Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 69 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv siðil azalmasý ve viral yük

Durum
    achilles - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv siðil azalmasý ve viral yük

Negatif olan arkadaþlar tamamen siðilleriniz çýkmamaya baþlamadan önce son siðilleriniz sayý ve inatçýlýðý tekrar süreleri bakýmýndan ne durumdaydý? son zamanlar viral yük azaldýðýnda siðillerin sayýsý teke mi düþtü yokettikten sonra kaç kez tekrarladý

Durum
    Merv.000 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: gidiþat

Cok guzel soru bende bunu merak ediyordum

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: gidiþat

Achilles, hpv negatif olmuþ olan biri olarak cevap vereyim Ama negatif olup hala burda takýlan pek kiþi bulamazsýn burda o insanlar güzel atlara binip gittiler siðiller azalmýþtý. Mesela daha önceden, 1 ayda 4- 5 siðil çýkarýyorsam, siðil çýkarmamaya baþlamadan önce 1 ayda 1 siðil çýkarýyordum ve minikti. Tabi bu süreçte ben 3 aydan bahsediyorum. 3-4 aydan sonra da hiç siðil çýkarmamaya baþladým. Bu azalma baþladýktan 3-4 ay sonra siðil çýkmasý durdu.

Bu arada konunun baþlýk kýsmýný iznin olursa deðiþtirmek istiyorum. Güzel bir soru sormuþsun ama üyeler ''gidiþat'' diye bir baþlýkta böyle bir soru soracaðýný tahmin etmezler bu sebeple baþlýk kýsýmlarýmýz yazdýðýn þeyin ana temasý olmalý mesela bu konuya en uygun olan baþlýk ''siðil azalmasý ve viral yük'' olabilir. Yeni gelen üyelerin okumasýný ve araþtýrmasýný kolaylaþtýralým

Durum
    Özel Üye

Cevap: Hpv siðil azalmasý ve viral yük

Mesela ben bu konuda benim surecimi anlatayim hpvyi ilk kesfetigimde ilk 2 3 ay deli gibi sigil cikardim verrutolle yakmadigimda veya koter olmadigimda vajina icine kadar ilerliyordu durum cok vahimdi 3 ay boyle devam etti sonra ahccye basladim 2 ay daha sigil cikarttm ama ahcc ile 2 ayin sonunda kuculdugunu ve azaldigini farkettm suan 3. Aydayim tek tuk cikiyor sanirm veya eskiden olup gecmeyenler vardir yeni olusum farketmiyorum. Ama burda cok uzun yillarca hpv tasiyan kisileri duydukca sanki gecmeyecekms gbime geliyor

Durum
    Admin

Mervecim ayný bende senin gibi oldu. Ýlk 4-5 ay full siðil çýkardým. Vajina içinde de vardý ve doktor onlarý koterle yaktý. Hatta ilk 2-3 ay vajina icinde sigil yoktu sonradan sýçramýþ oraya. Daha sonra bu süreç hpv olduðum andan beri 8 ay falan boyle devam etti. Daha sonra leep operasyonu oldum, olduktan sonra siðillerim azaldý ama yine de çýkýyorlardý, sonra ahcc ye baþladým ve hiç siðil çýkarmadým. Zaten 8 ay ahcc kullandým sonra da hpv negatif oldum

Durum
    Özel Üye

Arya canim ben gercekten ahcc etkisine inaniyorum kim kullanmaya baslasa 3 ay sonra azalma gordu aksini iddia eden varmi blmiyorm ama ben okumadim hic oyle birsey. Bende 8 ay kullanmayi planliyorum yaninda imutor de takviye edecegm su aralar ilac alamiyorum sadece yakin zamanda ilac zehirlenmesi yasadigm icn olabildignce az sey kullanmaya calisiyorm bi sure . Resmen burda kendimizi denek ede ede onla bunla karsilastirarak hastaligi cozuyoruz 😂

