Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İl-33 siğil çözeltisiyle hpvden kurtuluyorum

Durum
    Sude. 97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İl-33 siğil çözeltisiyle hpvden kurtuluyorum

Merhaba hpv virüs başıma geldiğinden beri internette okumadığım site kalmamıstı burdaki pek çok yazıyı da okudum bende üye olup bilgilerimi anlatmak istedim faydası olur umarım herkese
    Ocak ayında sağ vajina dudagımda beyaz karnıbahar görüntüsü görünce kadın doğum acilden muayne oldum doktor hiç açıklama yapmadan muayne edip aldara krem yazdı kremi aldım 1ay kullandım tahriş falan yazmışlar ama bende hiç bir etki yapmadı siğiller oldugu gibi duruyodu hem makat kısmında hem vajina girişine dağılmıştı
    Sonra internette bakarkken elma sirkesinin işe yaradıgını okudum kendi el yapımı elma sikesini pamuga sürüp gece uyumadan pamukla birlikte vajinama koydum yara bantıyla sabitledim o nasıl bir kaşıntı ölücem sandım sabah bi kalktım vajinam şiş bembeyaz daha kötü durumda sonra ondan vazgectim doktordan da çekiniyorum kendimde hemşire olmama rağmen insan utanıyor nette araştırmaya devam ederken çay ağacı yağının işe yaradıgını gördüm sipariş ettim aynı zamanda kantoron yağı ve çörek otu yağı bunları sürünce kurutuyo yazmıslar neyse aldım bi süre onları sürdüm daha sonra hafifletiyo ama dökmüyordu nette bi tane krem buldum hpvgent diye herkes harika yazmış diye bi ümit sipariş verdim onu kullandım o 4 5 siğili döktü ama öyle bir acı yok tarifsizdi sonra işe yaramadı maglesef bende o ara propolisi gördüm saraçoğlu dan onu sipariş ettim hem içtim hem sürdüm geceleri dökülmedi ama bsğışıklık için fayda etmiştir diye düşünüyorum sonra dayanamadım ve genel cerrahiye cıktım aynı zamanda hemoroid şikayetim oldugu için doktor görünce senin cildiyeye gitmen gerek onlar dondurma işlemi uygular dedi cildiyeye gittim bayan doktora utana sıkıla açtım genital bölgemi tiksinerek bakıp aldara yazdı geçti ben hüsran eve gittim ne yapcam bilmiyorum o ara kaşıntılarım çok sonra dayanamayıp son çare kadın doğuma gittim bayan doktorr sağolsun il-33adında bi çözelti yazdı onu sldım eczaneden 38lira civarı onu siğillerin tam üstüne ince bi pamuk uçla uyguladı bu şekilde 3 kere gittim kısım kısım uyguladı uyguladığı an asitten efsane acı ve yanma oluyor 1saat yürürken otururken zorlanıyosun 3saat su deydirmiyosun sürüldükten 3gün sonra eline dökülüyor siğiller siyahlaşıp inanamadım o ara oksizic ve bepanten krem almamı söyledi o gün boyunca hem o kremleri kullandım asitten tahriş olan yerler iyileşsin diye şuan çok şükür temizlendi yeniden gidicem umarım herkes okur bu yazımı yardımcı olmusumdur çeken bilir çok zor herkese bol şifalar 🐥

Durum
    Alysia90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: İl-33 siğil çözeltisiyle hpvden kurtuluyorum

Merhaba, hic iz kaldi mi ?

Bana doktor verdi kendim uygulamam icin ama beyaz beyaz iz kalir diye korkuyorum. sigillerim henuz cok kucuk. buyulemerini mi beklesem?

Durum
    Milaperry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: İl-33 siğil çözeltisiyle hpvden kurtuluyorum

Merhaba, kullandığınız çözelti sanırım verrutole benziyor asitle yakma işlemi. Fakat bu durum sigillerinizi temizlese de o an hpv'yi atlattığınızı göstermiyor hpv siğil demek değil, siğil yalnızca tek belirtisi. Kontrole devam edin bence