Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genotipleme testi ve tip 51 hakkında

Durum
    Şanssız2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Genotipleme testi ve tip 51 hakkında

Eşimle sorun yaşamıştım evlendikten sonra tip 51 olduğunu söylemişti daha sonra evlendikten sonra 6 ayda bi toplamda 3 defa yapılan genotipleme testinde tip 51 çıkmıştı şimdi 10 gün önce yapılan testte genotipleme negatif yazıyor şimdi tamamen bittiği anlamına mı geliyor ve bu test tip 51 i de kapsıyor mu nasıl oluyor bilgi lütfen?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Genotipleme testi ve tip 51 hakkında

Doktora ''bu test tip 51'i de kapsıyor mu?'' diye sorabilirsin.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktora ''bu test tip 51'i de kapsıyor mu?'' diye sorabilirsin.
    Öncelikle kusura bakmayın heyecan yaptım da başka başlıkta da bu soruyu sordum özür dilerim konuyla alakalı da doktora mssj attım henüz dönüş olmadı heyecan yapıyorum biraz ve yorum arıyorum açıkçası aklıma şu geldi bu 6 şar ay aralıkla yaptırdığımız 4. test ve hep aynı yerde aynı doktor ve hastanede yaptırıyoruz yani diğer testlerin adı da aynı genotiplendirme testleri ve poizitf çıkıyordu tip 51 olarak yazıyordu bu kez de aynı şekilde genotiplendirme yazıyor ve bütün virüsler için negatif yazıyor doktordan cevap alana kadar yorumlar mısınız bu negatif olduğu anlamına mı geliyor kesin olarak ve ben artık korumasız ilişkiye girersem sıkıntı olmayacağı anlamına mı geliyor bu arada özellikle son 6 ay eşime çok iyi baktım psikolojik ve beslenme yönünden son 3 ayda da doktorun verdiği vaginafloara diye bi fitil kullandı eşim bunlar faydalı olmuştur değil mi şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim

Durum
    Tecrübeli Üye

Yani özet olarak tip 51 in çıktığı genotiplendirme testlerini hep aynı doktorda aynı hastanede aynı test olarak yaptırdık bildiğim kadarıyla 3 defa pozitif çıktıktan sonra bu kez negatif oldu hep aynı yerde aynı doktora ve aynı şekilde yaptırdığımız için heralde bitmiştir artık diye umut ediyorum