Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatif olmuş olabilir miyim tecrübeli arkadaşlar

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Negatif olmuş olabilir miyim tecrübeli arkadaşlar

Merhaba 2019 eylül ayında çıkan siğille hpv kaptığımı öğrendim bakireyim o günden beri her ay siğil kontrolüne doktora gittim bu süreçte 1 yıl boyunca ahcc kullandım beslenmeme çok dikkat ediyorum yararlı doğal ne bulursam tüketiyorum sevgili Aryanın önerdiği gibi besleniyorum alkol sigara cinsellik bunlar zaten hiç olmadı hala da yok 1 senedir evli olmama rağmen ilişki yaşamıyorum hpv ile 2 yılı doldurmadan da ilişki düşünmüyorum (2 yıl dolmasına 5 ay kaldı) tüm bunların neticesinde son 1 yıldır siğil oluşumu gözlenmiyor çok şükür. hpv kaptığımda yoğun akıntı problemim vardı akıntı da olmuyor artık çok şükür negatif olanlara sorum sizce negatif olmuş olma ihtimalim var mı herkese sağlıklı günler diliyorum.

Durum
    Zuzu6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Negatif olmuş olabilir miyim tecrübeli arkadaşlar

Tatlım mesaj kutuna bakar mısın?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba 2019 eylül ayında çıkan siğille hpv kaptığımı öğrendim bakireyim o günden beri her ay siğil kontrolüne doktora gittim bu süreçte 1 yıl boyunca ahcc kullandım beslenmeme çok dikkat ediyorum yararlı doğal ne bulursam tüketiyorum sevgili Aryanın önerdiği gibi besleniyorum alkol sigara cinsellik bunlar zaten hiç olmadı hala da yok 1 senedir evli olmama rağmen ilişki yaşamıyorum hpv ile 2 yılı doldurmadan da ilişki düşünmüyorum (2 yıl dolmasına 5 ay kaldı) tüm bunların neticesinde son 1 yıldır siğil oluşumu gözlenmiyor çok şükür. hpv kaptığımda yoğun akıntı problemim vardı akıntı da olmuyor artık çok şükür negatif olanlara sorum sizce negatif olmuş olma ihtimalim var mı herkese sağlıklı günler diliyorum.
    Selam @umudum var,
    1 yıldır siğilin çıkmıyorsa bence negatif olmuşsundur. Gayet uzuun bir süre. Lütfen test yaptır senin de kafan rahat etsin. Ama 7-8 ay boyunca siğil çıkmıyorsa eskiden doktorum bana negatif olmuş olunabileceğini söylemişti. Yani ben senin negatif olduguna inanıyorum

Durum
    Özel Üye

Arya değerli yorumun için teşekkür ederim henüz bekaret olduğu için test yaptıramıyorum garantiye almak için hpv ile mücadele sürecinde 2 yılı doldurduktan sonra eşimle beraber olup akabinde test yaptırmayı planlıyorum yani 5 ay daha verdim kendime test yaptırıp negatif sonucu görmeyi o kadar istiyorum ki o günü iple çekiyorum inşallah yaşarım o duyguyu ve ilk işim koşup gelip buraya yazmak olacak bu yolda çabalayan ben ve herkes umarım yaşarız o sevinci 🙏

Durum
    Admin

Tamam canım bu da mantıklı hem 2 yılı doldurmuş olursun, hadi diyelim negatif olmamışsan artık 5 ayda da olursun ki sen uzun süre ahcc kullandın, neredeyse 1 sene. Herkes 1 sene kullanmıyor. Seni uğraştırdı ama kurtulacak olmana çok sevindim gerçekten, eski üyemizsin kardeşim kurtuluyormuş gibi sevindim

Ufak bir tavsiye: evlensen de bir süre prezervatif ile devam edin. Ne kadar süre bilmiyorum ama dediğim gibi hiçbir şey riske atmaya değmez. Ve negatif haberini almayı, testin sonucunu görmeyi bekliyorum, inan bana bitiyor artık

Durum
    Özel Üye

Bu güzel içten mesajın için teşekkür ederim bu süreçte senin güzel mesajların yönlendirmelerin bu yolda ışık tutman desteğin çok önemli benim için bende kendimi negatif gibi hissediyorum inşallah düşüncelerimizi hislerimiz gerçektir 🙏 tavsiyen için teşekkür ederim bende korunmasız birliktelik düşünmüyorum bir süre ne zaman çocuk kararı veririm o zaman korunmasız olur ona da henüz var en azından korunmasız ilişkiden önce 2 defa test yaptırmayı planlıyorum belirli aralıklarla

Durum
    Özel Üye

Mesajını gördüm fakat cvp yazmama izin verilmiyor ahcc kullananlar bölümünde nefatif olduğunu yazmışsın özel mesajında hala hpv li gibi mesaj atmışsın anlamadım bir şey

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya değerli yorumun için teşekkür ederim henüz bekaret olduğu için test yaptıramıyorum garantiye almak için hpv ile mücadele sürecinde 2 yılı doldurduktan sonra eşimle beraber olup akabinde test yaptırmayı planlıyorum yani 5 ay daha verdim kendime test yaptırıp negatif sonucu görmeyi o kadar istiyorum ki o günü iple çekiyorum inşallah yaşarım o duyguyu ve ilk işim koşup gelip buraya yazmak olacak bu yolda çabalayan ben ve herkes umarım yaşarız o sevinci 🙏
    Bakire olunca test yapılmıyor mu simdi sürüntü cubuklarını derinin üstünden örnek aldığın zaman doğru sonucu vermez mi. Ya da vajina girişinden dikkatlice sürüntü alınır diye düşünüyorum.

Durum
    Admin

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakire olunca test yapılmıyor mu simdi sürüntü cubuklarını derinin üstünden örnek aldığın zaman doğru sonucu vermez mi. Ya da vajina girişinden dikkatlice sürüntü alınır diye düşünüyorum.
    Bakire olunca test yapılmıyor diye biliyorum siz kesin sonuç almak için doktora sorabilirsiniz

Durum
    Özel Üye

Bakire iken test yapan doktorlar da var fakat bu durumda kızlık zarına zarar gelme ihtimali var belki yanlış düşünüyorum ama bakire iken riske girip yaptırsam bile sürüntünün iyi alınacağını düşünmüyorum test sonucu yanıltabilir diye düşünüyorum kendimce forumda bakire iken test yaptıran oldu mu acaba bilmiyorum varsa bizi bilgilendirirse seviniriz