Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oral hpv testim tip 31 çikti 😔

Durum
    Karamsarbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Oral hpv testim tip 31 çikti 😔

Arkadaşlar oral hpv testin sonucu TİP 31 çıktı bunu yaşayan varsa ne yapabilirim yardımcı olabilir mi yada iyileşen varmı oral hpv den

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Oral hpv testim tip 31 çikti 😔

Benim de test sonucum tip 31 ne yazık ki.. 7 Ay falan oldu işte testten beri ahcc kullanıyorum birkaç kez kbbye gittim sigil yok dedi onun dışında bişey yapmadım. 8 ayı doldurup cesaret edersem tekrar test yaptırmayı düşünüyorum

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

arkadaşlar geçmiş olsun ben de dilimin alt kısmında damak bölgesinde 2 tane sivilce gibi bir şey var onların siğil olmasından şüpheleniyorum doktora gitsem anlar mı kbb

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Dilin altındakiler siğil olmuyor genellikle ama bi doktora görünmenizde fayda ar

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı pismankiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de test sonucum tip 31 ne yazık ki.. 7 Ay falan oldu işte testten beri ahcc kullanıyorum birkaç kez kbbye gittim sigil yok dedi onun dışında bişey yapmadım. 8 ayı doldurup cesaret edersem tekrar test yaptırmayı düşünüyorum
    Ben hamile olduğum için tedavi olamıyorum, siz hangi doktora gidiyorsunuz bir de doktor iyileşir dedi mi ileriye yönelik bilgi verdi mi

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı bloggg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçmiş olsun ben de dilimin alt kısmında damak bölgesinde 2 tane sivilce gibi bir şey var onların siğil olmasından şüpheleniyorum doktora gitsem anlar mı kbb
    Öncelikle test yaptırman taraftarıyım mavi labaratuar da oral hpv testi yaptır testi yaparlarken o dilinin altındakileride söyle ordanda sürüntü alsın sonuca göre git doktora bence ama ben öyle yaptım bende hiç bi belirti olmamasına rağmen gittim ve çıktı sen de bi git

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Dilin altindakiler sigil değil. Arkadaşın da dediği gibi en güvenilir yöntem oral test olmak çünkü ağızda sigil tespit etmek güç. Ben kbb olarak murat enöz e gittim test pozitif çıktıktan sonra. O muayene sonrası sigil yok dedi. Çoğu kişi habersiz bu hastalığa sahip olabiliyor dedi ki ben de bilmesem test olmasam öyle giderdim yani. O da hepimizin bildiği gibi bağışıklık güçlü tutarak bu süreci atlatabilecegimi söyledi. Akdeniz tarzı beslenmemi maddi durum elveriyorsa ahcc kullanmamı söyledi. Başka da yapacak bişey yok şu an ne yazık ki

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı pismankiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dilin altindakiler sigil değil. Arkadaşın da dediği gibi en güvenilir yöntem oral test olmak çünkü ağızda sigil tespit etmek güç. Ben kbb olarak murat enöz e gittim test pozitif çıktıktan sonra. O muayene sonrası sigil yok dedi. Çoğu kişi habersiz bu hastalığa sahip olabiliyor dedi ki ben de bilmesem test olmasam öyle giderdim yani. O da hepimizin bildiği gibi bağışıklık güçlü tutarak bu süreci atlatabilecegimi söyledi. Akdeniz tarzı beslenmemi maddi durum elveriyorsa ahcc kullanmamı söyledi. Başka da yapacak bişey yok şu an ne yazık ki
    Bunu tamamen vücuttan atabilir mişiz öyle mi ? Peki sen ahcc kullanmayı düşünüyor musun. Birde bu TİP 31 in ağız içi kanselerinde önemli rol oynadığını doktora sordun mu ? Son soru 😂 eğer negatif olursak ilişki olmazsa bile tekrarlama şansı varmı? Bundan bahsettimi hiç doktor ?
    Şimdiden teşekkürler mazur gör biraz fazla soru sordum

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc kullandigini belitmis arkadas

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc kullandigini belitmis arkadas
    Pardon orayı atlamışım