Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İzmir doktor önerisi

Durum
    Yabenseninsigilgibita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İzmir doktor önerisi

2 3 adet siğilim var bir süredir, bugün artık dedim kurtulmalıyım bunlardan bir kliniğe gittim, koter 3 bin liradan başlıyor 750 tl de muayene ücreti istediler.. Psikolojim kaldırmıyor artık, yok mu uygun fiyatlı baştan savma değil de kökünden iyice yakan küçük olanlar varsa iyi inceleyen bir doktor önerisi? Devlet ya da özel. İzmir ile ilgili başlıklarda hiç bir bilgi yok arkadaşlar, nerede yaktırıyorsunuz eyyy İzmirli dostlarım?

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: İzmir doktor önerisi

Alıntı Yabenseninsigilgibita Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 3 adet siğilim var bir süredir, bugün artık dedim kurtulmalıyım bunlardan bir kliniğe gittim, koter 3 bin liradan başlıyor 750 tl de muayene ücreti istediler.. Psikolojim kaldırmıyor artık, yok mu uygun fiyatlı baştan savma değil de kökünden iyice yakan küçük olanlar varsa iyi inceleyen bir doktor önerisi? Devlet ya da özel. İzmir ile ilgili başlıklarda hiç bir bilgi yok arkadaşlar, nerede yaktırıyorsunuz eyyy İzmirli dostlarım?
    Kliniklerde fiyatlar o şekilde ama daha uygununu bulabilir misiniz bilemedim bana iyi geldi fiyat ben 20 bin küsür harcadığım için :/ Biraz daha araştırın. İzmir konakta idea klinik açılacaktı ona bir bakın ben aşı orda olmuştum ön muayne ücretsiz ve ilk yakmadan sonra takipte ücret almıyorlardı izmirde bu sistem nasıl bilemem tabi.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kliniklerde fiyatlar o şekilde ama daha uygununu bulabilir misiniz bilemedim bana iyi geldi fiyat ben 20 bin küsür harcadığım için :/ Biraz daha araştırın. İzmir konakta idea klinik açılacaktı ona bir bakın ben aşı orda olmuştum ön muayne ücretsiz ve ilk yakmadan sonra takipte ücret almıyorlardı izmirde bu sistem nasıl bilemem tabi.
    20 bin küsür.. o zaman iyiymiş sanki bu fiyat. Ne bileyim çok yaygın olmadığı için fazla gibi geldi bana. Bu arada umarım geçmiştir seninkiler purple

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben lazer ile yaktırıyorum 4 seans o fiyatlara denk geldi benimkiyle bir tutma kendini ben kendi açımdan değerlendirme yaptım☺ benim siğiller napsın iyiler ben yaktırıyorum onlar daha çok ve minik yaygın şekilde diriliyor 3 aydır böyle sonum ne olacak bilmiyorum

Durum
    Yeni Üye

Hepiniz mi İstanbul'dasınız yahu

Durum
    hayallamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba, mesajini tam zamaninda gormusum😁 erkek arkadasimin yazdigi mesaji iletecegim sana “ Bak şimdi, deu hastanesi randevu sistemi şöyle; haftadan haftaya
    Perşembe günleri arıyorsun saat 3’de
    Randevu alıyorsun bir sonraki hafta için” bugunun persembe olmasi dolayisiyla sansli oldugunu soyleyebilirim. Ben de bugun koter yaptiracagim devlette. Allah yar ve yardimcimiz olsun😁

Durum
    Yeni Üye

Alıntı hayallamya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, mesajini tam zamaninda gormusum😁 erkek arkadasimin yazdigi mesaji iletecegim sana “ Bak şimdi, deu hastanesi randevu sistemi şöyle; haftadan haftaya
    Perşembe günleri arıyorsun saat 3’de
    Randevu alıyorsun bir sonraki hafta için” bugunun persembe olmasi dolayisiyla sansli oldugunu soyleyebilirim. Ben de bugun koter yaptiracagim devlette. Allah yar ve yardimcimiz olsun😁
    Merhaba. Hangi doktora gittin, memnun kaldin mi ,ilgili mi yoksa çat çat yakip gönderdi mi detaylı bakmadan. Detay verebilirsen sevinirim 😀 gecmis olsun

Bu Konu için Etiketler