Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv virüs yükü

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv virüs yükü

bu istatistik bay can sıkıcı... günde 5 yada 4 dal sigara içiyorum. ahcc,kefir,propolis,yeşil çay ve başka bir takviye edici ilaç kullanıyorum. sigara içerken yaptığım şeyler boşa gidiyormuş gibi geliyordu ama bu veriler daha bi yüzüme vurdu gerçekleri...

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şanssız2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki alkol artırıyor mu virüs yükünü? Ayrıca içine çekilmeden içilen sigaranın etkisi var mıdır?
    bu istatistik baya can sıkıcı... günde 5 yada 4 dal sigara içiyorum. ahcc,kefir,propolis,yeşil çay ve başka bir takviye edici ilaç kullanıyorum. sigara içerken yaptığım şeyler boşa gidiyormuş gibi geliyordu ama bu veriler daha bi yüzüme vurdu gerçekleri... (tekrar yorum için kusura bakmayın)

Durum
    jennymots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben nikotin bandıyla çok zorlanmadan sigarayı bıraktım. En iyisi bırakmak,hem hpv hem de diğer sağlık sorunları için. Hpv'den kurtulmalıyım motivasyonuyla irade daha kuvvetli oluyor

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı jennymots Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben nikotin bandıyla çok zorlanmadan sigarayı bıraktım. En iyisi bırakmak,hem hpv hem de diğer sağlık sorunları için. Hpv'den kurtulmalıyım motivasyonuyla irade daha kuvvetli oluyor
    Hangi nikotin bandıyla bıraktınız markası
    neydi paylaşırsanız sevinirim

Durum
    Tecrübeli Üye

valla bende bugünden sonra sayıyı 3 e indirmeyi planlıyorum. sigaranın yerine başka birşey koymak veya oyalanmakta etkili oluyor.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Şanssız2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki alkol artırıyor mu virüs yükünü? Ayrıca içine çekilmeden içilen sigaranın etkisi var mıdır?
    Bilgim yok bu kadar detayını. ilkinde %60, ikincisinde %80-100 bulaşma ihtimali var zaten, alkolle alakası oldugunu sanmıyorum. Zaten düşük bir oran değil. Hemen bulaşabiliyor maalesef..

Durum
    jennymots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Nicorette markasını kullanıyorum çok memnun kaldım. İçtiğiniz yoğunluğa göre mesela günde - paket içiyorsanız direkt 1. adımdan baslayın sonra 2. ve 3. adımları var bu şekilde toplamda 3 ay kullanımı var

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı jennymots Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nicorette markasını kullanıyorum çok memnun kaldım. İçtiğiniz yoğunluğa göre mesela günde - paket içiyorsanız direkt 1. adımdan baslayın sonra 2. ve 3. adımları var bu şekilde toplamda 3 ay kullanımı var
    Cok teşekkür ederim 🌸

Durum
    Şanssız2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgim yok bu kadar detayını. ilkinde %60, ikincisinde %80-100 bulaşma ihtimali var zaten, alkolle alakası oldugunu sanmıyorum. Zaten düşük bir oran değil. Hemen bulaşabiliyor maalesef..
    Şuan negatif olmuş siğil filan da yok yine de bulaşır mı alkolü ise kendim için sordum o hiç kullanmıyor ancak ben bazen kullanıyorum sigara ise içmiyorum

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

http://www.hpvliyiz.com/search.php?searchid=1140691 hocam bu eski üyelerden ismi kbr kendisi atlattıktan sonra bayadir siğil cikarmamis 1.5 sene sonra eşiyle korunmasız ilişkiye girmişler hatta hamile kalmış ( bu arada eşinde hala siğil varmış) siğil çıkmamış. Ya bağışıklık kazandı, yada vücuduna iyi bakmaya alıştığı için artık virüs kapsa bile siğiller semptom göstermiyor ve vücuttan atılıyor .