Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tedavi Süresi ve Doktor Yorumları

Durum
    Murat90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tedavi Süresi ve Doktor Yorumları

Herkese Merhaba,

Ben 31 yaşında Tip-6 pozitifim. Siğillerimi 2 ay önce aldırdım ve doktorlardan ne zaman iyileşirim, ne zaman ilişkiye girebilirim gibi soruların cevaplarını aldım. Anlamadığım şey cinsel ilişki konusunda hepsinin aşırı rahat ama iyileşme tarafında da çok negatif düşünmeleri. Kısaca tecrübelerimi aktarayım:

- Gittiğim 4 doktor da siğillerimi aldırdıktan 1 ay sonra ilişkiye girebileceğimi, siğil olmadan bulaşma ihtimali olmayacağını söylediler. Bu riski ben alamam ancak bunu nasıl herkese söyleyebiliyorlar anlamıyorum. Daha fazla müşteri için değildir umarım.

- Kimisi 2 yılda geçer diyor, kimisi geçmez hayat boyu taşırsın diyor. Kendilerine bu forumu tavsiye ediyorum, iyileşenler olduğunu anlatıyorum, şaşırıyorlar

- AHCC için öyle takviyelerin hiçbir faydası olmaz diyen 2 doktorlar karşılaştım. Kaçarak uzaklaştım 😄

- Moralleri yüksek tutup, tedavimizi gerçekleştirip iyileşiyoruz arkadaşlar. Doktorlar kimi zaman politik cevaplar verebiliyorlar veya yeterince araştırmadıkları için yanlış yönlendirebiliyorlar. Biz bu forumda birlik olup kendimizi ve çevremizdekileri koruyacak şekilde hareket etmeliyiz.

Sağlıklı Günlere

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Tedavi Süresi ve Doktor Yorumları

Ben doktoruma who/ dünya sağlık örgütünün makalesini spontane çeviri yaptim %90 vücut atıyor diye yine de inanmadı 😅 Aramızdan bir tedx konuşmacısı falan çıkaralım su süreçler bitince bu ne cehalet tanrım 😅

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben doktoruma who/ dünya sağlık örgütünün makalesini spontane çeviri yaptim %90 vücut atıyor diye yine de inanmadı �� Aramızdan bir tedx konuşmacısı falan çıkaralım su süreçler bitince bu ne cehalet tanrım ��
    O doktorları ikna etmek zorunda değiliz Kapı gibi forumumuz var. Ahcc kullananlar kısmını açınca canı neye inanmak istemiyorlarsa inanmasınlar
    Yolu bu foruma düşen herkes gün sonunda negatif olacağını biliyor

Durum
    Yeni Üye

İyi düşündün gerçekten Kitlelere en hızlı ulaşmanın yolu günümüzde Youtube, tiktok gibi platformlar. Başlangıç için Youtube’a bilgilendirici ve tecrübelerimizi aktaran bir video koyabiliriz aslında.

@Arya, ne dersin? 😀

Durum
    Admin

Alıntı Murat90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi düşündün gerçekten Kitlelere en hızlı ulaşmanın yolu günümüzde Youtube, tiktok gibi platformlar. Başlangıç için Youtube’a bilgilendirici ve tecrübelerimizi aktaran bir video koyabiliriz aslında.

@Arya, ne dersin? ��
    Sence ne derim? Tabii ki de hayır

Yıllardır kimliğini gizleyen biriyim bu forumda, sırf kitlelere ulaşacagım diye eşe dosta millete hpv olduğumuzu anlatıp kendimizi onların gözünde rezil etmeye gerek yok bence. Bizim ülkemiz rahatça hpv veya cinsellik konuşulabilecek bir ülke değil

Durum
    Yeni Üye

Neyse konuyu iyice saptırmışız Tüm tedavi ve iyileşme sürecimi buraya aktaracağım.

Bugün 2. ayım ve şuan 3 tanesi gözle seçilir şekilde bir sürü minik siğili penisimin altında görebiliyorum Başka bir başlıkta tedavi yönetmiyle ile ilgili soru sormuştum. Koter ve Kriyo’ya alternatif olarak siğillere karşı neler kullanabilirim buradan da yardım etmek isterseniz yazabilirsiniz. Elma sirkesi, HpvGent ya da propolis gibi seçeneklerimiz var ama aşırı hassas sünnet bölgesinde olduğu için en az tahriş edeni seçmem gerek. İlk başta sadece siğile sürerim diyordum ama fotografını seçince minik bir sürü kabarcık görünüyor. Hangileri siğil hangileri değil onu bile bilmiyorum.

Durum
    Baybars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Keşke sizinki kadar işinde prof olmuş bı doktor bulsak İstanbul'da . Ameliyattan sonra elli tane komplikasyon yaşadım daha odemler gecmedrn ikinci çıktı . Hepimize geçmiş olsun valla er geç silinecek vücuttan ama aşırı psikoloji bozuyor

Durum
    Admin

Neyse konuyu iyice saptırmışız Tüm tedavi ve iyileşme sürecimi buraya aktaracağım.

Bugün 2. ayım ve şuan 3 tanesi gözle seçilir şekilde bir sürü minik siğili penisimin altında görebiliyorum Başka bir başlıkta tedavi yönetmiyle ile ilgili soru sormuştum. Koter ve Kriyo’ya alternatif olarak siğillere karşı neler kullanabilirim buradan da yardım etmek isterseniz yazabilirsiniz. Elma sirkesi, HpvGent ya da propolis gibi seçeneklerimiz var ama aşırı hassas sünnet bölgesinde olduğu için en az tahriş edeni seçmem gerek. İlk başta sadece siğile sürerim diyordum ama fotografını seçince minik bir sürü kabarcık görünüyor. Hangileri siğil hangileri değil onu bile bilmiyorum.
    Bence orası için kriyo mantıklı olabilir. Koter yakar geçer sünnet bölgesi diyorsun. Elma sirkesi de asit, bilemedim ya dikkatli olunması gereken bir bölge bence doktora sormalısın Murat, yanlış bir şey yapmayalım.

Durum
    Yeni Üye

@Baybars çok geçmiş olsun. Ameliyat sonrası komplikasyon olası bir şey moralini bozma. Umarım şimdi iyisindir Yeniden çıkan için de farklı doktor yorumlarını alabilirsin. Yine iç tarafta çıktıysa temiz bir hastane ve titiz bir doktor bulmanı öneririm. O da geçecek elbet

@arya Antihpv kremi çok dikkatli ve az sürerek kullanacağım. Eğer çare olmazsa dediğin gibi kriyo en mantıklısı.

Krem sonrası yorumlarımı aktaracağım

Durum
    Admin

@Baybars çok geçmiş olsun. Ameliyat sonrası komplikasyon olası bir şey moralini bozma. Umarım şimdi iyisindir Yeniden çıkan için de farklı doktor yorumlarını alabilirsin. Yine iç tarafta çıktıysa temiz bir hastane ve titiz bir doktor bulmanı öneririm. O da geçecek elbet

@arya Antihpv kremi çok dikkatli ve az sürerek kullanacağım. Eğer çare olmazsa dediğin gibi kriyo en mantıklısı.

Krem sonrası yorumlarımı aktaracağım
    Hadi bakalım