Durum
    Admin

Tabi caným. Hangi doktor ahcc'yi yaymýþ? Ben kendi adýma oldukça gurur duyuyorum yarattýðým bu platformla ve ahcc kullanmamla, sizlere de önermemle. Sizlerde bana güvendiniz, araþtýrmalarý okudunuz, hepiniz gelmiþ geçmiþ tüm üyeler yani ve yazýldýðýndan çok daha fazla kiþi negatif oldu. Ben bunu hem kendi baþarýma hem de sizlerin de bunu fark edip olumlu yorum yapmasýna baðlýyorum. Bunu biz baþardýk. Zamanla doktorlar da ahcc'yi tanýdý ve þu an birçok doktor öneriyor. Ahcc'nin ne olduðu bilinmezken forumda ahcc yazýlarý yazdým, sordum, ettim vs vs. Bazen reklam yapýyorsun diyenler olabiliyor sanki kötü ve faydasýz bir þeyi öneriyormuþuz gibi.. sanki kandýrmaca varmýþ gibi ama olsun. Herkesin fikri neyse zikri de o olur diyip geçiyorum. Ahcc kendini kanýtladý zaten, hala birçok araþtýrma yapýlýyor ve yakýn zamanda çözümü olacak tam anlamýyla. Ben bu kadar önermeseydim, üstüne basa basa önermeseydim, savunmasaydým ve sizlerde ahcc'yi kullanmasaydýnýz, bu noktalara inan gelemezdik. Her hpv negatif olan kiþi için ayrý ayrý mutluyum. Ýster reklam yapýyor desinler ister fazla öneriyor desinler. Ölçülü olmaya çalýþýyorum ama inan ki kýyamýyorum anlatýyorlar birçok þey, içimden ''bak böyle bir þey var ismi ahcc sen bir araþtýr'' diyesim geliyor demeden duramýyorum yani. Demezsem saklýyormuþum gibi..

Bu hepimizin baþarýsý ve kendimizi denek yapa yapa bu hastalýktan kurtuluyoruz aynen öyle Mervecim

Durum
    hepeve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Moderatör

Uzun zaman sonra merhaba herkes. Þimdi þöyle bir soru var kafamda .uzun zamandýr siðilim olmadýgýný söyleniþtim hatta atlatmýs olabilirim virüsü ama emin degilim..virüsün viral yükü azalmýs olabilir Cinsel perhiz olayýný yaptýgýmdan ötürü..suan sevgilimle uzagýz fakat evlendigimiZde cinsel hayatým daha aktif olacagýndan iliþkiye girdikce tekrar sigillerin ortaya cýkmasý muhtemel midir buyrun sohbete

Durum
    Özel Üye

Alýntý hepeve Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uzun zaman sonra merhaba herkes. Þimdi þöyle bir soru var kafamda .uzun zamandýr siðilim olmadýgýný söyleniþtim hatta atlatmýs olabilirim virüsü ama emin degilim..virüsün viral yükü azalmýs olabilir Cinsel perhiz olayýný yaptýgýmdan ötürü..suan sevgilimle uzagýz fakat evlendigimiZde cinsel hayatým daha aktif olacagýndan iliþkiye girdikce tekrar sigillerin ortaya cýkmasý muhtemel midir buyrun sohbete
    Sanmiyorum ya bence sen o zamana kadr negatif olursun olmasan bile hastaligi yenme duzeyinde olursun ilk yakalandigimizdaki ataklat gibi sigil olacagini ben hic sanmiyorum ama esinde de varsa ne olacak ? Onda yoksa iliskiyle hic bi alakasi yok bence

Durum
    hepeve - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alýntý Merv.000 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sanmiyorum ya bence sen o zamana kadr negatif olursun olmasan bile hastaligi yenme duzeyinde olursun ilk yakalandigimizdaki ataklat gibi sigil olacagini ben hic sanmiyorum ama esinde de varsa ne olacak ? Onda yoksa iliskiyle hic bi alakasi yok bence
    Ben siðillerimin farkýndaydým onla sevgili olmadan önce durumu bildigimizden cinsellik yoktu bisüre aramýzda ne zamanki sigiller gecti bi süre sonra biþeyler oldu .. yani bilemiyorum altan gercekten

Bu Konu için Etiketler