Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 59

Durum
    remedios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Question Hpv 59

Merhaba arkadaşlar
    Bugün aldığım sonuca göre hpv tip 59 pozitif olduğumu öğrendim. Ancak smear testim temiz çıktı.Konu ile ilgili araştırmalar yaparken burayı keşfettim. Konu hakkında aldığım bilgilere göre tip 59 hakkında yüksek riskli ve normal olarak iki ayrı düşünce olduğunu gördüm. Eğer burada da tip 59 pozitif çıkan kişiler varsa beni aydınlatabilirler mi? Ayrıca bundan sonra ne yapmam gerektiğine dair de öneriler olursa çok sevinirim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv 59

Merhabalar @Remedios,

Öncelikle şu yazımı okuyabilirsin; http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...ara-tavsiyeler

Onun dışında iyi beslenmeni öneririm. Yeşil çay hpv geriletme konusunda bilimsel olarak kanıtlı bir ürün. Bundan dolayı günde 2 kupa yeşil çay içmen iyi olur. Kefir probiyotiktir iyi olur. Kivi, çilek bu tip meyveler yemen iyi olur. Şimdi kış bitti brokoli falan yok ama brokoli, turp vs de çok faydalı. pancar yiyebilirsen çok iyi olur. Alkol ve sigara varsa bırakmanı, sigarayı bırakmıyorsan da epey azaltmanı öneririm.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar @Remedios,

Öncelikle şu yazımı okuyabilirsin; http://www.hpvliyiz.com/showthread.p...ara-tavsiyeler

Onun dışında iyi beslenmeni öneririm. Yeşil çay hpv geriletme konusunda bilimsel olarak kanıtlı bir ürün. Bundan dolayı günde 2 kupa yeşil çay içmen iyi olur. Kefir probiyotiktir iyi olur. Kivi, çilek bu tip meyveler yemen iyi olur. Şimdi kış bitti brokoli falan yok ama brokoli, turp vs de çok faydalı. pancar yiyebilirsen çok iyi olur. Alkol ve sigara varsa bırakmanı, sigarayı bırakmıyorsan da epey azaltmanı öneririm.

Durum
    remedios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim Ayrıca ahcc kullanmayı da düşünüyorum ama ufak tefek bir insanım genel araştırmalarımda 3 mg fazla olabileceği şeklinde sonuçlara ulaştım. Daha az mg kullanmış arkadaşlarımız da var mı? Ya da bu şekilde de sonuç alınır mı?