Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: leep sonrasý

Durum
    aþk06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

leep sonrasý

bende leep sonucum yüksek riskli cin 2 geldi sýnrýlar korunmaktadýr yazýyor doktorum 2 ay sonraya kontrol verdi yalnýz leep olalý 15 gün oldu ama 3 gündür akþamlarý kramp tarzýnda cok aðrým oluyor agrý kesici biraz rahatlatýyor ve kanamam oluyor bir an bayaðý gidiyor sonra gelmiyor ertesi gün yine ayný 3 gündür akþamlarý bu þekil geçiriyorum aslýnda adet günümlede çakýþtý acaba adetle karýsýkmý oluyorum yoksa leeptenmi ve iþtah artýsý göðüslerimde hassaiyet bel aðrýsý felanda eþlik ediyor sizce normalmý

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: leep sonrasý

Alýntý aþk06 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bende leep sonucum yüksek riskli cin 2 geldi sýnrýlar korunmaktadýr yazýyor doktorum 2 ay sonraya kontrol verdi yalnýz leep olalý 15 gün oldu ama 3 gündür akþamlarý kramp tarzýnda cok aðrým oluyor agrý kesici biraz rahatlatýyor ve kanamam oluyor bir an bayaðý gidiyor sonra gelmiyor ertesi gün yine ayný 3 gündür akþamlarý bu þekil geçiriyorum aslýnda adet günümlede çakýþtý acaba adetle karýsýkmý oluyorum yoksa leeptenmi ve iþtah artýsý göðüslerimde hassaiyet bel aðrýsý felanda eþlik ediyor sizce normalmý
    Benim adet kanamasýndan önce kanamam olmuþtu, leep operasyonundan sonra.
    Sonra doktor gazlý bez koymuþtu ve geçmiþti. Adet günün belki gecikmiþ olabilir ya da dedigin gibi çakýþmýþ olabilirler.
    2 ay boyunca vajinal duþ alman ve 3 hafta spor yapman yasak caným o bölgenin iyileþmesi gerekiyor.

Durum
    Elçin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: leep sonrasý

Benim de leep olduktan sonra sarýmsý akinti vardý ama 9 gün sonra kanama baþladý ( markete yürüyerek gittim sonrasýnda) þu an leep olalý 11. günümdeyim hâlâ kanamam var. Adetime 2 gün kaldý acaba etken adet olmuþ olabilir miyim diye düþünmeye baþladým biraz benimki de karýþtý adet kadar yoðun deðil ama yine de var dr a gitmeme gerek var mi? Adet kanamasýndan çok olursa gel demisti sanýrým 😐