Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Penis içi Siğil Ameliyatı

Durum
    ulvi2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Penis içi Siğil Ameliyatı

Medikalparka gittim kamerayla girer bakariz b
    Varsa yakariz dedi sizce neyapmaliyim

Durum
    testisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba öncelikle geçmiş olsun bende de siğiller vardı6 ay kadar önce dondurdum fakat 1 ay once tekrar minik minik bölge temziliği sonrası kanama olduğunda çıkmaya başladığını görüyorum. Yazdıklarınızı okudum. Gayet olumlu ve bilgilendirici yazmışsınız fakat içime de kurt düştü. acaba pensimin içinde de siğil varmıdır ? illa ki dışarıya taşar mı ? çok teşekkürler.

Durum
    yeso01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı testisilin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba öncelikle geçmiş olsun bende de siğiller vardı6 ay kadar önce dondurdum fakat 1 ay once tekrar minik minik bölge temziliği sonrası kanama olduğunda çıkmaya başladığını görüyorum. Yazdıklarınızı okudum. Gayet olumlu ve bilgilendirici yazmışsınız fakat içime de kurt düştü. acaba pensimin içinde de siğil varmıdır ? illa ki dışarıya taşar mı ? çok teşekkürler.
    test yaptırdığımızda zaten penis içinden de sürüntü aldıkları için eğer içerde siğil varsa bu da ortaya çıkmış oluyor diye biliyorum ama tam olarak emin değilim, ikinci bir gösterge de rahatsız hissetmemek bence. sonuçta orası dar bir kanal ve üç beş siğil(git gide büyüyecek olan) çıkarsa tuvalette/boşalmada çok problem oluşurdu. Benim 2 sene geçti ve hala hiç öyle bir rahatsızlık hissetmedim eğer içerde bir siğil bile olsaydı 2 sene içerisinde muhtemelen davul gibi olurdu süreci tam atlattıktan sonra da test vereceğim ve orada da negatif gelirse gerisini çok düşünmeye gerek yok bence