Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv yim

Durum
    Uye1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv yim

Merhaba benim genital siğilimle öğrendim ama yaşım 23 devlette tipleme yapmıyolar yaştan dolayı özelde çok pahalı aşırı korkuyorum ailemle paylaşamıyorum kafayı yiyeceğim sonunda uyku bile uyuyamıyorum dilimde kabarcıklar çoktı onlarda hpv mi diye strese girdim bu konu konuşmaya ihtiyaç duyuyorum yaşadıklarıma benzer yaşayanlar yardımcı olabilir mi

Durum
    trntuba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv yim

Alıntı Uye1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba benim genital siğilimle öğrendim ama yaşım 23 devlette tipleme yapmıyolar yaştan dolayı özelde çok pahalı aşırı korkuyorum ailemle paylaşamıyorum kafayı yiyeceğim sonunda uyku bile uyuyamıyorum dilimde kabarcıklar çoktı onlarda hpv mi diye strese girdim bu konu konuşmaya ihtiyaç duyuyorum yaşadıklarıma benzer yaşayanlar yardımcı olabilir mi
    Öncelikle sakin ol korkma. Evet devlette yapmazlar 30 yaş altı cabuk atlatır diye yapmıyorlar. Özelde pahalı dediğin gibi. Yaşın küçük yenebilirsin stres yapma. Sigara kullanıyorsan bırak. Bağışıklığını yükseltecek yiyecekler ye. Dilindeki kabarcıklar tat tomurcuğu olabilir. Ağızda pek tutunamıyorlar. Ancak siğillerinin yakılması lazım onu halletmelisin bir an önce. Bir de smear ver. Smear pahalı değil.Hücresel değişikliğe yol açmış mı anlaşılır en azından.

Durum
    Tecrübeli Üye

Teşekkür ederim idrar deliğim anal giriş tamamen kapandı veya agzımda varmış gibi hissediyorum çok garip 😐

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Teşekkür ederim idrar deliğim anal giriş tamamen kapandı veya agzımda varmış gibi hissediyorum çok garip 😐
    Tamamen kapandı derken siğiller mi mevcut bu yerlerde. Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama devlet hastanesinden dermatoloji bölümünden sıra alıp kriyoterapi yöntemi ile dışarda bulunan bütün siğillerinizi doldurabilirsiniz 2 seansta düşer büyük ihtimal. Siğilli durmaktan iyidir diye düşünüyorum. Pandemi etkisini arttırıyorken simdiden sıra alın ve ihmal etmeyin sonradan polikliniklerden sıra bulması çok zorlaşıyor.

Durum
    DENİZ- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkür ederim idrar deliğim anal giriş tamamen kapandı veya agzımda varmış gibi hissediyorum çok garip ��
    Ağzınızdakiler nasıl bir görünüme sahip

Durum
    Tecrübeli Üye

Tamamen kapandı dediğim görüntüsü aşırı şişmiş gibi geliyo gözüme sanki o kadar etli bi bölge değildi ama siğil benzeri bi yapı gibi değil şişmiş gibi daha çok ve vajina girişinde daha önce gözüme çarpmayan et parçası gibi yine doktor bunun senin kendi parçan dedi bakıp.