Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatif miyim?

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Negatif miyim?

Herkese merhaba, uzun zamandır buraya girmiyordum açıkçası diğer dertlerimden Hpv yi umursamayacak durumdaydım.Süreci kısaca paylaşayım; 2019 ağustosta ilk siğilim çıktı,ben sanıp önemsemedim ve 3-4 tane daha çıktı verrutolle hallettim. Smear testi yaptırdım ve hpv negatif çıktım bunun sebebinin bulaştığı ilişkimde bakire olmam olduğunu düşünüyorum.Ekim 2019 dan bu yana hiç siğilim çıkmadı.Negatif olmuş olabilir miyim ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Negatif miyim?

Ekim 2019dan bu yana siğilim çıkmadı diyorsan, bu çok uzun bir zaman dilimi. Neredeyse 1 bucuk seneyi geçmiş
    Bence kolayca negatif olan en şanslı kesimdensin. 1 sene içinde hpv olup yine 1 sene içinde ahcc vb bir şey kullanmadan bu virüsü yenen birkaç kişi var forumda. Biriyle de arkadaşım, yakından tanırım. Çok ballısınız valla ne diyeyim

Bende negatifsindir artık uzun zaman olmuş.

Durum
    Kıdemli Üye

Haha teşekkür ederim umarım öyledir 😅.Son bir Smear yaptırıp sonuca göre buraya konu açarım diğer arkadaşlara umut olması için. Ayrıca bu zamana kadar ki yardımlarınız için çok teşekkür ederim hiç bir sorumu cevapsız bırakmadınız 😇

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Malena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haha teşekkür ederim umarım öyledir 😅.Son bir Smear yaptırıp sonuca göre buraya konu açarım diğer arkadaşlara umut olması için. Ayrıca bu zamana kadar ki yardımlarınız için çok teşekkür ederim hiç bir sorumu cevapsız bırakmadınız 😇
    Bakire olarak hangi doktora smear yaptırdınız paylaşırsanız cok sevinirim

Durum
    Kıdemli Üye

Virüs bana bakireyken bulaştı fakat benim haberim yoktu.1 yıl sonra bekaretimi kaybettikten hemen sonra siğili farkettim o yüzden normal Smear testi yaptırdım

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Malena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Virüs bana bakireyken bulaştı fakat benim haberim yoktu.1 yıl sonra bekaretimi kaybettikten hemen sonra siğili farkettim o yüzden normal Smear testi yaptırdım
    Anladım teşekkür ederim Malena

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba Melena sürecini anlayamadım bakire iken hpv bulaştı bekaretini kaybettikten sonra siğil fark edip smear testi demişsin test yaptırmışsın negatif çıkmışsın siğil varsa nasıl negatif çıkıyor ayrıca smear mı yaptırdın hpv testi mi çünkü ikisi farklı şeyler