Sayfa 5 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oral hpv testim tip 31 çikti 😔

Durum
    Karamsarbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Oral hpv testim tip 31 çikti 😔

Alıntı pismankiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de test sonucum tip 31 ne yazık ki.. 7 Ay falan oldu işte testten beri ahcc kullanıyorum birkaç kez kbbye gittim sigil yok dedi onun dışında bişey yapmadım. 8 ayı doldurup cesaret edersem tekrar test yaptırmayı düşünüyorum
    Bi soru sormuştum

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Sorunuzu yeni okudum. Ben bu konuda epey deneyimli bir kbb ye gittim murat enöz kendisini de son derece tavsiye ederim gerek ilgisi gerek konuşma tarzıyla hastayı rahatlatıcı bir tavrı var. Kendisi bu şekilde kanser olan hiç hastası olmadığını söyledi. Vücudun Bunu temizleyebilecegini söyledi dediğim şeyleri yaparak. Tabi bunun süresi ne kadar olur bilemem tamamen kişinin vücuduna bağlı

Durum
    Tecrübeli Üye

Sorunuzu yeni okudum. Ben bu konuda epey deneyimli bir kbb ye gittim murat enöz kendisini de son derece tavsiye ederim gerek ilgisi gerek konuşma tarzıyla hastayı rahatlatıcı bir tavrı var. Kendisi bu şekilde kanser olan hiç hastası olmadığını söyledi. Vücudun Bunu temizleyebilecegini söyledi dediğim şeyleri yaparak. Tabi bunun süresi ne kadar olur bilemem tamamen kişinin vücuduna bağlı
    Gerçektenmi peki internette bazı sayfalarda TİP31 olan kanser tedavisi görenler var yazıyor.

Durum
    Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tabiki vardır diye düşünüyorum yoksa kimse bu kadar takmaz bu hastalığı ama çok nadirdir temel şeyleri yaparak rahat bir şekilde atılır diye düşünüyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Uğur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki vardır diye düşünüyorum yoksa kimse bu kadar takmaz bu hastalığı ama çok nadirdir temel şeyleri yaparak rahat bir şekilde atılır diye düşünüyorum
    Tamamen atılıyor mu ki sonradan karşımıza çıkma olasığı yani biz bilmeden karşımıza çıksa senelerce yaşasak onla sonra kansere çevirse kendini çünkü TİP31 riskli bi tip ve uzun süre kalıyor. Ben birazda psikolojik kısmındayım aslında bide hamileyim sürekli ağlama krizlerine giriyorum atlatamıyorum bi türlü. Ömür boyu bu korkuyla yaşamak bana ağır geliyor yani her an bi yerimde bi şey çıkıcak korkusu 😔😔

Durum
    Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Evet maalesef ki tam olarak yüzde yüz emin olamam bende ama negatif olduktan sonra da düşünmemek lazım yoksa böyle hayat gitmez yani tabiki negatif olduktan sonra da senede 1 kere de olsa muayene olmak da fayda var diye düşünüyorum burada en önemli olay piskoloji diye düşünüyorum ve gerçekten de tamamen çökertiyor insanı malesef siz hamilesiniz bebeğinizi de düşünmeniz lazım sadece hastalığa değil aşırı stres üzüntü bebeğe de zarar verebilir bu dönemde gerekirse piskolojik yardım alabilirsiniz

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ya muhakkak vardır kanser olan benim demek istediğim bu doktor hpv ile ilgili bir doktor olmasına rağmen oyle bir hastasi olmamış demekki nadir görülüyor. Bu demek değil ki bizim başımıza gelmez zaten tip 31 ağızda Kolay tutulum yapan bir tipmis o yüzden bizde de bu tip var. Ama tabiki negatif olduktan sonra bununla yaşanmaz bi süre sonra unutulur Şu anda yeni ve taze olduğu için bu şekilde hissediyorsunuz ama negatif olduktan sonra ve kendinize dikkat edip sağlıklı yaşadıktan sonra neden tekrar sizi bulsun ki?? Ben de kaygı ve takıntı hastasıyım o yüzden konuştukça kaygı yapıyorum ama elimizden gelen su mübarek günlerde bu illeti yaşayan herkes negatif olsun diye dua etmek Bence

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Uğur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki ne yapmamı önerirsiniz yaptıklarımı söyleyim

4 senedir günde 1 paket sigara içiyodum hastaneden çıktığım gibi cebimdeki sigarayı çöpe attım ve bıraktım
    Alkol kullanmıyorum
    yeşilçay içiyorum
    kefir içiyorum
    Zerdeçal ve çörek otlu yoğurt yiyiyorum
    Zencefil çayı içiyorum
    E vitamini takviyesi alıyorum
    Hergün elma sirkesi gargara yapıyorum

Ek olarak ahcc kullanmam gerekmiyor diye düşünüyorum ama kullansam daha iyi olur tabi 20 yaşında gencim atarım diyorum da bilmiyorum atamam diye de korkmuyor değilim
    Güzel besleniyormuşsun. Yazın çilek de ye bol bol, birde fazla şeker tüketimi yapma

Durum
    Tecrübeli Üye

Ya muhakkak vardır kanser olan benim demek istediğim bu doktor hpv ile ilgili bir doktor olmasına rağmen oyle bir hastasi olmamış demekki nadir görülüyor. Bu demek değil ki bizim başımıza gelmez zaten tip 31 ağızda Kolay tutulum yapan bir tipmis o yüzden bizde de bu tip var. Ama tabiki negatif olduktan sonra bununla yaşanmaz bi süre sonra unutulur Şu anda yeni ve taze olduğu için bu şekilde hissediyorsunuz ama negatif olduktan sonra ve kendinize dikkat edip sağlıklı yaşadıktan sonra neden tekrar sizi bulsun ki?? Ben de kaygı ve takıntı hastasıyım o yüzden konuştukça kaygı yapıyorum ama elimizden gelen su mübarek günlerde bu illeti yaşayan herkes negatif olsun diye dua etmek Bence
    Doktorun seni her sene kontrol edicem dedimi ? negatif olsan da riski var dedi mi ? Bende murat hocaya gideyim ya.

Durum
    Tecrübeli Üye

Bir de negatif olursan burada benimle paylaşır mısın