Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatif olmuş olabilir miyim tecrübeli arkadaşlar

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Negatif olmuş olabilir miyim tecrübeli arkadaşlar

Ben doktoruma watsaptan sordum arkadaşlar bakire iken hpv örneği alınıp test yapılabilir mi diye kültür çubuğuyla örnek alınıp yapılabilir dedi ama yine de riskli sanırım bende kararsız kaldım yaptırsam mı acaba düşüneceğim

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

[QUOTE=Umudum var;34648]Ben doktoruma watsaptan sordum arkadaşlar bakire iken hpv örneği alınıp test yapılabilir mi diye kültür çubuğuyla örnek alınıp yapılabilir dedi ama yine de riskli sanırım bende kararsız kaldım yaptırsam mı acaba

Sağlığımızdan önemli degil hiçbişey bence. Ben yaptırcam mesela bozulsun istemem ama bozulursa da yapacak bişey yok. İlerdeki kocamı düşünemem kimse kusura bakmasın sacma geliyor bana. Zaten bunun için evlenen adam hiç evlenmesin olanı biteni doğru sekilde anlattıktan sonra gerisinin bi önemi yok diye düşünüyorum. Bu hayatta sen kendini düşünmezsen kimse seni düşünmüyor. O sonucu görmek hakkımız doğru şekilde. Herkesin kendi tercihi tabi ama ben sordum doktora himen zaten ortası delik regl kanının geldigi yer var oraya spekulum takmadan cok ince sürüntü çubuğu ile aldıklarını söylediler tek bi örnek degil ayrıca bence doğru sonucu verir. Zar diye bişey yok zaten normalde. Bu algıdan nefret ediyorum. Kadın erkek attığım linki izlesin bu tabuları yıkmak lazım bence artık 🌸

https://youtu.be/tJ4PNal-Zog

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajını gördüm fakat cvp yazmama izin verilmiyor ahcc kullananlar bölümünde nefatif olduğunu yazmışsın özel mesajında hala hpv li gibi mesaj atmışsın anlamadım bir şey
    Sanırım zuzu'ya yazdın bunu? Zuzu eski üyemiz fake hesap değil canım. Negatif olmuştu uzun zaman önce ama akıntısı var ve tekrar hpv olduğunu düşünüyor/ya da tekrar hpv ile enfekte oldu.

Durum
    Zuzu6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar evet fake hesap değilim kendimde bir sağlık personeliyim. Evliyim ve eşim kaynaklı tekrardan pozitif olduğumu düşünüyorum. Akıntı kaynaklı doktora gittiğimde iyi bir doç. Dr bu arada görüştüğüm içim rahatlasın diye kolposkopi yaptı fakat rahim ağzında yara görünce biyopsi aldı o yüzden biraz fazla endişeliyim psikolojik olarak çöküntü içindeyim ondan bu kadar çok buraya sarmış durumdayım aslında soru yağmuruna tutmuş olabilirim deneyimlerinizi öğrenmek için fakat gerçekten özür diliyorum herkesten sadece yaşadığınız tecrübeleri öğrenmek istemiştim daha öncesinde rahim ağzında değişiklik ya da yara ile karşılaşmamıştım..

Durum
    cherry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, çok geçmiş olsun. umarım çekip gitmiştir virüs ve sizi bir daha yoklamaz. bakire iseniz nasıl bulaşmış olabilir? sürtünme ile filan mı yoksa cinsel olmayan yollardan mı?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı cherry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, çok geçmiş olsun. umarım çekip gitmiştir virüs ve sizi bir daha yoklamaz. bakire iseniz nasıl bulaşmış olabilir? sürtünme ile filan mı yoksa cinsel olmayan yollardan mı?
    Cinsel olmayan yollar yok maalesef bu virüsün bulaş şeklinde

Durum
    cherry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ne kastettiğinizi anlayamadim. sadece cinsel yollarla mı bulaşıyor demek istediniz