Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Makat içi sigil

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Makat içi sigil

Arkadaşlar merhaba ,ya ben bu kanser olayını kafama çok takıyorum,tipim 66.anal kondilomum vardi.2 ay önce aldırdım. içerdede var temizledik dediler.kapanmadan dolayı gidemedim bayrdan sonra gideceğim.
    Hayattan bütün beklentilerim zevklerim soldu.acaba rektum da varsa,acaba anaskop la bakılırken rektuma hpv tasinmissa diye sürekli kafama takiyorum.
    MERAK ETTİGİM BİRSEY VAR BU PSİKOLOJİ NASİL ATLATİLACAK ,2 AYDİR ATLATAMİYORUM. HAYATTAN SOGUDUM RESMEN.

Durum
    Karamsarbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Makat içi sigil

Alıntı Mmt34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ,ya ben bu kanser olayını kafama çok takıyorum,tipim 66.anal kondilomum vardi.2 ay önce aldırdım. içerdede var temizledik dediler.kapanmadan dolayı gidemedim bayrdan sonra gideceğim.
    Hayattan bütün beklentilerim zevklerim soldu.acaba rektum da varsa,acaba anaskop la bakılırken rektuma hpv tasinmissa diye sürekli kafama takiyorum.
    MERAK ETTİGİM BİRSEY VAR BU PSİKOLOJİ NASİL ATLATİLACAK ,2 AYDİR ATLATAMİYORUM. HAYATTAN SOGUDUM RESMEN.
    Bende senin gibiyim şuan benimde genitalimde var ve ağzımda da var. Doktora gidicem pandemiden dolayı erteledim kaç aydır. Psikoloji olarak tedavi olup düzenli kontrol ettirceksin ne zaman iyileşirsen o zaman düzelir bence bu psikoloji. Benim aklımdan çıkmıyor hiç çünkü sürekli düşünüyorum. Ahcc kullansana sen hem tedavi oluyorsun ne güzel. Ahcc de iyileşmene yardımcı olur.

Durum
    Tecrübeli Üye

İnşallah düzelir biter gider unuturuz, işin enteresan tarafı ben bu hpv yi duymuştum hatta bu sitede girmiştim.ustun kotu bakmıştım hpvem yokken.baktim tedavi yöntemleri frlan yaziyoiyi ya tedavi ediliyosa salla felan demiştim�� sonra geldi buldu beni . Kendime çok kızıyorum aşırı sorumsuzum .

Durum
    yardımaihtiyacımvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar böyle bi sayfayı yeni buldum lütfen bilfisi olanlar yazarsa çok mutlu olurum. Ben de makat içinde çok fazla siğillerim vardı aldırdım biyopsi raporunda AIN-1 ve kondilom çıktı. Doktor 6 ayda bi kontrollerin olacak ama siğil çıktığını farkettiğin an geleceksin dedi. Ama şuan penisimde de var hiç yayılmadı tam sünnet derisinin orda gazla yaktırdım 2 kez 2 ay süreyle düşüyor ama aynı yerden sadece aynı yerden tekrar çıkıyor. Anlamadım lütfen yardım edin bu virus geçecek mi çok çaresizim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Şu an aynı şeyleri bende yaşıyorum.tipi neydi acaba virüsün

Durum
    Yeni Üye

Şu an aynı şeyleri bende yaşıyorum.tipi neydi acaba virüsün
    Tipini bilmiyorum tiplendirme yapmadım ama kolonoskopi yaptırdım işte parça alındı sonuç bu şuan kontrol altındayım. Siz ????

Durum
    Tecrübeli Üye

Benim makat dışı ve girişinde tıp 66 vardı aldırdım.anaskopla bakıldı kolonolkobi yapılmadı.
    Sürekli aklım hpv de Allah korusunda kanser riskini düşünüyorum .kimisi hpv njn tedavisi var vücut atıyor diyor kimisi ömür boyu kalıyor diyor kafam allak bullak

Durum
    Tecrübeli Üye

Sizin kaç seans sürdü ne zaman farkettiniz sigilleriniz süreçten bahsedebilirmisiniz

Durum
    Yeni Üye

Sizin kaç seans sürdü ne zaman farkettiniz sigilleriniz süreçten bahsedebilirmisiniz
    Ben 2020 kasımda ilk ameliyatımı oldum sadece makat içinde 9 cme kadar birleşmiş bi şekildeydi sürekli kaşınıyordu öyle farkettim daha sonra ameliyat edildim. 2 ay sonra kontrole gittim doktorum muayene etmeden beni ameliyat edecekti ve fahiş bi fiyata . Başka doktor arayışlarına girdim. Kontrol etti kolonoskopi yaptı . Gözüken şeylerde koterler yakıldığı için yara kabuğu gibi şeyler çıktı onun dışında ain-1 ve kondilom yazıyordu. İşte ben en son tekrar gittim şuan bişeyin yok dedi kontrol zamanı bakacağız dedi onun dışında önümde çıkan siğili anlamadım hala gazla yaktırıyorum? O kadar çaresiz bi durumdayım ki Siz peki?

Durum
    Tecrübeli Üye

Ben 2 ay önce farkettim koterize ettirdim.dsha sonra ramazan girdiği için gidemedim kontrole fakat yine çıktı.ozellikle dayanamayıp çok sigara içtiğim günler aşırı arttı .propolis sürüyorum o fayda ediyor bayramdan sonra kontrole gideceğim.