Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv Ameliyat

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv Ameliyat

Alıntı Nerdençıktıbuhpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okadar haklısın ki kaç doktor gezdim onlardan daha çok bilgim var bu site sayesinde ağızlarını bıçak açmıyor birde test tipine bakmak falan şöyle dursun göz ucuyla bakıp geçiyorlar
    Haklısın

Durum
    Baybars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Selamlar ,

Bugün ameliyat oldum ve siğil alındı .Uyutuldugum için hiç birşey hissetmedim. Kontrol ettiğimde ufak bir ip var dikiş atmışlar sanki iç tarafa . Sanki tamamini almamışlar gibi aynı yerde beyaz bişey var . Bildiğim kadarıyla sigil beyaz olmaz. Dikisten dolayi mi oyle oldu acaba.

İçeri baktık başka yoktu falan dedi doktor . İçeri baktiysa i sigili de orada bırakmamıştır heralde . Kafalar yine karışık inşallah geçer .

Bu arada siğil tekrar ne kadar sürede çıkar . Alınınca hemen 1 saat sonra çıkmaz dimi

Durum
    Uğur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Geçmiş olsun öncelikle 1 saat sonra çıkması gibi bişey olmaz tekrar edebilir mi eve edebilir ama korkmanıza gerek yok tekrar ederse de tedavisi var sonuçta tekrar geçmiş olsun

Durum
    Admin

Alıntı Baybars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar ,

Bugün ameliyat oldum ve siğil alındı .Uyutuldugum için hiç birşey hissetmedim. Kontrol ettiğimde ufak bir ip var dikiş atmışlar sanki iç tarafa . Sanki tamamini almamışlar gibi aynı yerde beyaz bişey var . Bildiğim kadarıyla sigil beyaz olmaz. Dikisten dolayi mi oyle oldu acaba.

İçeri baktık başka yoktu falan dedi doktor . İçeri baktiysa i sigili de orada bırakmamıştır heralde . Kafalar yine karışık inşallah geçer .

Bu arada siğil tekrar ne kadar sürede çıkar . Alınınca hemen 1 saat sonra çıkmaz dimi
    Bence bi iyileş ondan sonra bakarsın, şimdi dikiş izi vs bir ameliyat geçirmişsin gün sonunda, böyle şeyleri düşünüp üzme kendini.

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Selamlar ,

Geçmiş olsun baybars.
    Başka ne şikayetlerin vardı ve ameliyattan sonra tamamen düzeldi mi şikayetlerin? Süreç nasıl işledi hastanede kaldın mı? Biraz bahsedebilir misin bunlardan?

Durum
    Yeni Üye

Hepinize teşekkür ederim

Durum
    Yeni Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun baybars.
    Başka ne şikayetlerin vardı ve ameliyattan sonra tamamen düzeldi mi şikayetlerin? Süreç nasıl işledi hastanede kaldın mı? Biraz bahsedebilir misin bunlardan?
    Teşekkürler.
    Hastanede kalmadım iki üç saat sonra saldılar operasyon yarım saat kadar sürdü . Fakat sonrasında komplikasyon yaşadım ateşim vs çıktı tuvaletimi yaparken zorluk çekiyordum, 3 gün ateslendim , ise gidemedim. Doktorum iki adet ilaç yazdı onları kullanıyorum suanlik. Ahcc aldım pazartesi baslayacagim

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Teşekkürler.
    Hastanede kalmadım iki üç saat sonra saldılar operasyon yarım saat kadar sürdü . Fakat sonrasında komplikasyon yaşadım ateşim vs çıktı tuvaletimi yaparken zorluk çekiyordum, 3 gün ateslendim , ise gidemedim. Doktorum iki adet ilaç yazdı onları kullanıyorum suanlik. Ahcc aldım pazartesi baslayacagim
    Geçmiş olsun umarım tekrarlamaz. Tam olarak ne şikayetlerin vardı öncesinde peki?

Durum
    Murat90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Umarım iyileşmişsindir geçmiş olsun. Benim de hikayem seninle aynıydı, gittiğim 3 doktor ameliyatı mutlaka genel veya spinal ile yapması gerektiğini söyledi ancak gittiğim 4. doktor bu ameliyatı local ile yaparım dedi. Yaptı da, hiçbir şey hissetmedim. Sanırım daha fazla para koparmak için bizleri riske atıyorlar.

Bundan sonra yapmamız gereken ahcc + kendimize iyi bakıp bize zarar veren her şeyden uzak durmak. Konuşmak dertleşmek istersen özelden yazabilirsin.

Durum
    Admin

Alıntı Murat90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım iyileşmişsindir geçmiş olsun. Benim de hikayem seninle aynıydı, gittiğim 3 doktor ameliyatı mutlaka genel veya spinal ile yapması gerektiğini söyledi ancak gittiğim 4. doktor bu ameliyatı local ile yaparım dedi. Yaptı da, hiçbir şey hissetmedim. Sanırım daha fazla para koparmak için bizleri riske atıyorlar.

Bundan sonra yapmamız gereken ahcc + kendimize iyi bakıp bize zarar veren her şeyden uzak durmak. Konuşmak dertleşmek istersen özelden yazabilirsin.
    Evet kendine iyi bakmak çok önemli. Beslenme, uyku, spor, jilet kullanmamak vs bunlara dikkat edip gereken takviyeleri alıp ahcc'dir, propolistir, imutordur vs cinsellikten uzak durarak bir süre hayatına böyle devam etmek.