Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pozitif kalmak çok zor

Durum
    girllpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Pozitif kalmak çok zor

Merhaba ben hem bakire hem de hpvli olan o şanssızlardanım. Erkek arkadaşımda 2 yıldır vardı biz de çok dikkat ediyorduk. Bende de 4-5 ay önce siğil çıktı. Doktora gittim tabiki smear yapılmadı sadece aldara verdi bir kısmını geçirdi bir kutu bitirmiştim. Site de elma sirkesi ve propolis faydalarını görünce yaktırma işleminden de korktuğum için bir çözüm olabileceğini düşündüm. Elma sirkesi gerçekten etkili oldu siğillerim kayboluyordu. Bir gece elma sirkesi bir gece propolis uyguladım. Bir süre bu şekilde siğilsiz kalabildim. Bu arada her gün 1 bardak yeşilçay 1 bardak kefir 1 bardak adaçayı ve propolis kullanıyorum. Hiç aksatmadım. Sigaram var sadece o da aşırı değil ama tabiki içmesem daha iyi olur. 2 gündür Ahcc içiyorum,yeni başladım. Fakat tertemiz olmam çok kısa sürdü hemen tekrar çıktı 2 tane ve bugün farkettim makat bölgemde de 2 adet var. İnanılmaz moralim bozuldu. Hiçbir türde bilmiyorum. Moraller bozuk yani. İnşallah kötü huylu bir şey yoktu ya da kanser yapan türden bir şey. Siz ne düşünüyorsunuz bu şekilde devam etmeli miyim?

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Pozitif kalmak çok zor

Alıntı girllpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben hem bakire hem de hpvli olan o şanssızlardanım. Erkek arkadaşımda 2 yıldır vardı biz de çok dikkat ediyorduk. Bende de 4-5 ay önce siğil çıktı. Doktora gittim tabiki smear yapılmadı sadece aldara verdi bir kısmını geçirdi bir kutu bitirmiştim. Site de elma sirkesi ve propolis faydalarını görünce yaktırma işleminden de korktuğum için bir çözüm olabileceğini düşündüm. Elma sirkesi gerçekten etkili oldu siğillerim kayboluyordu. Bir gece elma sirkesi bir gece propolis uyguladım. Bir süre bu şekilde siğilsiz kalabildim. Bu arada her gün 1 bardak yeşilçay 1 bardak kefir 1 bardak adaçayı ve propolis kullanıyorum. Hiç aksatmadım. Sigaram var sadece o da aşırı değil ama tabiki içmesem daha iyi olur. 2 gündür Ahcc içiyorum,yeni başladım. Fakat tertemiz olmam çok kısa sürdü hemen tekrar çıktı 2 tane ve bugün farkettim makat bölgemde de 2 adet var. İnanılmaz moralim bozuldu. Hiçbir türde bilmiyorum. Moraller bozuk yani. İnşallah kötü huylu bir şey yoktu ya da kanser yapan türden bir şey. Siz ne düşünüyorsunuz bu şekilde devam etmeli miyim?
    Siğiller için aldara öneririm. Makat bölgesine sürülmüyor. Korkma yaktırmak aşırı can acıtıcı bir şey değil. Sadece makat bölgesi için dikkatli radyofrekans yapan tecrübeli bir yer ile görüş. Bu böyle çıkacak yaktıracaksın. Ya da çıkacak krem süreceksin geçecek. Tertemiz olmak için uğraşıyoruz merak etme moral bozma hastalıgın dogasında var bu tekrar etmesi. Tekrar çıkarsa moral bozma zaten beklenen şeyler o çıkacak sen yaktıracaksın o çıkacak sen krem süreceksin böyle böyle savaş başlıyor ve en sonunda negatif olucaksın. 2 gündür ahcc kullanıyomuşssun daha çok erken 6 ay kullandım hala çıkıyor desen hadi derim neyse. Daha yeni başlamışssın. Bekletmeden yaktır korkma. Ön taraf için koter yaptır acımaz. 1 saniye of dersin belki o kadar sonra acı kalmaz. Minicik bir dokundurma ayrıca uyuşturuyor doktor hissetmiceksin. Makat için radyofrekans araştır makat işi biraz daha hassas

Durum
    deneme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Pozitif kalmak çok zor

geçmiş olsun..........