Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oral hpv testim tip 31 çikti 😔

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Oral hpv testim tip 31 çikti 😔

Negatif olursam İlk buraya yazıcam zaten kimsenin kuşkusu olmasın. Doktorun negatif olsan da Gel seni her sene kontrol edeceğim deme gibi bişeyi olmaz ki tam tersi ben dediğim gibi kaygı hastasıyım doktor da Bunu farketti sakin olmamı bu şekilde kaygılı yaşarsam stresli yaşarsam bunun daha çok bağışıklığımı düşüreceğini söyledi tabi ki. Sakin olmamı ağızda anormal bir oluşum farkedersem yine kontrole gidebilecegimi söyledi tabiki de. Ama negatif olduktan sonra kişiye bağlı Bence gidip gitmemek. Senede bir iki senede bir kontrole gidilebilir erken teşhis amaçlı her hastalık için geçerli bu

Durum
    Karamsarbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı pismankiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Negatif olursam İlk buraya yazıcam zaten kimsenin kuşkusu olmasın. Doktorun negatif olsan da Gel seni her sene kontrol edeceğim deme gibi bişeyi olmaz ki tam tersi ben dediğim gibi kaygı hastasıyım doktor da Bunu farketti sakin olmamı bu şekilde kaygılı yaşarsam stresli yaşarsam bunun daha çok bağışıklığımı düşüreceğini söyledi tabi ki. Sakin olmamı ağızda anormal bir oluşum farkedersem yine kontrole gidebilecegimi söyledi tabiki de. Ama negatif olduktan sonra kişiye bağlı Bence gidip gitmemek. Senede bir iki senede bir kontrole gidilebilir erken teşhis amaçlı her hastalık için geçerli bu
    Negatif olduğun sürece bir daha temas olmazsa bi sıkıntı olmaz yani dimi doğru anladım yani 😣 sen yine bana göre biraz daha rahatsın sanki ben çok kötü bi durumdayım şuan pişmanlıklarım keşkelerim hayatımın her saniyesinde 4 günde 3 kilo vermişim😔

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Hpv en cok kaygı sorunu olusturuyor zaten ilk zamanlar özellikle ama zamanla azalıyor duruma alısıyorsunuz .en çok psikolojik olarak etkiliyor bencede hepimiz yasadık .ama gececek inanın daha az stresle geciyor özellikle

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel besleniyormuşsun. Yazın çilek de ye bol bol, birde fazla şeker tüketimi yapma
    Arya, bazı kişiler var iki üç sene öncesinden ağzındaki siğilleri yaktırmış ya da ağzında siğil çıkmış arkadaşlar, yalnız onlardan bilgi yok bu çok üzücü keşke girip söyleseler bize en azından umut olmazmı. O arkadaşlar noldu acaba bizim gibi yeniler eskileri merak ediyor işte 😔

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Eskiler bidaha uğramaz oluyor.ya alışıp kabulleniyolar veya unutup gidiyorlar .ben hpv yi atlatsam bidaha girmem mesela siteye.ama şu an aklımdan xikmadigi için sürekli burdayim

