Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anal ve genital bölgede kondilom tecrübelerim.

Durum
    Ahmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Anal ve genital bölgede kondilom tecrübelerim.

Bu yazıyı paylaşmak için henüz erken mi bilmiyorum ama sizinle tecrübelerimi paylaşmak istiyorum. Ekim veya Kasım ayı gibi anüste aşırı kaşınmayla kendini belli etti bu hastalık.Tabi nereden bilecem hpv olduğunu hemoroid falan sandım bir hafta on gün bekledim kaşıntı dayanılmaz boyuta gelince hemen genel cerraha randevu alıp gittim.Kadin baktı etti kondilom bu dedi dünyam başıma yıkıldı kadın olduğu için pek konuşamadım dermatoloji bölümüne hemen sevk etti.O gün randevu bulamadığım için dermatoloji bölümüne gidemedim.hemen eve gelip araştırdım ki hpv olduğunu anladım.En üzücü tarafı ise bu hastalık cinsel ilişkiyle bulaşıyor olması oldu benim için çünkü gay bir birey değildim penisimde bir senedir mudahele etmediğim lezyon oraya sıçramış olabileceğini sonradan öğrendim. Neyse hemen dermatoloji doktoruna gittim gaz sıktılar vs gidip geliyorum zaman kaybı çünkü anüste oluşmuş lezyonlar.Hemen iyi bir doktor araştırdım buldum gittim adam içine bakmadan dışı yakıp yolladı.Aradan bir ay geçmeden yeniden çıkmaya başladı. Bu kez yaşadığım şehirde bir doktor buldum çünkü yaşadığım şehirde bu işlemi yapan doktor yok diye biliyordum ama buldum varmış. Gittim çok da iyi bir insandı oturdu baktı etti hemen ameliyata aldı narkoz verip uyuttular ameliyatta anaskopla içine bakmış rektumdakileri de yakmıştı. Bakın altını çiziyorum burayı iyi okuyun kesinlikle içinde varsa anustekileri istediğiniz kadar yaktirin ise yaramaz dedi. Neyse sonra bu sayfadan takviyeler gördüm endovir ahcc falan sipariş verdim ve günlük d vitamini alıyorum d vitamini çok önemli kesinlikle kullanın d vitaminini. Doktorumun önerisiyle aldım bunlari.neyse ameliyattan 20 gün sonra küçük ufak bir lezyon daha oluşmuştu onu da aldı.2 ay sonra randevu verdi gel dedi. Gittim kontrole baktı anaskopla da içini inceledi sonuç TERTEMİZZZ ☺️ Genital bolgem için de uygun değil ama verrutol kullanıyorum sigilim düştü. 4 5 ay daha ahcc kulannip en kısa zamanda lab gidip test yaptıracağım 👍🏻 Bu hpv işi bacakta genital de erkek için çok sıkıntı olmuyor ama anüs gerçekten problem ve kesinlikle tedavi olmalısınız. Tedavim şu anda ahcc endovir d vitamini ve her akşam çörek otu yağı umarım en kısa zamanda hep beraber bu illetten kurtuluruz. Özellikle erkek arkadaşlar gerçekten dikkat edin ve ilişki yaşamayın bu süreçte bizim yüzümüzden bir kadın rahim kanseri olabilir bunu hiç kimseye yaşatmak zorunda değiliz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Anal ve genital bölgede kondilom tecrübelerim.

Selam ahmet

Güzel gidiyorsun 2 ay sevinmek için erken ama umut var demektir. Zaten elbet negatif olacaksın sadece bu süreç sabır istiyor. Zaten sen yapman gerekenleri yapıyormuşsun tavsiye vermeme gerek yok kısa zamanda negatif haberini alırız inşallah.