Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv pozitif eşlerin negatif olmak için tedavi sürecindeki cinsel hayati

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hpv pozitif eşlerin negatif olmak için tedavi sürecindeki cinsel hayati

Arkadaşlar selam ben ve kız arkadaşım hpv tedavisi gördük koter ile lezyonlardan kurtulduk. Ahcc kullanımından 7 ay sonra kız arkadaşımda hiç lezyon görülmedi büyük ihtimalle kendisi negatif olmuştu çünkü biz ilişkiye başlamadan önce hpv aşısı yaptırmıştım kendisine ve kendi hastalığımdan bahsetmiştim ona rağmen hpv bulaşmıştı kendisine ama aşının yararı sayesinde çok az lezyon görüldü koterle yok edildi ahcc ve propolis multivitamin spor herşeyi artık ezbere biliyorsunuz işte yeşilçay gibi... Onları uyguladık. Uzatmadan konuyu cinselliğe getireceğim. Cinselliğe ara vermeyin psikolojiniz bozulur. Koter yaralarımız iyileştiğinde biz birbirimizi el ile uyararak ilişki yaşamaya devam ettik ve bu süreçte açıkçası zorlandık. Sonra bir çözüm bulduk ve bu tedavimizde birbirimize pinpon etkisi yaşatmamak için çok önemli bir adım oldu.

Benim tavsiyem şudur: Hpv geçmişi olan eşler bundan sonra cinselliklerine farklı devam etsinler. Benim gibi.
    Çözüm basit boxerın ortasını makasla penisin geçeceği kadar delik açıyorsunuz boxerı giymeden önce prezervatifi takıyorsunuz tercihim durex klasik en güvenilir gelen bana o marka. Kadın olan kişinin bir şey yapmasına gerek yok bu şekilde kafanız rahat birlikte olabilirsiniz. İlk başlarda garip gelebilir enerjinizi düşürmesin hayatınızda bundan sonra bunu yapmak sizden bir şey kaybettirmez ve zevkinizi azaltmaz. Ama sağlınızı korur ve tedavi sürecinizde kafanızı tamamen rahatlatır. Çünkü hpv kasıklarda da çok görülen hatta benim sadece kasıklarımda olan bir şeydi. Boxersız sevişmek bana bir zorluk yaşatmıyor kafam rahat oluyor size de öneririm. Sadece prezervatif korumaz. Kesinlikle bu şekilde yapın. Erkek kişisi boxerla uğraşamam falan demesin korunsun. Kafanız rahatlasın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv pozitif eşlerin negatif olmak için tedavi sürecindeki cinsel hayati

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam ben ve kız arkadaşım hpv tedavisi gördük koter ile lezyonlardan kurtulduk. Ahcc kullanımından 7 ay sonra kız arkadaşımda hiç lezyon görülmedi büyük ihtimalle kendisi negatif olmuştu çünkü biz ilişkiye başlamadan önce hpv aşısı yaptırmıştım kendisine ve kendi hastalığımdan bahsetmiştim ona rağmen hpv bulaşmıştı kendisine ama aşının yararı sayesinde çok az lezyon görüldü koterle yok edildi ahcc ve propolis multivitamin spor herşeyi artık ezbere biliyorsunuz işte yeşilçay gibi... Onları uyguladık. Uzatmadan konuyu cinselliğe getireceğim. Cinselliğe ara vermeyin psikolojiniz bozulur. Koter yaralarımız iyileştiğinde biz birbirimizi el ile uyararak ilişki yaşamaya devam ettik ve bu süreçte açıkçası zorlandık. Sonra bir çözüm bulduk ve bu tedavimizde birbirimize pinpon etkisi yaşatmamak için çok önemli bir adım oldu.

Benim tavsiyem şudur: Hpv geçmişi olan eşler bundan sonra cinselliklerine farklı devam etsinler. Benim gibi.
    Çözüm basit boxerın ortasını makasla penisin geçeceği kadar delik açıyorsunuz boxerı giymeden önce prezervatifi takıyorsunuz tercihim durex klasik en güvenilir gelen bana o marka. Kadın olan kişinin bir şey yapmasına gerek yok bu şekilde kafanız rahat birlikte olabilirsiniz. İlk başlarda garip gelebilir enerjinizi düşürmesin hayatınızda bundan sonra bunu yapmak sizden bir şey kaybettirmez ve zevkinizi azaltmaz. Ama sağlınızı korur ve tedavi sürecinizde kafanızı tamamen rahatlatır. Çünkü hpv kasıklarda da çok görülen hatta benim sadece kasıklarımda olan bir şeydi. Boxersız sevişmek bana bir zorluk yaşatmıyor kafam rahat oluyor size de öneririm. Sadece prezervatif korumaz. Kesinlikle bu şekilde yapın. Erkek kişisi boxerla uğraşamam falan demesin korunsun. Kafanız rahatlasın

Ahmet selamlar,

Verdiğin tavsiyeyi doğru bulmadım. Sebebi ise şu; sen lezyon bulaşmaması için boxerın ortasından delik açıyorsun iyi güzel ama başkası senin kadar iyi yapamayabilir veya aman ben böyle kullanamam diyebilir ve sonucunda partnerine sigil bulaştırabilir veya pin pon etkisini dogru devam ettirebilir. Sen cinselliğe ara vermedin ve böylece psikolojin bozulmamış olabilir ama başkası için aynı durum geçerli değil. Belki bir başkası zaten cinsel temas istemeyecek korkusundan. Niyeti olanı da cesaretlendirerek özellikle de uzun süredir bu konuyla savaşan kişileri yönlendirmiş oluyoruz. Bence yanlış.

Sen bu şekilde yaşıyorum diyebilirsin, cinsel anlamda aktif oldugun icin hpv'nin verdiği psikolojik tahribatı önlediğini düşünüyor olabilirsin ama hepimiz bir değiliz. Ben hpv oldugum zamanlarda ne ilişkisi yani, ilişkiden kaçardım.... O yüzden kendimizde yaptıgımız ama duruma uygun olmayan şeyleri lütfen burda ''yaşayın cinsellik'' şeklinde tavsiye vermemen iyi olur.

Ona bakarsan ben de çok az ama sigara kullanıyordum hpv zamanında, azaltmama ragmen bırakmamıştım. Şimdi ben şey mi diyeyim ''çok az içiyordum o kadar az ki, siz de devam edin tek dayanağınız bu oluyor...'' desem olur mu? bence olmaz... O yüzden ben yaptım sen yapma diyorum, herkeste aynı etkiyi vermez çünkü ben negatif oldum evet ama sen sigara kullandıgın icin olamayabilirsin meselesi bu...

Bu Konu için Etiketler