Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hemoroid ve HPV

Durum
    Vaveyla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hemoroid ve HPV

Merhaba arkadaşlar ;bir süredir blogu takip ediyordum lakin yazacak gücü kendimde bulamıyordum , benim problemim yaklaşık iki sene evvel felç geçirmemle başladı beynimde ki tümör sebep olmuştu buna o vakte kadar beynimde bir tümör olduğunu da bilmiyordum velhasıl kelam tedavi süreci başladı ameliyatlar fizik tedaviler,uzun bir tedavi süreci aldım bu süreçte dört senelik bir erkek arkadaşım var kendisinden önce cinsel aktif yaşamım yoktu benimki tek eşlilik durumu lakin onun benden önce cinsel aktif yasami vardi bu tedavi süreci bittiğinde bağışıklığım hala çok zayıftı antibiyotikler ,kortizonlar bir çok ilaç kullanıyordum ,kendisinde hpv mevcut ve sigili varmış sanırım o vakte kadar kendisi de farkında değildi ben et beni sanmıştım çünku daha önce hiç ne siğil cikardim ne de hpv diye bir şey duydum , vücudunun her tarafında neredeyse beş altı sigili var el ,kol ,bacak ,genital bölge kasik... Bağışıklığımin o çok düşük olduğu zaman bana bu virüs bulaştı ve bende siğiller oluştu kendisine de söylediğim de pek ihtimal vermedi kendinden bana geçtiğine ortamdan lavabodan ordan buradan geçmiştir düşüncesini benimsedi çünkü kendisi de hiç bir şekilde bilgi sahibi değil bu konuda benim siğil tedavim propolis ek takviye gıdalar ve beslenmemi iyi tutmam ile bir ayda bitti hiç kalmadı ,yakınlaşma için tekrar ara açtık sekiz ay kadar ,sekiz ay sonunda tekrar kendisinden sigil bulaştı ve kendide kanaat getirdi kendinden bulaştığına ,bir jinekologa gittim ve kültür testi yapıldı ,yine ilaç propolis takviye gıda prebiyotik başlanıldi ,çıkan siğil zaten 1 tane lakin daha sonra yanında hemen hemoroid oluştu ,şuan siğil geçmedi ve hemoroid de zorluyor bu durumda olan ve tavsiyesi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Hemoroid ve HPV

ilaç propolis takviye gıda prebiyotik başlanıldi tedavim icin ,çıkan siğil zaten 1 tane lakin daha sonra yanında hemen hemoroid oluştu ,şuan siğil geçmedi ve hemoroid de zorluyor bu durumda olan ve tavsiyesi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim

Durum
    Yeni Üye

.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hemoroid ve hpv bir arada olarak tecrubem ve bilgim yok ama cinsellikten uzak durmanızı tavsiye ederim.
    hpv konusunda jilet vb epilasyon yöntemleri bırakılmalı, iyi beslenilmeli c vitamini yüksek şeylerle beslen derim, antioksidan seyler, alkol-sigara bırakılmalı, cinsellik bırakılmalı. durumun varsa ahcc kullanabilirsin, yoksa takviyelerle en azından bagısıklıgın düşmesini engelleyebilirsin.

Bu Konu için Etiketler