliriz
    Elma sirkesini de deneyebilirsin