Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Terapötik hpv 16 ve 18 aşisi, ağizda hpv testi

Durum
    Panic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Terapötik hpv 16 ve 18 aşisi, ağizda hpv testi

Haklısınız sn arya. Servikste sorun üzeldi. Dna testi temiz çıktı. Ama evhamlı yapım nedeniyle ağız boğaz makat gibi bölgelerde de dna testi yaptırmak istiyorum. Jinekolog sadece rahim ağzı ile ilgileniyor. Ben sizden ahcc ile ilgili bilgi almak istiyorum. Hangi markayı almalıyım ve nasıl temin ederim? Azarlamanızdaki iyi niyeti görüyorum. Umarım bu hastalıkla ilgili etkin bir tedavi en kısa zamanda geliştirilir ve hepimiz sağlığımıza kabuşuruz. Zaten trapötik hpv aşısını bu nedenle sordum. Sağlıcakla kalın.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Ankaralı kardes gözlerim yasardı Senden bunları duymak gayet iyi 😀

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

evet nerede olursa olsun siğil olmamak şartı ile 2 yıl sonunda atılıyor.( bir makale bunu söylüyor)
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Panic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız sn arya. Servikste sorun üzeldi. Dna testi temiz çıktı. Ama evhamlı yapım nedeniyle ağız boğaz makat gibi bölgelerde de dna testi yaptırmak istiyorum. Jinekolog sadece rahim ağzı ile ilgileniyor. Ben sizden ahcc ile ilgili bilgi almak istiyorum. Hangi markayı almalıyım ve nasıl temin ederim? Azarlamanızdaki iyi niyeti görüyorum. Umarım bu hastalıkla ilgili etkin bir tedavi en kısa zamanda geliştirilir ve hepimiz sağlığımıza kabuşuruz. Zaten trapötik hpv aşısını bu nedenle sordum. Sağlıcakla kalın.
    Merhaba sayın panic, ahcc konusunda detaylı bilgi istiyorsan bana özel mesaj atabilirsin. ahcc'yi kendin temin etmen zor. herkese yönlendirebileceğim bir site vs yok çünkü, ülkemize sokulamıyor zaten ülkemizde satışı olmayan bir destekleyici..

Durum
    Moderatör

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet nerede olursa olsun siğil olmamak şartı ile 2 yıl sonunda atılıyor.( bir makale bunu söylüyor)
    benim anlamadıgım şimdi bi arkadasta 2,5yıl sonra cıktıysa bu 2 yılda atılmamış oluyor yani bu nedemek oluyor acaba çok önemli cevaplarsanız sevinirim

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anlamadıgım şimdi bi arkadasta 2,5yıl sonra cıktıysa bu 2 yılda atılmamış oluyor yani bu nedemek oluyor acaba çok önemli cevaplarsanız sevinirim
    bu arkadaş benim sanırım benim tahminimce virüs vücudumda 2,5 yıl önce girdi ancak bağışıklığım sebebiyle baskılandı, bağışıklığımın çökmesiyle de siğiller ile kendini gösterdi.

Durum
    Panic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkürler dr. bey..

Durum
    Moderatör

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arkadaş benim sanırım benim tahminimce virüs vücudumda 2,5 yıl önce girdi ancak bağışıklığım sebebiyle baskılandı, bağışıklığımın çökmesiyle de siğiller ile kendini gösterdi.
    baskılamakla negatif olmak muhabbeti aynı degil ozaman

Durum
    colossalmadness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Şimdi biraz araştırma yaptım ben de bu konularla ilgili. Boğaz işi için ben de çok sikintiliyim. Ayrica ben suphedeyim bende var mi yok mu bilemiyorum. Kafam surekli bu işte ama psikolojik destek almaliyim en kisa zamanda. Yani su acidan bakmak gerekirse abd'de 70 milyon hpv'li var ve her sene toplamda 38000 kanser tanisi koyuluyor erkek ve kadinlar icin. Yani aslina bakarsaniz sayi cok yuksek degil. Acikcasi bu 38000 kisinin cogunun duzensiz hayatlari oldugu ve kendilerine cok bakmadiklarini ve bagisiklik sistemlerinin de dusuk olduklarini varsayarsak normal sartlarda iyi beslenen, spor yapan ve bagisiklik sistemini guclu tutan biri bu riski azaltacaktir. Ve terapötik asilar butun dunyanin bekledigi sey acikcasi. Bir kac calisma henuz 2. Fazda. 5 sene icinde ilerlemeler kaydedilecektir diye umuyorum. Benim yakin zamanda supheli iliskim oldu. umarim 2 sene boyunca kendime iyi bakip ahcc kullanarak eger varsa vucudumda bu illeti yenecegim. Sizi cok iyi anliyorum ama mucadele sart.

Bu Konu için Etiketler