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

İnşallah birgün bizde eski rahat hayatımıza psikolojimi zor döner unutup gideriz

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben daha mı rahatım Ben bunu öğreneli 7 Ay oldu ilk günlerde yaşamak bile istemiyordum 7 aydır psikoloji ilaçları kullanıyorum kimse kimsenin ne yaşadığını bilmez. Ben bunu her saniyesinden pişmanlık duyduğum bir ilişkiden kaptım. Evlenmek üzere olduğum biri vardı herşeyi berbat etti bu hastalık. Her neyse buradan kimsenin ne yaşadığını bilemezsiniz kısacası. Benden size nacizane tavsiye hamileymissiniz Anne olacaksınız herşeyden önce bebeğinizi düşünün stres bebeğe çok zararlı. Sigara iciyorsaniz derhal bırakın. Mümkün olduğunca doğal ve sağlıklı beslenin. Ayrıca yaptığım bişey çay ağacı yağı alın bikaç damla suya damlatip ağzınıza gargara yapın. Sirkeli suyla gargara yapın yutun sirkeli suyu. Propolis içebilirsiniz. Maddi imkan varsa ahcc kullanın ama hamile olduğunuz için kullanamıyorum gibi bişey yazdınız galiba yanlış hatırlamıyorsam. Hamilelik bitene kadar başka yönden bağışıklıgi güçlendirmeye çalışın. Emin olun İlk günler böyle oluyor zaman geçince biraz daha sakinlesirsiniz insan herşeye rağmen yaşamaya çalışıyor her koşulda kısacası. Daha da ne diyebilirim bilmiyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Ben daha mı rahatım Ben bunu öğreneli 7 Ay oldu ilk günlerde yaşamak bile istemiyordum 7 aydır psikoloji ilaçları kullanıyorum kimse kimsenin ne yaşadığını bilmez. Ben bunu her saniyesinden pişmanlık duyduğum bir ilişkiden kaptım. Evlenmek üzere olduğum biri vardı herşeyi berbat etti bu hastalık. Her neyse buradan kimsenin ne yaşadığını bilemezsiniz kısacası. Benden size nacizane tavsiye hamileymissiniz Anne olacaksınız herşeyden önce bebeğinizi düşünün stres bebeğe çok zararlı. Sigara iciyorsaniz derhal bırakın. Mümkün olduğunca doğal ve sağlıklı beslenin. Ayrıca yaptığım bişey çay ağacı yağı alın bikaç damla suya damlatip ağzınıza gargara yapın. Sirkeli suyla gargara yapın yutun sirkeli suyu. Propolis içebilirsiniz. Maddi imkan varsa ahcc kullanın ama hamile olduğunuz için kullanamıyorum gibi bişey yazdınız galiba yanlış hatırlamıyorsam. Hamilelik bitene kadar başka yönden bağışıklıgi güçlendirmeye çalışın. Emin olun İlk günler böyle oluyor zaman geçince biraz daha sakinlesirsiniz insan herşeye rağmen yaşamaya çalışıyor her koşulda kısacası. Daha da ne diyebilirim bilmiyorum
    Ben geçeceğine inanamaya çalışıyorum şuan, sen biraz daha bilgilisin ya belki ondan rahatsındır diye düşündüm tabiki bilmiyorum ne yaşadığını çok üzüldüm senin adına Ben geçeceğine inanıyorum beterinden korusun Rabbim sigara kullanmıyorum. Hamile olduğum için hiç bi şeyi doğru düzgün kullanamıyorum şu an o yüzden de korkuyorum ilerler mi acaba diye. Bazıları var boğazlarında siğil çıkmış ameliyatla aldırmış tekrar çıkmış aldırmışlar seneler evvel ama buraya yazmıyorlar artık. Keşke yazsalar bizde bilsek neler yaptıklarını.

Durum
    Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Dediğin kişiler büyük ihtimalle artık negatif olduğu için yazmıyorlar bende de çıktı siğil aldırdım bidaha çıksa mecbur bidaha aldırcam elimizden başka bişey gelmiyor keşke gelse bende çok kafama takıyorum zamana bırakmak lazim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Karamsarbiri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya, bazı kişiler var iki üç sene öncesinden ağzındaki siğilleri yaktırmış ya da ağzında siğil çıkmış arkadaşlar, yalnız onlardan bilgi yok bu çok üzücü keşke girip söyleseler bize en azından umut olmazmı. O arkadaşlar noldu acaba bizim gibi yeniler eskileri merak ediyor işte ��
    Açıkçası burada 3-5 tane duyarlı arkadaşımız var negatif olup da arada foruma yazan (benim dışımda), kimsenin eminim hele ki ağızda siğil gibi berbat bir deneyimi yaşadıktan sonra gelip umut olayım diyeceğini sanmıyorum, kalanlar için çok mutluyum ama gidenlere ''neden gittiniz'' demiyorum, çünkü o psikolojiyi biliyorum, ben bile negatif olduktan bi süre sonra birkaç ay foruma pek uğramamıştım bunu da üyelere söylemiştim.
    Sanırım bu deneyimlerini unutmak istiyor insanlar.