Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bakire olup hpv testi yaptıran var mı

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bakire olup hpv testi yaptıran var mı

Merhaba arkadaşlar bakire olup hpv testi yaptıran var mı ben yaptırmayı düşünüyorum deneyimlerinizi yaptıran varsa paylaşabilir misiz

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Bakire olup hpv testi yaptıran var mı

Forumda yeniyim öncelikle merhaba. Bakirelere smear testi yapmazlar zaten rahim ağzında herhangi biz lezyon olmaz temas olmadığı sürece diye düşünüyorum. Bende de aynı şekilde sadece vajina iç yüzeyi nemli bölgede çok minik siğiller var bunları görünce çok korktum jinakoloğa gittim zaten bakire olduğumu söyleyince bakmak bile istemedi doktorların geneli öyle yapıyorlar tuhaf bir şekilde hpv yi önemsemiyorlar birşeyden haberleri yok hele ki ben kızım dediğinde daha çok uzak duruyorlar bilmiyorum bizim bakirelerin durumu daha zor bu hpv konusunda.her neyse jinekolog baktı bunlar kondilom değil dedi nasıl olur bariz kondilom dedim hayır hayır değil dedi ama iç vajina girişinde de var dediğimde onlar kendi anatomik yapısı diyerek geçiştirdi. Velhasıl kelam kızlık zarı arkasına bakamam zaten orada birşey yoktur diyerek muayeneyi bitirdi. Bu pütürlü şeyler nasıl düzelir bilmiyorum benim kuru deride hiçbirşey yok lakin nemli bölge vajina iç dudak tarafında tırtıklı şeyler var. Doktorlar ısrarla yok bunlar birşey değil kendi yapısı diyor sonra sen kafaya çok takmışsın psikiyatriye git daha iyi olur deyip işin içinden çıkıyorlar insan kendi vucudunu tanımaz mı bilmez mi? daha önceden böyle birşey yoktu cinsel temastan sonra oldu oda cinsel temas denirse sadece 10 saniyelik değme ile bile bulaşabiliyor tam bir baş belası bu virüs. Önerebileceğiniz cildiye doktoru var mı jinekolog değil cildiyeye gideceğim son çare

Durum
    cumlemuhendisi59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Forumda yeniyim öncelikle merhaba. Bakirelere smear testi yapmazlar ama hpv tipleme testi yaparlar zaten rahim ağzında herhangi biz lezyon olmaz temas olmadığı sürece diye düşünüyorum. Bende de aynı şekilde sadece vajina iç yüzeyi nemli bölgede çok minik siğiller var bunları görünce çok korktum jinakoloğa gittim zaten bakire olduğumu söyleyince bakmak bile istemedi doktorların geneli öyle yapıyorlar tuhaf bir şekilde hpv yi önemsemiyorlar birşeyden haberleri yok hele ki ben kızım dediğinde daha çok uzak duruyorlar bilmiyorum bizim bakirelerin durumu daha zor bu hpv konusunda.her neyse jinekolog baktı bunlar kondilom değil dedi nasıl olur bariz kondilom dedim hayır hayır değil dedi ama iç vajina girişinde de var dediğimde onlar kendi anatomik yapısı diyerek geçiştirdi. Velhasıl kelam kızlık zarı arkasına bakamam zaten orada birşey yoktur diyerek muayeneyi bitirdi. Bu pütürlü şeyler nasıl düzelir bilmiyorum benim kuru deride hiçbirşey yok lakin nemli bölge vajina iç dudak tarafında tırtıklı şeyler var. Doktorlar ısrarla yok bunlar birşey değil kendi yapısı diyor sonra sen kafaya çok takmışsın psikiyatriye git daha iyi olur deyip işin içinden çıkıyorlar insan kendi vucudunu tanımaz mı bilmez mi? daha önceden böyle birşey yoktu cinsel temastan sonra oldu oda cinsel temas denirse sadece 10 saniyelik değme ile bile bulaşabiliyor tam bir baş belası bu virüs. Önerebileceğiniz cildiye doktoru var mı jinekolog değil cildiyeye gideceğim son çare

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı cumlemuhendisi59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda yeniyim öncelikle merhaba. Bakirelere smear testi yapmazlar zaten rahim ağzında herhangi biz lezyon olmaz temas olmadığı sürece diye düşünüyorum. Bende de aynı şekilde sadece vajina iç yüzeyi nemli bölgede çok minik siğiller var bunları görünce çok korktum jinakoloğa gittim zaten bakire olduğumu söyleyince bakmak bile istemedi doktorların geneli öyle yapıyorlar tuhaf bir şekilde hpv yi önemsemiyorlar birşeyden haberleri yok hele ki ben kızım dediğinde daha çok uzak duruyorlar bilmiyorum bizim bakirelerin durumu daha zor bu hpv konusunda.her neyse jinekolog baktı bunlar kondilom değil dedi nasıl olur bariz kondilom dedim hayır hayır değil dedi ama iç vajina girişinde de var dediğimde onlar kendi anatomik yapısı diyerek geçiştirdi. Velhasıl kelam kızlık zarı arkasına bakamam zaten orada birşey yoktur diyerek muayeneyi bitirdi. Bu pütürlü şeyler nasıl düzelir bilmiyorum benim kuru deride hiçbirşey yok lakin nemli bölge vajina iç dudak tarafında tırtıklı şeyler var. Doktorlar ısrarla yok bunlar birşey değil kendi yapısı diyor sonra sen kafaya çok takmışsın psikiyatriye git daha iyi olur deyip işin içinden çıkıyorlar insan kendi vucudunu tanımaz mı bilmez mi? daha önceden böyle birşey yoktu cinsel temastan sonra oldu oda cinsel temas denirse sadece 10 saniyelik değme ile bile bulaşabiliyor tam bir baş belası bu virüs. Önerebileceğiniz cildiye doktoru var mı jinekolog değil cildiyeye gideceğim son çare
    Bana da bakirelerde sigil olmaz demişti doktor dkfkfk bunu diyen kadın dogum doktoru kadın samsun devlet hastanesinde calısıyor

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bakirelerde nasıl siğil olmazmış iyice saçmalamış o doktor hakkaten bizim işimiz daha zor bekaret varken

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bence de daha zor. Ben yakılan kısımdan alınan örnekten test yaptırdım. Tip 6 çıktı.

Durum
    Ashcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı cumlemuhendisi59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba konunun üstünden baya zaman geçmiş ama aynı konudan bende şuanda muzdaribim acaba bir sonuca vardınız mı onlar gerçekten vajinanın kendi yapısımıymış ben 2 doktora gittim bana da öyle dediker de içim rahat değil

Durum
    OldNova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bakireyken smear değil ama temas olduğunu düşündüğünüz dış yüzeylerde hpv testi yaptırabilirsiniz.

Durum
    Aseler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Googlede okuduğum bir yazıda idrar ile de hpv bakıldığı yazıyordu bunu bi araştırabilirsiniz

Durum
    Ashcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı OldNova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakireyken smear değil ama temas olduğunu düşündüğünüz dış yüzeylerde hpv testi yaptırabilirsiniz.
    Bunu sanırım özel laboratuvarlar yapıyorlar bir araştırayım teşekkür ederim