Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Benim hikayem.lütfen yardım

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Benim hikayem.lütfen yardım

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Help, annende olmasına üzüldüm 15 yıl az süre değil. Sanırım yaşı da var? Yani bizler gibi 20-35 bandında değil o sebeple de atması zorlaşıyor?
    Ama tabi kendiniz demişsiniz sağlıklı beslenme/spor vs yapmıyor diye. Ama bence asıl 15 yıldır vücudunda hala kalmasının sebebi cinsellikte pinpon etkisi olabilir.
    annem 60 yaşında ve cinsel hayatının aktif olduğunu hiç sanmıyorum uzun süredir bence bünyesi baskılayamadı kendine dikkat etmediği için. Bu arada bu sene zarfında sadece 1 kere siğillerini yaktırmış senelerce siğilsiz ama pozitif

Durum
    Aleyna_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Helpp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    annem 60 yaşında ve cinsel hayatının aktif olduğunu hiç sanmıyorum uzun süredir bence bünyesi baskılayamadı kendine dikkat etmediği için. Bu arada bu sene zarfında sadece 1 kere siğillerini yaktırmış senelerce siğilsiz ama pozitif
    15 senede bir kere siğil çıkartmak iyi bişey aslında sonuçta bağışıklığı çok düşük olsa sürekli çıkardı demi peki yüksek risk mi dğşük risk mi biliyor musunuz allah korusun 15 sene uzun zaman kötü bişey olmaması için bilmeniz gerekiyor tipini

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Aleyna_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15 senede bir kere siğil çıkartmak iyi bişey aslında sonuçta bağışıklığı çok düşük olsa sürekli çıkardı demi peki yüksek risk mi dğşük risk mi biliyor musunuz allah korusun 15 sene uzun zaman kötü bişey olmaması için bilmeniz gerekiyor tipini
    maalesef yüksek risk. İlk bulaştığında test yaptırmış bir de geçen sene testini yaptırdı aynı tip devam ediyor. Geçen sene smear alındı kötü bir şey çıkmadı ama yanılma payı mevcut işte. Ben başka bir doktora gitmesi için zorlayacağım yoksa kendisinin gideceği yok.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Helpp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maalesef yüksek risk. İlk bulaştığında test yaptırmış bir de geçen sene testini yaptırdı aynı tip devam ediyor. Geçen sene smear alındı kötü bir şey çıkmadı ama yanılma payı mevcut işte. Ben başka bir doktora gitmesi için zorlayacağım yoksa kendisinin gideceği yok.
    Kolposkopi yaptırın emin olmak istiyosanız

Durum
    Bera8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Şu ana kadar ahcc kullanmadım.micro glucan plus kullanıyorum bağışıklık için.sigarayı çoktan bırakmıştım.4 aydır alkol de kullanmıyorum.Mastürbasyonun hpv ye bir zararı var mı siğil yoksa?ayrıca doktorum koterizasyondan sonra şunu dedi siğil yoksa bulaştırıcılığın çok düşük bu doğru mu?Ayrıca son olarak erkekte sürüntü testi can acıtan bir durum mu?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Bera8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ana kadar ahcc kullanmadım.micro glucan plus kullanıyorum bağışıklık için.sigarayı çoktan bırakmıştım.4 aydır alkol de kullanmıyorum.Mastürbasyonun hpv ye bir zararı var mı siğil yoksa?ayrıca doktorum koterizasyondan sonra şunu dedi siğil yoksa bulaştırıcılığın çok düşük bu doğru mu?Ayrıca son olarak erkekte sürüntü testi can acıtan bir durum mu?
    Siğil yoksa bulaştırıcılığın düşük evet ama micro boyutta sigil varsa ve sen göremezsen? bu ihtimali de unutma. Yine de bulaştırma ihtimali var elbette düşük de olsa.