Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğillerin tedavisi gecikirse sorun olur mu ?

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Siğillerin tedavisi gecikirse sorun olur mu ?

Ramazan ayı ve pandemi sebebiyle hastaneye gidemedim hoş gittiğimde de doktor başka doktora yönlendirdi gittiğim diğer doktor daha da kötü çıktı hpv uzmanı diyorlar kendilerine bu site kadar bile bilgisi olmayan insanlara uzman mış karşısındaki hastaya söz hakkı vermeyen ukala birisi doktor bile denmez o adama işlem ücreti hakkında bilgi vermeden kafasına göre içerden parça alıp tahlile gönderiyor çıkışta bı dünya para ödettiler soru sormak yasak sadece o soruyor cvp veriyorsun geç muane odasına dedi geçtim baktı artarsa gel dedi sadece aldara ile devam edeceğiz dedi ya hu bende biliyorum aldara alıp evde sürmeyi ciddi anlamda bu sitede daha çok bilgi sahibi oluyoruz vallahi boşa para veriyoruz bu doktorlara artarak devam ediyor bu siğiller artık saldım akışına düşünmemeye çalışıyorum şimdi ne yapmam gerek nasıl bir yol izlemeliyim lütfen yardımcı olun şimdiden çok teşekkür ederim 🙏

Durum
    Saymyname98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Siğillerin tedavisi gecikirse sorun olur mu ?

Öncelikle sakin ol. Aldarayı kullan bir bak bakalım geçirebilir. Benimkiler aldara ile geçmişti. Eğer geçmezse koter veya kriyoterapi yaptırabilirsin

Durum
    carpediem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

doktora göründün mü?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı carpediem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doktora göründün mü?
    Ben dediğim gibi bir süre bazı sebeplerden dolayi geç kaldım ve haddinden fazla artmış söyle söyliyim koter den sonra 2 hafta yürüyeme dim oyleki yanmayan bölgem daha az neredeyse tamamı yandı yanmayan kısım o kadar az di ki ... Doktor 1800 den 2500 yükseltmiş zam gelmiş dedi 2000 anlaştık zar zor sonra muane etti önce 2000 olmaz dedi çok fazla vaktim alacak dedi 2500 artı muane 230 artı test 90 böylelikle ölmedim ama ölmekten beter oldum 🙄🙄🙄

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm yanmayan kısım o kadar az ki demene... Bence bir süre o dokuya yakma işlemi yaptırma, kriyoterapi kullanırsın, tek tük çıkarsa elma sirkesi veya verrutol var zaten biliyorsun.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun çok üzüldüm yanmayan kısım o kadar az ki demene... Bence bir süre o dokuya yakma işlemi yaptırma, kriyoterapi kullanırsın, tek tük çıkarsa elma sirkesi veya verrutol var zaten biliyorsun.
    Yanan yerler pembe oldu şuan çok şükür kapandı yanan yerler ama böyle çukur çukur olan yerlerde var iyileşiyor çok şükür şuan verrutol kullanmayı düşünüyorum sanada danıştım zaten tek tük usttekilere bunu yapıyorum şuan kararıyor siğiller rengi döndü

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Canımcim verrutol senin işini çözer. Yanan yerler tamamen kapanacak o çukurlarda dahil merak etme. Benim ilk koterim tum vücut anestezi ile olmuştu ve aynen öyleydi bak bir sene geçti neredeyse hiç iz yok hersey geçiyor merak etme. Ben koterden sonra hic sikinti yaşamadım cunku doktorum siğil köklerini de yaktı bu cok önemli. Ama erkek arkadaşının mesela senin gibi oldu doktoru yuzeysel yaktı biz de kalanları verrutol ile halletmiştik. Sen sadece yapman gerekeni yap sürece güven. Geçmiş olsun 🙋*♀️

Bu Konu için Etiketler