Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV hikayem..

Durum
    xxhusoxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV hikayem..

Merhaba hpvliler...
    Arkadaşlar bende bu belayla tanışmam 2 seneyi geçmiştir, biraz uzun yazacam ve sizden akıl danisacagim cinsiyetim erkek
    İnsanlar bilinçli olmadığı için deneyimleyince öğreniyor bazi şeyleri hastalığı kaptiktan sonra anliyorsunuz nekadar cinsel hastalıklar olduğunu
    İlkdefa Penis derisinde görünce devlet hastanesine dermotolaga gittim (gitmez olaydım)hoca dondurdu hap krem yazdı gönderdi ( hocaya başka şeyler içinde gidiyordum adam ilaç yazmayı çok seviyor dayiyorda dayıyor hapları pezevenk ciğer kalmadı &#128578işlem yaptıktan sonra geçiyordu. Sonra atıyorum 1 ay sonra yine ( ccogalarak) çıkıyor gidiyorum aynı olaylar derken alışmaya başladım bu forumada ara ara bakıyorum. Geçen sene forumları dolaşırken sirke olayını gördüm (keske görmeseydim)peceteye sarip 4 saat bekletip yikiyordum geciyordu) arkadaşlar simdide sağ apış arasına ( bacak arasında) 5 10 tane çıktı 6 aydır. Sirke yayiltmis olabilir yada olacağı vardı oldu. 1 senedir de hoca gitmiyorsun. Bacak arasında çıkınca hastaneye gittim işte.. busefer başka hoca vardı. Bu sadece döndürüyor hic ilaç yada krem yazmıyor 15 günde bir gelip donduracaz diyor belki 5 kere dondurttum.boyle devam ediyor. Adamın bana dedigi pahalı bı ürün var istiyorsan al ama hem %100 gecirmiyor hemde yayılma şansını artiriyor dedi ismini sordum aldara dedi. Arkadaşlar bide bende - herpes- virusude var o çıkıyor eski hocanın verdiği asiviral krem le çıkan 1 2 günde kayboluyor.arkadaslar hikayem bu sizden 3 4tane sorum var
    1. Ben özel hastaneye mı gideyim çünkü hangi tip virüsler olduğu bile belli değil hangi tip olduğu, labaratuvara felan gondermediler
    2.ne gibi ürünler kullanmam gerekiyor
    3.bende sex bağımlılıgi var bunu birakamadigim için mi gecmiyor(heteroseksüel im)
    4.okuyan arkadaşlarada aldara krem ve sirkeyle ile ilgili fikirde vermiş oldum tabi herkesin görüşü farklı

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: HPV hikayem..

Merhabalar.zaten siteyi farkettiyseniz ki bu siteyi farkedip tonlarca konuşmayı deneyimleri okumak çok büyük nimet,Allah aryadan razı olsun baya bı bilinclenmissinizdir. Bağışıklığa abanin propolis le siğilleri azaltmayi deneyin.koter tekrarlama olasılığı en düşük olan tedavi şekli koterize ettirin derim. Sigara alkol yok .birde cinsel perhiz yapmanız lazım ki virüs yükümüz giderek azalsın yeni virüs kapmayin.ayrica başkalarının da hayatlarını etkilemis olursunuz

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Etkileme miş olursunuz

Durum
    xxhusoxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Nasıl yani perhizle hangi tip olduğu mu öğreniliyor anlamadim

Bu Konu için Etiketler